Bukovel Kayak Turu

Tur açıklaması:: Bukovel ukrayna kayak turları pegasus hava yolları ile Istanbul hareketli 5 Gün 4 Gece Kahvaltı Dahil. Vize yok
Tur Fiyatı::499 €uro

Tur Programı

Bukovel Turu Hareket Tarihleri : 02, 09, 16, 23 Şubat  2022 / 02, 09, 16 Mart 2022
 
1. Gün  1. Gün İstanbul – Lviv – Bukovel

 

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar gidiş Terminalinde tur  görevlisi ile saat: 11:00'de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava yolları’nın PC-420 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 14:20’de Lviv’e hareket ediyoruz. Ukrayna saati ile 15:20’te varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel aracımız ile yola çıkıyoruz. Merkeze varışımızı ardından yürüyerek şehir turumuzu yapıyoruz. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Bukovel’e doğru yola çıkıyoruz. Bukovel’e varış ve odaların alınması, geceleme otelimizde.

 

2. Gün  2. Gün Bukovel

 

Bukovel otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısıınn ardından rehberiniz eşliğinde Bukovel’in şirin restoranları, kafeleri ve kayak merkezlerini gezdikten sonra serbest zaman. Karpatların eteklerinde Eşsiz doğası ile bütünleşmiş tesisin en öne çıkan özelliklerinden birisi ise yılın her mevsimi tesiste kar bulmak mümkün serbest zamanınızı kayak yaparak değerlendirebilirsiniz. Arzu eden konuklarımız ekstra düzenlenecek Husky Köpekleri ile Kızak Keyfi Turu’na katılabilecekler (75 Eur). Oldukça eğlenceli ve keyifli turumuzun ardından dinlenmek üzere otele dönüş.  Dileyen misafirlerimiz akşam saatlerini Bukovel’in en eğlenceli mekânlarında değerlendirebilecekleri, ekstra düzenlenecek Ukrayna Gecesi Turu’na katılabilecekler  (75 Eur). Daha sonra dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize döneceğiz. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün  3. Gün Bukovel

 

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz tarafından organize edilecek olan  ekstra düzenlenecek ATV ile Hız Macerası Turu’na katılabilecekler (65 Eur). Heyecanın zirveye vardığı bu özel turun ertesinde serbest zaman. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz ekstra ücretli düzenlenecek Sucuk, Sınırsız Şarap ve Votka ikramlı Gala Yemeği’ne  katılabilecekler (65 Eur). Ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele döneceğiz.
 

 

4. Gün  4. Gün Bukovel

 

Bukovel otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ATV motosikletleriyle düzenlenecek olan ekstra  ücretli tura katılabilirler (75 Eur). Sonrasında serbest zaman. 

 

5. Gün Bukovel – Lviv – Istanbul

 

Bukovel otelimizde yapacağımız son  Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemleri için rehberimizin belirteceği saatte  Lviv’e gitmek üzere yola çıkacağız. Lviv hava limanına varış Pegasus Havayolları PC421 Sefer sayılı uçuşumuz ile 16:15’te Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. 19:20’de Varışı turumuzun sonu.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:499 €uro

Bukovel Tur Fiyatlarımıza Dahil olan Servisler

Pegasus Havayolları ile SAW – LWO – SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
Uçak Biletine ait olan Hava limanı vergileri,
Bukovel Otel'de 4 gece 5 Gün oda kahvaltı Dahil konaklama,
Lviv ve Bukovel’de yapılacak olan panoramik şehir tanıtım turları,
Ukrayna'da Hava limanı – otel – hava limanı grup  transferleri,
Ukrayna'daki Tüm şehirlerarası transferler, 
Bukovel'deki Otel vergileri,
Türkçe rehberlik hizmetleri.

Bukovel Tur fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servisler

Yurtdışı çıkış fonu – 50 TL,
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)
Kızak, Kayak Takımı, skipass, telesiyej hizmetleri

Öğle-Akşam yemekleri,içecekler

Fazla Bagaj Ücretleri

Covid-19 Sigortası : 20 Euro (Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir sağlık sigorta poliçesi olmalıdır.)