Bodrum Tatil Turlari

Tur açıklaması:: Istanbul Otobus ile hareketli Cesme Gokova Akyaka Bafa Golu Sirince Bodrum Gumbet Turgutreis Akyarlar Tekne turlari 7 Gun 4 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklamalari
Tur Fiyatı::9950 TL

Tur Programı

Bodrum Turları

Bodrum Turu 7 Gün 4 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması İstanbul  hareketli Bursa İzmir'den Tura katılma imkanı vardır

1.Gün: İstanbul Hareket - Gece Yolculuğu 
*22:00 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı
*23:00 Mecidiyeköy Meydan Otobüs Durakları Yanı Mado Pastanesi Önü
*23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi İspark Otopark Yanı
 
Yukarıdaki buluşma,hareket noktalarından katılacak misafirlerimiz ile özel turotobüsleri rehber eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz
 
2.Gün: Bursa - İzmir – Çeşme - Ilıca - Alaçatı - Alaçatı Pazarı – Alaçatı Sokakları - Seferihisar – Sığacık - Bodrum
Değerli misafirlerimiz, * 00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti) *00:30 Çayırova Mc Donald`s * 02:00 Bursa Özdilek Önü - Hilton Otel Yanından ( 06:30 - 07:00 arası )Ege Üniversitesi Bornova Sapağı Önünden sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüz eşliğinde Bursa – Balıkesir güzergâhını takiben İzmir’e hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde İzmir’e ulaşıyoruz ve arından Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi’ni ve.1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı panoramik olarak görüyoruz. Çeşme Meydan’da vereceğimiz serbest zamanımızın ardından Ilıca’yı görerek Alaçatı’ya ulaşıyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı’nı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında yöresel mimarisine, geleneklerine, göreneklerine, sahip çıktığından dolayı 2009 yılında Türkiye’de ilk Cittaslow (Yavaş Şehir) unvanını kazanmış olan Seferihisarı görüp bazı dizi filmlerin çekildiği Seferihisar’a bağlı Sığacık’ı geçeceğiz. Burada, Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış Osmanlı Kalesi’ni, iç kalede inşa edilmiş ve otantikliğini kaybetmemiş evleri ve sokakları yürüyerek gezeceğiz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Bodrum’a hareket ediyoruz. Bodrum’daki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
*Sabah Kahvaltısı: İzmir’de serbest olarak alınacaktır. ( Ekstra )
*Öğle Yemeği: Çeşme veya Alaçatı’da serbest olarak alınacaktır.( Ekstra )
*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
*Güzergâh: İstanbul – Bursa - Balıkesir – İzmir – Çeşme – Alaçatı - Seferihisar - Sığacık - Bodrum
*Konaklama Oteli: Standart Bodrum ve Milas Şehir Otelleri 
 
3.Gün: Bodrum Serbest Zaman  - Bodrum Karaada Mavi Yolculuk Tekne Turu İmkanı - Akyarlar Plajı  ve Gümüşlük Turu İmkanı
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde dinlenerek geçirilirken, arzu eden misafirlerimiz de onlar için Ekstra olarak düzenlenen  tekne turunu seçebilirler. 
 
1.Seçenek: Bodrum Karaada Tekne Turu (Ekstra): Dileyen misafirlerimizle Tekne Turumuzda Akvaryum Koyu, Karada, Meteor Koyu başlıca göreceğimiz yerler olacak. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarımızın ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımıza Bodrum Geceleri ve Barlar Turu (Ekstra)
 
2.Seçenek : Akyarlar Plajı ve Gümüşlük Turu (Ekstra): Dileyen misafirlerimizle turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Bodrum'un meşhur Akyarlar Plajı'nda yüzme molası vermek. Özellikle yüzme bilmeyen ve gününü plajda dinlenerek geçirmek isteyen misafirlerimiz için çok ideal bir gün. Vereceğimiz uzun bir yüzme molası sonrası Gümüşlük'e gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir, dileyen misafirlerimiz güzel bir mekanda dinlenebilirler. Günümüzü tamamlayıp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımıza Bodrum Geceleri ve Barlar Turu (Ekstra)
 
*Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
*Öğle Yemeği: Tercih edilen seçeneğe göre değişiklik gösterecektir. Bodrum Tekne Turunu tercih eden misafirler için dahildir. 
*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
*Konaklama Oteli: Standart Bodrum ve Milas Şehir Otelleri 
 
4.Gün: Azmak Çayı - Tam Gün Gökova Tekne Turu - Gökova Körfezi - Sedir Adası - Kleopatra Plajı - Akyaka Beldesi
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde dinlenerek geçirilirken, arzu eden misafirlerimiz de onlar için Ekstra olarak düzenlenen  tekne turunu veya  diğer ekstra turları seçebilirler. 
 
1.Seçenek:Azmak Çayı - Tam Gün Gökova Tekne Turu ( Ekstra ) Değerli misafirlerimiz, Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Azmak Çayı kenarında verilen serbest molanın ardından dileyen misafirlerimiz Tekne turu yapabilirler. (Ekstra) Gökova'nın giriş kapısı olan Akyaka beldesine ulaşıyoruz. Akyaka beldesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama sahası olan Gökova da, tekne turumuza başlıyoruz. (2.Tekne Turu) Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy ,Sedir Adası ve elbette Kleopatra adına Marcus Antonius tarafından yaptırılan Kleopatra Plajına gidiyoruz. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Avrupa'dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri; Batı Menteşe Dağları'nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Daha sonrasın da otobüsümüze binerek Aşıklar Yolu’na gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek otelimize ulaşıyoruz. Otelimize yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra)
 
Not: Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma Ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak Gerçekleştirilir. Azmak Çayı - Tam Gün Gökova Tekne Turu ( Ekstra ) İse En Az 25 Kişi Olur İse Hareket Edecektir. 
 
*Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
*Öğle Yemeği: Teknede menü olarak alınacaktır. ( Ekstra )
*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
*Konaklama Oteli: Standart Bodrum ve Milas Şehir Otelleri 
 
5.Gün: Bodrum Kalesi – Sualtı Arkeoloji Müzesi - Zeki Müren Evi - Deve Plajı veya Kumbahçe Sahili - Bodrum Deve Plajı - Mavi Yolculuk Tekne Turu
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, sanat güneşimiz Zeki Müren’in uzun yıllar ikamet ettiği ve şu anda müze olarak kullanılan evini ziyaret ediyoruz. Ardından Bodrum Kalesini fotoğraflıyoruz. (Eğer ki Sualtı Arkeoloji Müzesi’nin restorasyonu tamamlanmış olursa müzeyi de ziyaret ediyoruz.) Bodrum’un güzel plajlarından bir tanesi olan Camel Beach (Deve Plajı) veya Kumbahçe Sahili'ne gidiyoruz. Burada mavi suların keyfini çıkarttıktan sonra otelimize hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gece dileyen misafirlerimiz ile Bodrum Gümbet Barlar Sokağı Turu yapıyoruz. (Ekstra)
 
Dileyen misafirlerimiz ile Bodrum limandan kalkan Tekne Turumuza çıkıyoruz .( Ekstra ) 
Tekne Turumuzda, Orak Adası, Pabuç Burnu, Tavşan Burnu Koyu  başlıca göreceğimiz noktalar olacak.  (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir) .Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gece dileyen misafirlerimiz ile Bodrum Gümbet Barlar Sokağı Turu yapıyoruz. (Ekstra)
 
*Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
*Öğle Yemeği: Teknede menü olarak alınacaktır. ( Ekstra )
*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
*Konaklama Oteli: Standart Bodrum ve Milas Şehir Otelleri 
 
