Bukovel Kayak Turu - Atol Turizm

Bukovel Kayak Turu

Tur açıklaması:: Bukovel ukrayna kayak turları pegasus hava yolları ile Istanbul hareketli 5 Gün 4 Gece Kahvaltı Dahil. Vize yok
Tur Fiyatı::399 €uro

Tur Programı

1. Gün  1. Gün İstanbul – Lviv – Bukovel

 

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar gidiş Terminalinde tur görevlisi ile saat: 11:00'de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava yolları’nın PC-420 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 14:20’de Lviv’e hareket ediyoruz. Ukrayna saati ile 15:15’te varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel aracımız ile yola çıkıyoruz. Merkeze varışımızı ardından yürüyerek şehir turumuzu yapıyoruz. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Bukovel’e doğru yola çıkıyoruz. Bukovel’e varış ve odaların alınması, geceleme otelimizde.

 

2. Gün  2. Gün Bukovel

 

Sabah kahvaltımızın ardından rehberiniz eşliğinde Bukovel’in şirin restoranları, kafeleri ve kayak merkezlerini gezdikten sonra serbest zaman. Karpatların eteklerinde Eşsiz doğası ile bütünleşmiş tesisin en öne çıkan özelliklerinden birisi ise yılın her mevsimi tesiste kar bulmak mümkün serbest zamanınızı kayak yaparak değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün  3. Gün Bukovel

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz tarafından organize edilecek olan Husky köpekleri ile kayak keyfi (60 Eur). Sonrasında serbest zaman.

 

4. Gün  4. Gün Bukovel

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ATV motosikletleriyle düzenlenecek olan ekstra tura katılabilirler (50 Eur). Sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam Sucuk, Sınırsız Şarap ve Vodka ikramlı Gala Yemeğine katılabilirler (60 Eur).

 

5. Gün  5. Gün Bukovel – Lviv – Istanbul

 

Sabah otelden çıkış işlemleri için rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer için toplanma. Pegasus Havayolları PC421 Sefer sayılı uçuşumuz ile 15:15’te Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. 18:20’de Varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz!

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:399 €uro

Bukovel Tur Fiyatlarımıza Dahil olan Servisler

Pegasus Havayolları ile SAW – LWO – SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
Uçak Biletine ait olan Hava limanı vergileri,
Bukovel'de 4 gece 5 Gün oda kahvaltı Dahil konaklama,
Lviv ve Bukovel’de yapılacak olan panoramik şehir tanıtım turları,
Ukrayna'da Hava limanı – otel – hava limanı grup  transferleri,
Ukrayna'daki Tüm şehirlerarası transferler, 
Bukovel'deki Otel vergileri,
Türkçe rehberlik hizmetleri.

Bukovel Tur fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servisler

Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL,
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)
Kızak, Kayak Takımı, skipass, telesiyej hizmetleri

Öğle-Akşam yemekleri,içecekler

Fazla Bagaj Ücretleri