Pamfilya Turu

Tur açıklaması:: Istanbul'dan Otobüs ile hareket Antalya,Alanya,Side Manavgat Tekne Turu,Kemer,Phaselis antik kenti 7 Gün 4 Gece Y.P. Konaklamalı
Tur Fiyatı::3700 TL

Tur Programı

1.Gün: Gece Yolculuğu

* 22:00  Merter Ispark Otoparkı (Merter Metro İstasyonu Yanı)

* 23:00 Harbiye Askeri Müze Karşısı

* 23:59 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı)Yukarıdaki hareket noktalarından katılacak misafirlerimizle otobüs içi ikramları eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün:  Düden Şelalesi – Aspendos Tiyatrosu –Köprülü Kanyon'da Rafting

00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti), 00:30 Çayırova Mc Donald's, 01:15 İzmit Halkevi Duraklarından (Asya Otel Karşısı) katılacak misafirlerimiz ile otobüs içi ikramları eşliğinde eşliğinde Adapazarı – Kütahya – Afyon güzergâhını takiben Antalya’ya hareket ediyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, Düden Şelalesi  gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından, Anadolu’da günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu olan Aspendos Antik Tiyatrosu’nu geziyoruz. Sonrasında Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan 7’den 77’ye herkesin rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalardan silinmeyecek Köprülü Kanyonda Rafting turumuzu gerçekleştiriyoruz. (Ekstra TL) Rafting sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Önemli Not :Rafting Yapmayacak Olan Misafirlerimiz İçin Farklı Bir Gezi Alternatifi Olmayacağından, Bu Misafirlerimiz Rafting Alanımızda Bulunan Restoranımızda Beklemek Durumundadırlar.

* Sabah Kahvaltısı: Yol Güzergahımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

*Öğle Yemeği: Köprülü Kanyon'da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

*Güzergâh: İstanbul - Bozüyük – Afyon – Şelaleler – Aspendos Antik Tiyatrosu – Köprülü Kanyon - Otel

*Konaklama Oteli:  Latanya Palm Hotel ,  Mevre Otel vb

3.Gün: Alanya Şehir Turu – Dim Çayı – Damlataş Mağarası - Kleopatra Plajı

Sabah Antalya otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Alanya’ya hareket ediyoruz. Alanya'yı panoramik olarak görerek Dim Çayı'na ulaşıyoruz. Dim Çayı'nda verilen serbest zaman sonrasında Damlataş Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Ardından ince kumlu, alabildiğine geniş bir plaj olan Kleopatra'nın bile banyo yaptığı söylenen, denizin sığ olması ile bilinen Kleopatra Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Dim Çayı'nda menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Güzergâh: Otel – Alanya – Dim Çayı – Alanya – Kleopatra Plajı – Otel
Konaklama Oteli:Latanya Palm Hotel , Mevre Otel  vb. Antalya Otelleri.
 
4.Gün: Antalya'da Serbest Gün - Kemer Tekne ve Phaselis Antik Kenti Turu İmkanı - Olimpos  Dağı Teleferik (Tahtalı Teleferik)
Sabah Antalya otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında ekstra ücretli olarak düzenlenecek Kemer Tekne , Phaselis Antik Kenti ve Olimpos  Dağı Teleferik (Tahtalı Teleferik) turlarımıza katılmak isteyen misafirlerimiz ile Kemer’e hareket ediyoruz. Kemer'i panoramik olarak görerek Liman'a ulaşıyoruz. Kemer Tekne turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda Cennet Koyu, Ay Işığı Koyu, Phaselis Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak.  Bu noktalarda verilecek yüzme molaları sonrasında küçük kayıklar ile Phaselis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Phaselis antik kentinde Askeri liman, Tiyatro, Antik Cadde ve Hamam yapılarını görüp dileyen misafirlerimiz burada tarihi kalıntıların yanı başında Phaselis plajında yüzme imkânı bulabilirler. Antalya'nın batısına doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Olimpos  Dağı Teleferik turuna katılabilirler. Bu teleferik, Dünyanın ikinci, Avrupa’nın ise en uzun Teleferiğidir. Akdeniz’i ve 2.365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’nın zirvesini birleştiriyor. Teleferik istasyonumuza vardığımızda, 80 kişilik deniz manzaralı panoramik  kabinler ile dağa çıkışımızı gerçekleştiriyoruz. Buradaki kafede ekstra içeceklerimizi yudumladıktan sonra inişimize başlıyoruz. Dağ istasyonu 360 derecelik panoraması ile davetkârdır. İniş sırasında dünyanın en güzel korunmuş doğal bölgesinin üstünden geçerek muhteşem bir deneyim yaşıyoruz. (Aktiviteye katılmayacak olan misafirlerimiz Teleferik'e ait bekleme noktasında tura katılan misafirlerimizi bekleyeceklerdir. Turun detaylı bilgilerini rehberinizden alabilirsiniz.) Turumuzu tamamladıktan sonra aracımızda buluşuyoruzArdından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile gece turuna çıkıyoruz. (Ekstra)
 
Önemli Not: Kemer Tekne ve Phaselis Antik Kenti Turumuz ekstra bir tur olup katılmayacak olan misafirlerimiz gününü otelde kalarak serbest olarak değerlendirebilirler. Ekstra Turlarımız kişi sayısına göre hareketi sağlanır.
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği: Tercih edilen etkinliğe göre alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Güzergâh: Otel – Kemer Liman~ Otel 
Konaklama Oteli:Latanya Palm Hotel , Mevre Otel  vb. Antalya Otelleri.
 
5.Gün: Side – Side Çarşı – Apollon Tapınağı - Manavgat Tekne Turu - Yüzme Molası - Manavgat Şelalesi – Perge Antik Kenti
Sabah Antalya otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Side Antik Kenti’ni gezmek için yola çıkıyoruz. Antik kenti panoramik olarak gördükten sonra Side Çarşı'ya varıyoruz. Yapacağımız yürüyüş ile beraber Apollon Tapınağı’na varıyoruz. Verilen serbest zaman sonrası Manavgat'a gidiyoruz. Manavgat Nehri üzerinde yapacağımız tur sonrasında dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi’ni görmek için tekneden ayrılıyoruz. Şelalede verilen kısa bir moladan sonra Perge Antik Kenti’ne gidiyoruz. Roma çağında gladyatör dövüşlerinin de yapıldığı tiyatroyu gezdikten sonra U şeklindeki Stadion Surlar, Kuleler, Kapılar, Anıtsal Çeşme, Hamamlar, Mezar Kalıntıları, Heykeller, Agora, Kilise, Su Kanalları, Direkli Cadde, Piskoposluk Merkezi gezilerimiz sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir 
Öğle Yemeği: Teknede menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir 
Güzergâh: Otel- Side – Manavgat – Perge – Otel
Konaklama Oteli:Latanya Palm Hotel , Mevre Otel  vb. Antalya Otelleri.
 
6.Gün: Olympos Yüzme Molası - Adrasan - Üçağız Köyü - Kekova Tekne Turu - Simena Kalesi - Yüzme Molaları – Batık Şehir 
Sabah Antalya otelimizde alınan son açık büfe kahvaltı sonrasında otobüsümüze binerek rotamızı eşsiz kumsalı ve bakir doğası ile görenleri kendisine âşık eden Olympos’a çeviriyoruz.Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eskinin Korsan Kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Abu yerde Kilise, hamam, Agora, Korsan Lahiti gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos’un eşsiz denizine girmek için serbest zamanımız olacak. Burada verilen yüzme molası ardından tekrar yolumuza devam ederek Adrasan koyu'na geçiyoruz. Antik Olimpos'un büyük ticaret limanlarından biri olan ve eşsiz doğasıyla bizi etkileyen bu güzel koyda serbest mola veriyoruz. Kumluca-Demre üzerinden Üçağız Köyü'ne varıyoruz. Ve limandan Kekova Tekne turu'na çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi’ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Vereceğimiz yüzme molaları sonrasında Elmalı – Korkuteli - Afyon – Kütahya – Adapazarı güzergâhından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. 
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir 
Öğle Yemeği: Teknede menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Güzergahımız üzerinde yolda serbest alınacaktır. (Ekstra)
Güzergâh: Otel – Kekova – Afyon – Bozüyük – İstanbul
Konaklama Oteli: Bu akşam otel konaklaması yoktur. 
 
7.Gün: İstanbul'a Varış
Sabah saatlerinde siz sayın misafirlerimizi bir başka Atoll Turizm organizasyonunda buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 KONAKLAMA OTELİ Mevre Otel


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:3700 TL

PAMFİLYA TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

 • 1618 No’ lu Turizm Kanununca Zorunlu Seyahat Sigortası
 • İstanbul'dan Antalya'ya Konforlu otobüslerle Gidiş – Dönüş.
 • Programda belirtilen Antalya ve Çevresi gezileri.
 • Antalya'da Mevre Otelveya benzerinde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (4 Sabah Kahvaltısı,4 Akşam
  Yemeği).
 • 2 Tekne Turu
 • Tur süresince Rehberlik hizmetleri.

PAMFİLYA TUR ÜCRETİNE DAHIL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
 

 • Öğlen Yemekleri,içecekler.
 • Otelde ve gezi boyunca alınan Yapılacak Ekstra harcamalar.
 • Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri. ( Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir. )
 • Ekstra Turlar, Aktiviteler,Gece programlari.
 • Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir)