Abant Sapanca Maşukiye Turu

Tur açıklaması:: Abant Sapanca Gölü Maşukiye Istanbul hareketli günlük gezi yuruyus fırsat kampanyalı Turu
Tur Fiyatı::599 TL

Tur Programı

 İstanbul - Maşukiye - Sapanca - Abant

07:00 Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı ( Zeytinburnu Metro Yanı )
07:30 Harbiye  Askeri Müze Karşısı 
08:00 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı ( Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı )
08:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu ( E 5 Ankara İstikameti )
08:30 Çayırova Mc Donald ` s Önünden katılan misafirlerimizle Maşukiye'ye doğru yola çıkıyoruz. Kartepe ile Sapanca'nın muhteşem doğasının arasında kalan, gelenlerin aşık olduğu doğa harikası Maşukiye beldesine ulaşıyoruz ve sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında oksijeni bol bir havada küçük bir sabah yürüyüşünü kuş seslerinin ve su şırıltılarının arasında yapıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından cennetten bir köşe olan yaklaşık 1.350 metre yüksekliğinde Abant Gölü'ne ulaşıyoruz. Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş seslerini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için yürüyüş yapabilir, faytona binebilirsiniz. Abant Gölü kenarında mangalda alacağımız nefis öğlen yemeğini takiben rehberimizin belirleyeceği saatte Sapanca'ya hareket ediyoruz. Sapanca Gölü kenarında vereceğimiz serbest zaman zarfında çaylarınızı yudumlayabilir, göl bisikletine binebilir ya da göl kenarında muhteşem manzara eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul'a ulaşıyor ve sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka TatilBudur.com organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Domates Salatalık Biber (Kapya-Köy) Mevsim Yeşillikleri (Roka-Tere-Kuzu Kulağı-Dere Otu-Maydanoz) Yeşil Zeytin Siyah Zeytin Köy Peyniri (Kendi Ürünümüz) Kaşar Peyniri Ezine Peyniri Acuka (Kendi Ürünümüz) Bal (Marmaris Aksaz Çam Balı) Tereyağ (Köy Ürünü) Çilek Reçeli (Kendi Ürünümüz) Mevsim Reçeli (Kendi Ürünümüz) Mevsim Reçeli (Kendi Ürünümüz) Omlet (Biberli-Peynirli) - Sigara Böreği (Kendi Ürünümüz) Çay Su Ekmek,

Öğle Yemeği: 1 Adet Öğle Yemeği (Ekmek arası mangal sucuk, tavuk, köfte veya karışık ızgara, Salata 1 İçecek ve çay ikramı dahil).

Güzergah : İstanbul - Maşukiye - Sapanca - Abant - İstanbul / 570 KM


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:599 TL

Günübirlik Abant Sapanca Maşukiye Turu

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Rehberlik Hizmetleri

  • Milli Park Giriş Ücretleri

  • Sapanca veya Maşukiye'de Belirtilen Noktada Sabah Kahvaltısı

  • Öğle Yemeği (Sucuk ekmek içinde domates biber garnitür ve kola veya ayran.)

  • Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna v.b Otobüsler İle Ulaşım ( Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.)

  • Otobüs İçerisindeki İkramlar

  • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri