Phuket Turları - Atol Turizm

Phuket Turları

Tur açıklaması:: Emirates ile İstanbul'dan Tayland Bangkok (3)- Puket Adası Turu (3) Dubai aktarmalı uçuşlar 9 Gün 6 Gece Kahvaltı Dahil Konaklamalar.. Balayı çiftlerine tavsiye edilir..Vize gerekmiyor
Tur Fiyatı::849 €uro

Tur Programı

Emirates Hava Yolları uçakları ile İstanbul'dan Puket Tayland'a Dubai aktarmalı gidiş ve dönüş uçuşları ile 9 Gün süren bu gezide 6 Gece Kahvaltı Dahil seçilecek Kategorilerdeki Otellerde Konaklamalar.. Balayı çiftlerine tavsiye edilir ..Vize gerekmiyor
1. GÜN : İstanbul - Dubai

Istanbul yeni Hava limanı Dış Hatlar gidiş terminali Emirates Hava Yolları kontuarı önünde saat: 16:00`da Tur görevlisi ile buluşma. Check-in Bagaj  teslimi ve pasaport işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları EK-122 sefer sayılıuçağı  ile saat 19:25'de Dubai'ye`a hareket. 

2. GÜN :  Dubai-Bangkok/Tayland

Yerel saat ile;00:55'de Dubai Hava limanı'na varış. Varış sonrası Emirates Hava Yolları'nın EK-384 sefer sayılı uçağı  ile saat;  02:50'de Bangkok'a hareket.Tayland  yerel saati ile 12:15`de Bankok Hava limanına varış. Varış sonrası ,panoramik Bangkok şehir turuna başlıyoruz. Tur esnasında  meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa'lar (mezar taşları) Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu anki kralının Bangkok'taki malikânesi panoramik olarak gezilecek yerler arasındadır. Tur sonrası kalacağımız otelimize transfer. Geceleme otelimizde.. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif olarak düzenleyeceği Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler.

Extra Tur : Baiyoke Sky & Pat Pong Gece Pazarı: 40 $ (Ulaşım+Akşam Yemeği+Rehberlik)-İçecekler hariç

3.GÜN : Bangkok/Tayland

Bangkok Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrası Bangkok Tam Gün serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberin ekstra ücretli olarak düzenleyeceği ünlü Yüzen Çarşı Gezisi'ne katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok'un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri'nin doğduğu Samut Songkram Kasabası'nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı'nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı'ya geliyoruz.Yüzen Çarşı'yı öğlen kapanana kadar geziyoruz.

Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok'a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland'ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Öğleden sonra dileyen misafirler rehber tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar Gezisi turuna katılabilirler. Uzak Doğu'nun Venedik'i olarak bilinen Bangkok'ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok'un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylılar'ın kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland'ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok'un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun'u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
Yüzen Çarşı turu: 50 $ (Ulaşım + Rehberlik)
Kanallar Gezisi : 40 $ (Ulaşım +Rehberlik)

4.GÜN : Bangkok/Tayland

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısından sonra Bangkok tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz icin rehberin Ekstra Ücreti olarak düzenleyeceği Pattaya & Nong Nooch & Timsah Çiftliği turu'na katılabilirler. Tam günlük Pattaya turumuz timsah çiftliği ile başlıyor. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek daha sonra harika şekilde düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve güzel bahçedeki çeşitli uzak doğuya has canlıları görebileceğiz. Öğlen yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Sonrasında Tayland'da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan Nong Nooch Tropik bahçesine geçiyoruz. Bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve envai çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz. Tur sonunda otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Pattaya & Nong Nooch & Timsah Çiftliği Turu: (Ulaşım+Rehberlik) 90 $

5.GÜN : Bangkok-Phuket/Tayland

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltisi  sonrasında Bangkok Hava limanı'na hareket ediyoruz. Check-in Bagaj teslim işlemlerinden sonra Yerel Hava Yolu ile Tayland'ın en güzel tropik adası Phuket'e saat; 12:00'da hareket. Yerel saat ile 13:30'da Phuket'e varış. (İÇ HAT UÇUŞ SAATLERİ HAVAYOLUNA BAĞLI OLARAK DEĞİŞEBİLİR) Dileyen misafirlerimiz rehberin Ekstra Ücretli olarak düzenleyeceği Fil Safarisi turu'na katılabilirler. Asya'nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı , ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif olarak düzenleyeceği Simon Cabaret Gezisi 'ne katılabilirler. Uzak Doğu'nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Geceleme otelinizde.
Fil Safarisi Turu: (Ulaşım+Rehberlik+Giriş) 40 $
Simon Cabaret Gezisi: (Ulaşım + Giriş) 45 $

6.GÜN : Phuket/Tayland

Phuket Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrarasında Phuket Tüm Gün  serbest zaman.  Otelin sunularından ve civar plajların keşfi,denize girme,güneşlenme imkanı... Arzu eden konuklarımız ekstra ücretli olarak Rehberin organize edeceği Phi Phi Adası Gezisi'ne katılabilirler. Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır. Özel yapım sürat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik , ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak.Tur sonrasında otelimize dönüş transfer.i Geceleme otelinizde.
Phi Phi Adası Gezisi: (Ulaşım+ Rehberlik+Öğle Yemeği) İçeçekler hariç: 80 $

