Fenerbahçe Maç Turu - Atol Turizm

Fenerbahçe Maç Turu

Tur açıklaması:: Fenerbahce Maç turu fb spor klubu uyelerine Taraftar Derneklerine ozel uefa Avrupa Sampiyonlar ligi yurt disi futbol Maç turlari
Tur Fiyatı::0 €uro

Tur Programı

 
2 Gece 3 Gün  FENERBAHÇE Futbol Klübü Maç Turları
 
1. Gün  İstanbul – St.Petersburg
İstanbul Atatürk Hava limanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Tur görevlisi ile saat: 09:30'da buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Hava yolları’nın TK 401 sefer sayılı uçuşu ile 11:50’te St.Petersburg’a hareket. 15:15’te varışımıza istinaden St.Petersburg şehir turuna başlıyoruz. Moskova’dan sonra Rusya’nın ikinci büyük kenti olan St. Petersburg, aynı zamanda çok önemli bir sanat ve bilim merkezidir. Sanayi konusunda da çok önemli bir yere sahip olan St. Petersburg, ismini yaşamın hemen her konusunda tarih sayfasına yazdırmıştır. Rus Çarı I. Petro tarafından 1703 yılında kurulan şehrin panoramik turunda göreceğimiz yerler arasında 4.5 km.lik uzunluğu ve şehrin kalbinin attığı Nevsky Caddesi, Kazan Katedrali, Avrora Gemisi, Bakanlık Binaları, Kış Sarayı ve Saray Meydanı bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Rus Gecesi turuna katılabilirsiniz (65 Euro). St.Petersburg’un en güzel restoranlarından birinde akşam yemeğimiz eşliğinde muhteşem dans şovları izleme fırsatını kaçırmamalısınız. Bu tematik şov en güzel Rus gecesi. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün St.Petersburg
Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltımızın ardından St.Petersburg Tüm Gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Hermitaj turuna katılabilirsiniz (45 Euro). Neva Nehrinin yanında bulunup Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından, Dünya'nın ve Rusya'nın en büyük müzelerinden Hermitaj Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı'na da girmiştir. Inziva anlamına gelen Hermitaj Yazlık & Kışlık olmak üzere iki bölüm bulundurmaktadır. İki bölümü de göreceğimiz bu turumuzda Korkunç Ivan’dan günümüze kadar Rusya Tarihi ile ilgili birçok eseri göreceğiz. Turumuzun ardından otelinize trasnfer ve serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte otel lobisinde buluşma ve maçın oynanacağı Zenit Arena-Krestovskiy stadına transfer. Fenerbahçe’mize başarılar. Maç bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
3.Gün  St.Petersburg – İstanbul
Otelimizde yapacağımız Sabah  kahvaltısının sonrasında odaların boşaltması ve hava alanına transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra ücretli olarak düzenlenecek Peter & Paul Kalesi Turuna katılabilirler (40 Eur). Petro tarafından 1700’lü yıllarda St. Petersburg’da inşa ettirilen ilk yapı görülmeye değer bir görkeme sahip. Neva Nehri üzerinde kurulan kaledeki katedral ve içerisinde bulunan Romanov Hanedanları’nın mezarları birçok turisti buraya çekiyor. Şehrin en yüksek binası olan katedralin üstündeki melek, şehrin simgesi haline gelmiş durumda. Dostoyevski, Troçki ve Lenin’in kardeşi Aleksander’ın da kaldığı ünlü kale zindanları yıllar içinde daha birçok ünlüyü ağırlamış. Tur bitiminde hava limanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava yolları TK 402 sefer sayılı uçağı  ile saat 16:10’te Istanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:45’te Istanbul’a varış. 

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:0 €uro

 İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: ........ €uro (4* Otel) 
Tek Kişilik Single-Oda : ........ €uro 

FENERBAHCE MAÇ TUR PROGRAM FİYATINA DAHİL OLAN SERVİSLER :

 • Türk Havayolları ile IST – LED – IST parkurunda uçak biletleri,
 • Seçilecek kategori otelde oda+kahvaltı konaklama,
 • Havalimanı Otel Havalimanı transferleri,
 • Otel Stadyum Otel transferleri,
 • Panoramik sehir turu,
 • Türkçe rehberlik.

FENERBAHÇE MAÇ TUR PROGRAMINA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :

 • Rusya Vize Bedeli (120 Euro)*,
 • Yurt dışı çıkış fonu – 15 TL,
 • Maç bileti,
 • Tüm Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra ücretli  turlar,
 • Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır

Rusya Vize Başvurusu için Pasaport & Arka Fonu Beyaz 2 Resim & Ev ve iş adresi & Sabit ve Cep Telefon Numaralarının olduğu dosyayı tur tarihinden uçuştan minimum 14 gün önce tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

 

FENERBAHÇE MAÇ TURU AÇIKLAMALAR:

 • Yukarıdaki fiyatlar NAKİT / HAVALE ödemelerde geçerli olup, Garanti Bankası Kredi Kartlarınıza + Kur farkı ile taksit   yapılır. Diğer Banka Kartlarına Tek sefer uygulaması + banka kesintisi ile yapılır
 • TL Fiyatlar Kayıt günü Euro Satış kuruna göre değişebilir. Fatura TL olarak düzenlenir
 • Pasaportunuzun tur bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli süresi olması gereklidir
 • Fenerbahçe Maç Turları için Çok Sorulanlar - merak edilenler .
 • Rehberimiz programin tamamini uygulamak şarti ile programin akışında degişiklik yapma hakkına   sahiptir
 • Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
 • Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
 • Rezervasyon öncesi Tur Satiş açıklamalarini okumanızı tavsiye ederiz.
 • Tur fiyatları dönem ve tarihlerine göre sıkça değiştiği için lütfen E-Mail gönderiniz veya
     0216.  346 70 34 - 0539 711 99 19 - 0850 360 00 23 no'lu telefonlarımızdan büromuzu arayınız