6.Gün: Efes Antik Kenti – Bafa Gölü - Şirince – Eski Rum Evleri – Şirince Şarapları - İzmir - Bursa
Değerli misafirlerimiz, Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Selçuk'a hareket ediyoruz. Yol üzerinde Bafa Gölü'`n de vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Efes Antik Kenti`ne varıyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Efes Antik Kenti gezimizin ardından meyve şarapları ile eski Rum evleri ile meşhur Şirince'ye hareket ediyoruz. Burada köy içindeki küçük gezintinin ardından Şirince Şaraplarının tadına baktıktan sonra İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. İzmir – Manisa - Balıkesir – Bursa güzergâhı üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz.
 
*Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
*Öğle Yemeği: Selçuk’ta veya Şirince’de serbest veya menü olarak alınacaktır. ( Ekstra )
*Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
*Konaklama Oteli: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.
*Rota: Otel – Bafa Gölü  – Selçuk – Şirince – İstanbul 
 
7.Gün: İzmir - Bursa - İstanbul'a Varış
Değerli misafirlerimiz, İzmir, Manisa, Balıkesir, Bursa üzerinden dönüş yoluna geçiyoruz.  Siz sayın misafirlerimizi, bir başka Atoll Turizm organizasyonunda buluşmak dileğiyle gece saatlerinde İstanbul’a ulaşıyor ve İstanbul da sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Istanbul'dan Otobüs ile hareketli 7 Gün 4 Gece Y.P Otel konaklamalı
Başlangıç tarihi: 30 Haziran 2024Bitiş Tarihi: 06 Temmuz 2024
2 Kişilik odada kişi başı:9950 TL
İlave kişi ücreti:8700 TL
Tek kişilik oda:13500 TL
Ücretsiz çocuk:02-06 Yaş 4000 TL
Ücretli çocuk:06-12 Yaş 7200 TL
Istanbul'dan Otobüs ile hareketli Bodrum Turu 7 Gün 4 Gece Y.P Otel konaklamalı
Başlangıç tarihi: 07 Temmuz 2024Bitiş Tarihi: 13 Temmuz 2024
2 Kişilik odada kişi başı:9950 TL
İlave kişi ücreti:8700 TL
Tek kişilik oda:13500 TL
Ücretsiz çocuk:02-06 Yaş 4000 TL
Ücretli çocuk:06-12 Yaş 7200 TL
Istanbul'dan Otobüs ile hareketli Bodrum Turu 7 Gün 4 Gece Y.P Otel konaklamalı
Başlangıç tarihi: 14 Temmuz 2024Bitiş Tarihi: 20 Temmuz 2024
2 Kişilik odada kişi başı:9950 TL
İlave kişi ücreti:8700 TL
Tek kişilik oda:13500 TL
Ücretsiz çocuk:02-06 Yaş 4000 TL
Ücretli çocuk:06-12 Yaş 7200 TL
Istanbul'dan Otobüs ile hareketli Bodrum Turu 7 Gün 4 Gece Y.P Otel konaklamalı
Başlangıç tarihi: 28 Temmuz 2024Bitiş Tarihi: 03 Ağustos 2024
2 Kişilik odada kişi başı:9950 TL
İlave kişi ücreti:8700 TL
Tek kişilik oda:13500 TL
Ücretsiz çocuk:02-06 Yaş Çocuk 4000 TL
Ücretli çocuk:06-12 Yaş Çocuk 7200 TL

Bodrum Turu Ücretine Dahil Olan Hizmetlerimiz

*Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
*Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı
*Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği
*Tatilbudur Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
*Profesyonel Rehberlik hizmetleri
*Milli Park Giriş Ücretleri
*Bardak Su
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Bodrum Turu Ücretine Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

*Tüm Öğle Yemekleri
*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
*Tüm Özel Harcamalar
*Gece Turları
*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye - Özel işletmeler v.b)
*Müze Kart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)