7.GÜN : Phuket/Tayland

Phuket Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrarasında Phuket Tüm Gün  serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberinizin ekstra ücretli olarak organize edeceği James Bond Adası Gezisi'ne katılabilirler. Ardından anlaşılacağı gibi 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar ünlü kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirebilirler. Adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda eşsiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor. Geceleme otelimizde.
James Bond Adası Gezisi: (Ulaşım+Rehberlik+Öğle Yemeği) İçeçekler hariç: 80 $

8. GÜN : Phuket - Tayland

Phuket Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısının sonrasında odaları boşaltıyoruz rehberinizin belirteceği saate kadar serbest zaman. Akşam saatlerinde havalimanına transfer

9. GÜN : Phuket - Dubai-Istanbul

Phuket hava limanı'na varış.Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından  Emirates Hava Yolları'nın EK-379 sefer sayılı uçağı ile saat 00:10'da Dubai'ye hareket. Yerel saat ile 03:30'da Dubai Haval imanı'na varış. Aktarma sonrası Emirates Hava Yolları'nın EK-123 sefer sayılı uçağı ile saat 10:45'de İstanbul'a hareket, Yerel saat ile 14:25'te İstanbul'a varış

 

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Emirates ile 4* Otellerde 6 Gece Kahvaltı Dahil Konaklamali Bangkok-Puket Turları
Başlangıç tarihi: 07 Temmuz 2022Bitiş Tarihi: 15 Temmuz 2022
2 Kişilik odada kişi başı:849 euro
İlave kişi ücreti:849 euro
Tek kişilik oda:1099 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 250 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 839 euro
Emirates ile 4*-5* Otellerde 6 Gece Kahvaltı Dahil Konaklamali Bangkok-Puket Turları
Başlangıç tarihi: 07 Temmuz 2022Bitiş Tarihi: 15 Temmuz 2022
2 Kişilik odada kişi başı:929 euro
İlave kişi ücreti:929 euro
Tek kişilik oda:1229 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 250 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 929 euro
Emirates ile 4* Otellerde 6 Gece Kahvaltı Dahil Konaklamali Bangkok-Puket Turları
Başlangıç tarihi: 09 Eylül 2022Bitiş Tarihi: 17 Eylül 2022
2 Kişilik odada kişi başı:849 euro
İlave kişi ücreti:849 euro
Tek kişilik oda:1099 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 250 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 849 euro
Emirates ile 4* Otellerde 6 Gece Kahvaltı Dahil Konaklamali Bangkok-Puket Turları
Başlangıç tarihi: 24 Eylül 2022Bitiş Tarihi: 02 Ekim 2022
2 Kişilik odada kişi başı:849 euro
İlave kişi ücreti:849 euro
Tek kişilik oda:1099 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 250 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 849 euro

Phuket Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Emirates Hava yolları ile Istanbul -Dubai-Bangkok/Phuket-Bangkok-Dubai- Istanbul arası uçuşlar
 • Bangkok'ta 4* Otellerde 3 Gece Oda - Kahvaltı  dahil Konaklamalar
 • Phuket'te 4* Otellerde 3 Gece Oda - Kahvaltı  dahil Konaklamalar
 • Puket'te Hava alanı karşılama / Otel /Hava alanı  dönüş Transferleri
 • Phuket'te İngilizce Rehberlik Hizmeti
 • TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Phuket tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)
 • Puket'teki Öğle-Akşam yemekleri,içecekler
 • Müze-ören yeri giriş ücretleri
 • Extra ücret ile Puket'te düzenlenecek çevre civar gezileri,gece Turları
 • Tüm şahsi harcamalarınız
 • Covid PCR testi
 • Fazla Bagaj ücretleri
 • Tayland Seyahat Sağlık Sigortası (100.000 USD teminatlı, Covid-19 Kapsamlı) : 35 Euro – Buradan ödenmesi zorunlu 
 • Tayland Ülke Girişinde Yapılacak Covid PCR Testi :75 Euro – Buradan ödenmesi zorunlu
 • Şoför bahşişleri kişibaşı 5 Euro (isteğe bağlı)

Puket Turu Açıklamalar

*Phuket Gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

* Ülkeler arası diplomatik ilişkilerden kaynaklı olmak üzere, bazı ülkelere giriş-çıkış yapılmış olması başka bir/birden fazla ülke açısından vize alınamaması ya da sınır kapısından girilememesi durumunu sonuçlayabilmekte olup bu durum, seyahat acentemizin hakimiyet alanında olmadığından bu gibi bir durumda  sorumluluğu bulunmadığı tarafların kabulündedir.

* Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir. 

*Gezi sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan seyahat acentemiz sorumlu değildir.

* Misafirlerimizin Seyahat acentemiz temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.