Phuket Turları - Atol Turizm

Phuket Turları

Tur açıklaması:: THY ile İstanbul'dan Tayland - Puket adasına direk aktarmasız uçuşlar 7 Gün 5 Gece Kahvaltı Dahil Konaklamalar.. Balayı çiftlerine tavsiye edilir..Vize gerekmiyor
Tur Fiyatı::599 €uro

Tur Programı

Türk Hava Yolları uçakları ile İstanbul'dan Puket Tayland'a direk gidiş ve dönüş uçuşları ile 7 Gün süren bu gezide 5 Gece Kahvaltı Dahil seçilecek Kategorilerdeki Otellerde Konaklamalar.. Balayı çiftlerine tavsiye edilir ..Vize gerekmiyor
1. GÜN : İstanbul - Bangkok

Istanbul Atatürk Hava limanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat:12:00`da buluşma. Check-in Bagaj  teslimi ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK-172 sefer sayılıuçağı  ile saat 19:25'da AKTARMASIZ - DİREK olarak Phuket`a hareket. Türk Hava yolları'nın konforu ve ikramları ile geceleme uçakta geçiyor..

2. GÜN : Bangkok - Phuket

Tayland  yerel saati ile 04:20`de Phuket Hava limanına varış. Varış sonrası ,bagaj işlemleri sonrası kalacağımız otelimize transfer. Geceleme otelimizde.. Akşam dileyen misafirlerimiz Açık büfe olarak sunulacak akşam yemekli Fantasea Show turumuza katılabilirler.

Extra Tur : Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli) Kişi Başı : 60 €uro

3.GÜN : Phuket 

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrası Phuket Tam Gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra ücretli olarak olarak saat: 07.30 hareket ile öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Extra Tur : James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) Kişi Başı: 70 €uro

4.GÜN : Phuket/Tayland

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısından sonra Puket tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz icin extra Fil safarisi turu.Geceleme otelinizde...

Extra Tur : Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 35 €uro

5.GÜN : Phuket/Tayland

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltisi  sonrasında Phuket Tüm Gün serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz icin extra ücretli saat: 07.30 hareket ile tam gün süren öğle yemeği dahil (VIP) Phi Phi Adası Turuna katılabilirler...Geceleme otelinizde.

Extra Tur : Phi Phi Adası Turu Kişi Başı : 70 €uro

6.GÜN : Phuket/Tayland

Otelimizde yapacağımıs Sabah kahvaltısı sonrarasında Phuket Tüm Gün  serbest zaman.  Otelin sunularından ve civar plajların keşfi,denize girme,güneşlenme imkanı... Geceleme otelinizde...

7. GÜN : Phuket - Bangkok

Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısının sonrasında odaları boşaltıyoruz . Tur Rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Phuket hava limanı'na dönüş transferi.Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları'nın TK-173 sefer sayılı uçağı ile saat 05:50`da AKTARMASIZ - DİREK İstanbul`a hareket. Saat: 12:00 Istanbul'a varış ve Tur programının sona erişi

 

İPTAL YADA DEĞİŞİKLİK SADECE İPTAL GÜVENCE PAKETİ SATIN ALAN YOLCULARIMIZA UYGULANIR! AKSİ HALDE İPTAL YADA DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ!

Kredi Kartlarınız ile yapacağınız ödemelerde + Kur farkı eklenir.3-6-9 taksit seçebilirsiniz. Uçaklardaki müsaitlikler çok hızlı değiştiğinden Kontenjan-yer müsaitlikleri sorunuz lütfen

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:599 €uro

Phuket Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava yolları ile Istanbul / Phuket / Istanbul arası aktarmasız direk uçuşlar
 • Phuket'te Seçilen kategorilerdeki Otellerde 5 Gece Oda - Kahvaltı  dahil Konaklamalar
 • Puket'te Hava alanı karşılama / Otel /Hava alanı  dönüş Transferleri
 • İngilizce Rehberlik Hizmeti

Phuket tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
 • Puket'teki Öğle-Akşam yemekleri,içecekler
 • Müze-ören yeri giriş ücretleri
 • Extra ücret ile Puket'te düzenlenecek çevre civar gezileri,gece Turları
 • Tüm şahsi harcamalarınız
 • Fazla Bagaj ücretleri
 • Seyahat sağlık Sigortası (30 Euro)
 • İptal Güvence Paketi (50 Euro)

Puket Turu Açıklamalar

*Phuket Gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

* Ülkeler arası diplomatik ilişkilerden kaynaklı olmak üzere, bazı ülkelere giriş-çıkış yapılmış olması başka bir/birden fazla ülke açısından vize alınamaması ya da sınır kapısından girilememesi durumunu sonuçlayabilmekte olup bu durum, seyahat acentemizin hakimiyet alanında olmadığından bu gibi bir durumda  sorumluluğu bulunmadığı tarafların kabulündedir.

* Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir. 

*Gezi sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan seyahat acentemiz sorumlu değildir.

* Misafirlerimizin Seyahat acentemiz temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.