Lviv Turu

Tur açıklaması:: Lviv Turu Pegasus Hava Yolları ile Istanbul'dan hareket ile 3* -4*-5* Otellerde 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil Lviv tatili . Vize Yok Geçerli pasaport veya Yeni TC kimlik ile seyahat imkanı
Tur Fiyatı::349 €uro

Tur Programı

1. GÜN: İstanbul-Lviv-Ukrayna

İstanbul Anadolu tarafı Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar  gidiş Terminali Pegasus  Hava Yolları kontuarı önünde Tur görevlisi ile  saat: 10:25'de buluşma. Check-in Bagaj teslimi  işlemlerinin sonrasında Pegasus Hava yolları PC-420 sefersayılı uçağı  ile 13:25’da  Lviv’e hareket. 14:25’da  varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Yürüyerek yapılacak olan turumuzda II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ayrıca dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Şehir turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

2. GÜN: Lviv -Ukrayna 

Lviv Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının sonrasında Lviv Tüm Gün Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimize özel extra ücretli Öğle yemekli Şatolar turu için hareket ediyoruz (60 Euro). Lviv şehrinin dışında kurulmuş birçok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam  eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3. GÜN: Lviv-Ukrayna

Lviv Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından Lviv Serbest Gün. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak Eczacılık müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal (silah deposu) turuna katılabilirler (30 Euro). Yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Ardından Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman.  Turumuzun ardından otelimize dönüş transferi. Akşam arzu edenler Lviv’in eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirler. Geceleme otelimizde.

4. GÜN: Lviv-İstanbul-Cuma 

Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısının ardından Lviv hava limanına dönüş transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte Lviv Hava limanı’na dönüş transferi. Hava Limanına varış,Bilet, bagaj teslimi ve gümrük işlemleri sonrasında Pegasus Hava yolları'nın PC-421 sefer sayılı uçağı ile saat;16:15’te İstanbul’a hareket. 19.15’te  İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanı’a varış. Tur Hizmetlerimizin sonu

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:349 €uro

2 Kişilik Odada Kişi başı: 349 €uro (3* Otel)

Tek Kişilik -Single Oda  : 449 €uro

LVİV TUR FIYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER :

 •  İstanbul SAW- Lviv (LWO) / Lviv (LWO) - İstanbul  SAW Pegaus Hava yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
 •  Lviv'de seçilen Otel kategorisinde 3 gece oda+kahvaltı konaklama
 •  Lviv'de Alan - Otel - Alan transferleri
 •  Panoramik Lviv şehir turu 
 •  Rehberlik hizmeti
 •  Uçak Biletine ait olan Hava limanı vergileri

LVİV TUR FİYATINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER 
 

 •  Ukrayna'daki Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 •  Lviv turu süresince tüm Öğle-Akşam Yemekleri,içecekler
 •  Zorunlu Covid-19 Sigortası : 20 Euro (Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir  sağlık  sigorta poliçesi olmalıdır.)
 •  Yurt dışı çıkış harcı bedeli : 50 TL
 •  Rehber ve şoför tipleri, bahşişler
 •  Fazla Bagaj Ücretleri
 •  PCR Testi ve ücreti
 •  Programda ekstra (ücretli) olarak belirtilen tüm  çevre geziler

 

 • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

 • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.

 • Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.

 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin insiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından seyahat acentamız sorumlu tutulamaz.

 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.

 • Atoll Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Exp-Ert DMC, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.