Pamukkale Turu

Tur açıklaması:: Salda Gölü Pamukkale Denizli Travertenler Hierapolis Afrodisias Karahayit Buldan Ulubey Kanyonu İstanbul'dan Otobüs ile 3 Gün 1 Gece Y.P
Tur Fiyatı::2250 TL

Tur Programı

 

1. Gün-İstanbul-Pamukkale Hareket

Hareket Noktaları;
21:00 Bakırköy: İncirli Alfemo Mağazası Önü
21:30 Mecidiyeköy: Yapı Kredi Önü
22:00 Kadıköy: Evlendirme Dairesi Önü
22:15 Kartal: Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
23:30 İzmit: Eski Valilik Karşısı
"Not: Yol güzergahımız üzerinden (Pendik, Gebze) biniş sağlanmaktadır

Belirlenen hareket noktalarından siz değerli konuklarımızı alarak İzmit – Bozüyük güzergahı üzerinden Uşak’a doğru turumuza başlıyoruz. Yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi ve otele girmeden gezilere başlayacağımız için, bol ve spor kıyafetler ile topuksuz, tercihen spor ayakkabısı giymenizi tavsiye ederiz.

2.Gün: Ulubey Kanyonu - Buldan - Pamukkale - Denizli

Sabah erken saatlerde ekstra ücretli olarak alacağımız  sabah kahvaltısının ardından Uşak ve Ulubey Kanyonu Tabiat Parkı’na hareket ediyoruz. Ulubey Kanyonu Arizona Büyük Kanyon’dan sonra dünyanın ikinci büyük kanyonudur. 2015 yılında açılan Cam Teras ile kanyonun doyulmaz seyir keyfine varıyoruz. Sonrasında hareketle Buldan üzerinden Karahayıt Kırmızı su öğle yemeği molası ve Pamukkale Travertenler gezimizi tamamlıyoruz. Tekstil alışverişi ve ardından otele varış. Akşam yemeği ve geceleme otelde. DENİZLİ

3.Gün: Denizli Teleferik Bağbaşı Yaylası - Salda Gölü - Burdur - İstanbul

Denizli otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrasında ilk durağımız Denizli Teleferik olacaktır. 1400 mt rakımlı Bağbaşı Yaylası Terası’na çıkıyoruz. Teleferik ve Bağbaşı Yaylası gezisinden sonra Salda Gölü’ ne doğru yola çıkıyoruz. Maldivleri andıran kıyı şeridi ile ünlenen Salda Gölü’nün hikayesini rehberimizden dinliyoruz. Burada dileyenler fotoğraf çekebilir. Salda Gölü’nde serbest zaman sonrasında gezimiz sona eriyor. Gezimizin sonunda İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bir başka  gezimizde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Açıklamalar

Tur ücretimiz çift kişilik oda da kişi başı  NAKİT ücreti olup (Kredi Kartı ile 400 TL), turumuza tek kişi katılmak ve otelde tek kişi konaklamak isteyen misafirlerimiz için tek kişi (single) fark ücreti 1 gece için artı 100 TL'dir.
Rehber, tur programında gezilecek yerler aynı kalmak şartı ile turun daha verimli hale gelmesi için tur günlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Promosyon turda sadece tarih değişikliği yapılır. Acente, gerekli durumlarda yeterli kişi sayısı olmadığı zaman tura 2 gün kala turu erteleme hakkına sahiptir. Aksi belirtilmedikçe bayram ve özel günlerde geçerli değildir.
3 yaş üzeri çocuklar koltuk alma zorunluluğunda olup, tam ücrete tabidir. 0-3 yaş arası koltuk almaksızın 2 yetişkin yanında, ebeveyn kucağında ücretsizdir.
Çocuk indirimleri iki (2) yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklara otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 02 yaş çocuklara koltuk alınması halinde 150.- TL ücret talep edilir.
Tur esnasında yaşanabilecek Resmi ve İdari tatillerdeki yoğunluğa bağlı beklemeler; Müze ören girişleri, Restoranlar, Feribot, Köprü, Araç Trafiği gibi mücbir sebeplerden dolayı Acentemiz Rehber, Tur Lideri Sorumlu değildir.
Grup ile toplu olarak yapılan gezi ve aktivitelerde gruptan ayrılmak isteyip, kendiniz vakit geçirmek isterseniz lütfen öncesinde rehberinize bilgi veriniz.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:2250 TL

Pamukkale Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler;
* Gidiş – Dönüş Karayolu Ulaşımı
* Programda Belirtilen Çevre Gezileri
* Denizli'de 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Otelde 1 Adet Set Menü veya Açık Büfe Akşam Yemeği
* Otelde 1 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
* Rehberlik Hizmetleri ve Seyahat Sigortası

Pamukkale Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk Gün Sabah Kahvaltısı ve ücreti

*Gezi boyunca tüm Öğle Yemekleri ve İçecekler

*Pamukkale turu boyunca tüm şahsi Harcamalarınız

*Müze ve Ören yerleri giriş ücretleri ( Müze kart alınması tavsiyedir )

*Özel İşletme Giriş ücretleri

*Müzekart