Kartepe Sapanca Maşukiye Turu

Tur açıklaması:: Otobus ile Istanbul hareketli 2 Gece 3 Gün Kartepe Sapanca Maşukiye Turu
Tur Fiyatı::1650 TL

Tur Programı

1. Gün:   İSTANBUL - KOCAELİ

15:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

15:30 Mecidiyeköy Torun Center Önü

16:15 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

16:30 Kartal Köprüsü Altı

17.00 Çayırova Mc Donalds Önü

belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra Kocaeli'ne doğru hareket ediyoruz. Otelimize giriş yaptıktan sonra sizlere yılbaşı galasına kadar serbest zaman veriyoruz. Akşam 20.00 itibari ile gala salonuna geçiş ve yılbaşı yemeği , eğlence ve gecenin sonu .

Yılbaşı Galası Program Akışı

19.30 Misafirlerin salonda karşılanması ve yerleşim

20:00 Salon içerisinde servis ve müzik başlangıcı (5 kişilik orkestra ve solist)

20:00 - 21:00 arası saksafon shov

21: 00 Ara sıcak servisi

22:00 Ana yemek servisi

23:00 Tatlı ardından meyve servisi

Gecenin bitiş saatine göre gece çorba servisi

Yılbaşı Gala Yemeği İkramlar

Ordöv Tabağı 4 zeytin yağlı 5 meze çeşidi

Orataya peynir tabağı , kuru dut ,ceviz, kuru kayısı,kuru incir

Kaşar pane , paçanga böreği

Hindi tandır iç pilav ile

Serpme meyve tabağı

Gece çorbası mercimek , işkenbe

Limitsiz yerli alkol

2. Gün:  KOCAELİ - KARTEPE

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında  Kartepe Kayak Merkezine doğru hareket ediyoruz. Kartepe’ye varmadan önce indirimli olarak kayak ekipmanları kiralayabileceğimiz Kayak odamızda mola 

veriyoruz. Kayak odasından kayak malzemelerimizi aldıktan sonra Kayak Merkezine çıkıyor ve gün boyu kayak keyfine başlıyoruz. Kayak yapan misafirlerimiz telesiyejler ile zirveye çıkabilir veya acemi pistinde kayak yapmaya başlayabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz kayak merkezinde bulunan kafelerde vakit geçirebilir, teleferikler ile zirveye çıkabilirler, veya kızak alanında kızak ile kaymanın eğlencesini çıkarabilirler. Akşam saat 16:30 civarında (hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.) otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otel’de

Öğle Yemeği : Kartepe’de sucuk ekmek + içecek olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama : 5* Doubletree By Hilton Kartepe konaklaması

3. Gün:  SAPANCA - MAŞUKİYE - ORMANYA - TERS EV - İSTANBUL

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Alabalık tesisleri ve doğasıyla meşhur Maşukiye’ye doğru çıkıyoruz. Maşukiye’ye vardığımız zaman tertemiz havası ve yemyeşil doğanın içerisinde güzel bir yürüyüşe başlıyoruz. Şehrin kalabalık alanlarından uzaklaşıp, doğa içerisinde gerçekleştirdiğimiz bu yürüyüş sırasında çektiğimiz harika fotoğraflar bu geziyi ölümsüzleştirecektir. Doğa yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra dileyen misafirlerimiz doğa içerisindeki gezisine devam edebilir, dileyen misafirlerimiz muhteşem atmosfer içerisinde çay-kahve yudumlayabilir, dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak atv safari, zipline utv turu gibi aktivitelere katılabilirler.Maşukiye’de ki zamanımızın bitmesinin ardından öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından eski adıyla Uzuntarla tabiat parkı yeni adıyla Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbitler filmiyle tanıdığımız kahramanların kaldıkları evlerin bulundukları alanları geziyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı gezimizi tamamladıktan sonra buraya veda ederek Sapanca Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Sapanca gölü sahil şeridinde serbest zaman veriyoruz.  Bu zaman sırasında göl kenarında yürüyüş yapabilir, deniz bisikletine binebilir yada günün yorgunluğunu atmak içine çay-kahve yudumlayabilirler. Serbest zamanımızın bitmesinin ardından otobüsümüze binerek İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldıüğımız noktalara bırakarak bir baş Atoll Turizm organizasyonunda buluşmak üzere sizler ile vedalaşıyoruz .


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:1650 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Doubletree By Hilton Otelde 2 gece konaklama

 •  Otelde açık büfe 2 sabah kahvaltısı

 •  Otelde açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği

 •  Otelde yılbaşı gecesi gala yemeği ve yılbaşı eğlencesi

 •  Otelde yılbaşı günü sınırsız yerli alkol

 •  Kapalı yüzme havuzu , sauna ve spor salonu kullanımı

 •  Lüks araçlar ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç verilmektedir.)

 •  Programda belirtilen çevre gezileri

 •  Profesyonel rehberlik hizmeti

 •  Milli park giriş ücretleri

 •  Araç içi bardak su

 •  1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Öğle Yemekleri

 •  Kayak ekipmanları

 •  Teleferik ücretleri

 •  Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

 •  Tüm Kişisel harcamalar

 •  Müze ören yeri giriş ücretleri