Atol Turizm

Duyuru ve Kampanyalar

En Ucuz Yurt Dışı Turlar

en uygun ucuz kampanyali haftalik hafta sonu 4 gun 3 gecelik 199 €uro'dan itibaren Yurdışı Turlar listesi

En ucuz uygun fiyatlı Yurt Dışı Tatil Tur Fiyatları

Kadiköy Web Satış Bayi Acentası olduğumuz Kappa Tur'da gözükmektedir. İstanbul hareketli yurt dışı tur gezilerinin çoğunda kalitesini tüm Dünya'ya İspat etmiş olan Türk Hava Yolları uçakları ile  Atatürk veya Sabiha Gökçen Hava limanı tercih edilmektedir. Sıra ile cazip Promosyonlu Tur fiyatlarına bakacak olursak;

1- Italya Turları : 8 Gün 7 Gece Venedik-Roma-Floransa Turu kişi başı: 249 €uro'dan itibaren her hafta hareketlidir (Şengen Vizeli)

2- Benelux-Paris Turları; Amsterdam,Paris,Bruxel,Luxemburg 8 Gün 7 Gece Kişi başı: 249 €uro'dan itibaren her hafta hareketlidir (Şengen Vizeli)

3-Orta Avrupa Turları: Budapeşte,Prag,Viyana 8 Gün 7 Gece Kahvaltı Dahil Kişi başı: 199 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Şengen Vizeli)

4-Buyuk Ispanya Endulus Turlari : Barselona,Valencia,Granada,Madrid şehirleri 8 Gün 7 Gece Kahvaltı Dahil Kişi başı: 299 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Şengen Vizeli)

5-Roma Turu: 3 Gün 2 Gece 3* - 4* Otellerde Konaklama Kahvaltı Dahil Kişi başı: 299 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Şengen Vizeli)

6-Balkanlar Turu: Saraybosna,Trebinje,Belgrad,Üsküp,Ohrid  Kahvaltı Dahil Kişi başı: 399 €uro'dan başlayan fiyatlar ile

7-Fas Turları : Kazablanka,Marakeş,Fez şehir gezileri 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil Kişi başı: 539 €uro'dan başlayan fiyatlar ile

8-Portekiz Turları: Porto,Lizbon şehirlerinde 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil konaklama Kişi başı: 349 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Şengen Vizeli)

9-Yunanistan Turları : Otobüs ile Kavala,Selanik,Atina şehirlerinde 5 Gün 4 Gece Kahvaltı Dahil konaklama Kişi başı: 99 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Şengen Vizeli)

10-Barcelona Turu :  4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil 3*- 4* Otellerde konaklama Kişi başı: 449 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Şengen Vizeli)

11-Almanya-Polonya Turları:Poznan,Krakov,Varşova,Wroclaw,Dresden,Berlin 8 Gün 7 Gece Kahvaltı Dahil 3*- 4* Otellerde konaklama Kişi başı: 349 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Şengen Vizeli)

12-Paris Turları: 3 Gün 2 Gece Kahvaltı Dahil 3*- 4* Otellerde konaklama Kişi başı: 199 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Şengen Vizeli)

13-Belgrad Turu: 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil 4* Otellerde konaklama Kişi başı: 299 €uro'dan başlayan fiyatlar ile

14-Dubai Turları: 3 Gün 2 Gece Kahvaltı Dahil 3* Otellerde konaklama Kişi başı: 319 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Vizeli)

15-Prag Turları: 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil 4* Otellerde konaklama Kişi başı: 299 €uro'dan başlayan fiyatlar ile (Şengen Vizeli)

Yukarıdaki Tur fiyatları promosyonlu olup en uygun fiyatlardır,aylara sezonlara göre fiyatlar değişip artabilmektedir. Ön rezervasyon sistemi yoktur.Fiyatlar Nakit Euro fiyatlar olup Kredi kartlarınıza 3-6-9 Taksit KUR FARKI ile yapılmaktadır..peşin fiyatına taksit imkanı yoktur.

Vize işlemlerinizin tarafımızdan alınmasını arzu ederseniz Tur Fiyatlarına 120 €uro + 15 €uro Sigorta bedeli eklenecektir.

Turlardaki kontenjan müsaitlikleri ve İletişim için: (0216) 330 46 33 - 0850 360 00 23 - 0539 711 99 19

Corendon Airlines Biletleri Satıyoruz

Corendon Airlines Hava Yolları uçak biletlerinizi Atoll Turizm İstanbul Kadikoy Altıyoldaki Bilet satışları yapan şirketimizden satın alabilirsiniz

                                                                         

 Corendon Airlines Hava Yolları  Antalya çıkışı Almanya-Avusturya-Hollanda -Polonya uçak biletlerinizi  İstanbul Kadikoy Altıyoldaki Bilet satışları yapan Atoll Tourism Seyahat Acentası Seyahat Acentamızdan satın alabilirsiniz

0216 346 76 76 - 0539 711 99 19

Pegasus Bilet İadeleri

Pegasus hava yolları Corona Virus nedeni ile iptal olan biletleri iadeleri

PEGASUS HAVA YOLLARI İPTAL UÇUŞLAR BİLET İADELERİ HAKKINDA // TICKET REFUNDS FOR CANCELLED FLIGHTS

Pegasus Hava Yolları'nın bu konuda göndermiş olduğu açıklama aşağıda olduğu gibidir

                                                          
Mesaj
Değerli Acentemiz,
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün “Havayolu ile Seyahat Eden Yolcuların Haklarına Dair Yönetmelik’ ine eklenen geçici madde uyarınca;
Korona virus (Covid-19) salgını nedeniyle, iptal edilen uçuşlara ait bilet iadeleri, uçuş yasakları kalktıktan sonraki iki ayın sonrasında yapılabilecektir.
Bu kapsamda iade işlemi, tüm acentelerimiz için, uçuş yasakları kalkıncaya kadar kısıtlanmıştır.
Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla,
PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş.

Otellerde Hes Kodu Zorunludur

Otellerde Hes Kodu zorunludur

                                                                

Otellerin konsept hizmeti dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Oteller Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan

Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Otellerde Rezervasyon yaptıran tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını ve kamu sağlığını korumak için otellere giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi olan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan misafirlerin, otele giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebi ile misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Seyahat acentamız sorumlu değildir.

Istanbul Urgenc Bilet Fiyatları

Istanbul Urgenc ozbekistan THY uzbekistan Airways ile en ucuza firsat bilet fiyatlari

Istanbul,Urgench Özbekistan en ucuza Bilet fiyatları.

                                                            

Istanbul’dan Urgenc Ozbekistan’a Uzbekistan Airways Özbekistan Hava Yolları ile her hafta pazar günleri karşılıklı direk aktarmasız gidiş ve dönüş uçak biletlerinizi Atoll  Turizm Kadiköy-Altıyol bilet şirketimizden satın alabilirsiniz

Istanbul’dan Urgenc’e yeni Istanbul Hava alanından pazar günleri saat: 13:20  Özbekistan Hava Yolları uçakları ile hareket 3 saat 45 dakika sonra 19:05 varış.

Urgenc‘ten Istanbul’a pazar günleri  sabah :09:30’da hareket 4 saat 20 dakika sonra 11:50’de varış.

Bagaj hakkı ;20 Kilo + 5 kilo el bagajı

Istanbul’dan Urgenc’e yeni Istanbul Hava alanından Cuma günleri saat: 02:10  Türk Hava Yolları uçakları ile hareket 3 saat 45 dakika sonra 07:55 varış.

Bagaj hakkı ;30 Kilo + 5 kilo el bagajı

Rezervasyon Telefonu: 0539 711 99 19 – 0850 360 00 23

www.enucuzabiletler.com

Uçuş’tan 72 saat öncesinde Covid-19 Negatif test raporu zorunludur Türkiye’den giderken veya Özbekistan’dan Türkiye’ye gelirken.

Adres: Altıyol Sogutlucesme Caddesi Bestekar Dilhayat Sokağı Sevil Is Hanı No: 74/1 Kadikoy – Istanbul Tr .

Yol Tarifi: Altıyol meydanında bulunan Boğa heykelinden Kadiköy rıhtım vapur iskelesi yönünde yaklaşık 50 adım yolun sol tarafında yürüdüğünüzde Tuğba Cafe ve Trafik Işıklarını geçtikten sonra önünüze gelen Mavi renkli Bina Sevil İş hanı altında Çözüm Optik,Tefal Mağazası,Boğam Cafe tam karşımızda Western Union para gönderme şirketi yanımızda ENES kundura vardır. Bina Kapı No: 74 Kat:1.. Dışarıda Uzbekistan Airways,Turkmenistan Airlines,Pegasus,THY,Anadolujet vb reklamlarımızı göreceksiniz..

UYARI: Sahte Bilet , Sorunu yaşamamak Hava alanında pişman olmamak 2 kere bilet parası ödememek için,Uçak Biletlerinizi  yasal güvenli satın alabileceğiniz Ofislerin  şirketlerin TC Turizm Bakanlığına Bağlı TURSAB üyesi ve ruhsatı olan Seyahat Acentesi olup olmadığını sorun kontrol edin mutlaka…başka yerlerden bilet almayın