Maldivler Turu - Atol Turizm

Maldivler Turu

Tur açıklaması:: Türk,Qatar veya Emirates Hava Yolları ile 5 Gece
Tur Fiyatı::1300 €uro

Tur Programı

1.Gün ISTANBUL 
İstanbul Atatürk Hava limanı,Dış Hatlar Gidiş bölümü Türk Hava Yolları kontuarında akşam saat 23:00'teönce bilet, bagaj ve Check-in işlemleri yaparak seyahatimize başlıyoruz.

2.Gün  ISTANBUL / MALDİVLER
Saat: 01:05'de Türk Hava Yolları’nın TK-730 sefer sayılı uçağı ile Maldivler’e hareket. Yerel saat ile 10:30'da Maldivler hava limanı'nın bulunduğuHulhule Adasına varış. Ardından konaklama yapılacak Otelin transfer tipine göre sürat motoru veya deniz uçağı ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde .

3.GÜN   MALDIVLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı. Arzu edenler Night Fishing (Gece Balık Avı) ekstra gezisine katılabilirler. Tur 17:00’de başlayıp yaklaşık 3 saat kadar sürmektedir.Kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4. GÜN   MALDIVLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı. Arzu edenler Male Shopping ekstra turuna katılabilirler. Sabah 09:00’da kaldığınız otelden Male’ ye transferden sonra akşam saat 16:00’ya kadar Male’de gezebilir ve okyanusun ortasındaki bu 60.000 kişilik küçük başkentte yerel insanların yaşantısına tanık olup alışveriş yapabilirsiniz. Adanın en ünlü ve en canlı mimarisi buradadır. Sultan Parkı, Ulusal Müzesi, Hukuru Miski (en eski cami), Mulee-aage (1906 yılında Sultan III. Mohamed Shamsuddeen tarafından yaptırılmış saray) ve İslami Kütüphanesi gezilecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

5. GÜN   MALDİVLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler.Maldiv Adaları’nın en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir ve dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varabilmektesiniz. Geceleme otelimizde.

6.GÜN MALDİVLER 
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı. Arzu edenler ekstra Island Hopping turuna katılabilirler. Bu turumuzda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adaları ziyaret ediyoruz. Genellikle tam gün sürecek olan bu tura sabah kahvaltısının ardından başlayarak çevre adaları dolaşıp, balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birinin ziyaretinden sonra öğle vakti başka bir adada mola veriyoruz. Ardından diğer adaları da dolaşarak otelimize geri dönüyoruz.Geceleme otelimizde.

7.GÜN MALDİVLER – DOHA – ISTANBUL 
Sabah Kahvaltısı sonrasında dönüş transferimiz yerel görevliler tarafından yapılıyor. Türk Hava yolları'nın TK-731 seferi ile akşam 23:40'da Istanbul'a hareket. Yerel saat ile sabah: 05:35'te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:1300 €uro

MALDIV TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul- Maldivler- İstanbul ekonomi sınıf uçak Bileti
 • Maldivler'de Sürat motoru veya deniz uçağı ile havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • Maldivler’de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)
 • Maldivlerde Seçilen otelde (Y.P Yarım Pansiyon;Sabah Kahvaltısı+Akşam Yemeği Dahil-İçecekler Hariç) 5 gece Konaklama
 • Maldivler Uçak Biletine ait Alan Vergisi

MALDIVLER TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Maldivler'de Tüm Şahsi harcamalar ve otel ekstra harcamaları.
 • Maldivler'de seçilen Yarım Pansiyon kapsamı dışında kalan yiyecek ve içecekler
 • Yurt Dışı Çıkış Fonu 15 TL (Bankalara önceden ödenir - Alanda ödeme olanağı vardır)
 • Maldivler için geçerli Zorunlu Seyahat Sigortası : 15 Euro (47 TL Acentemize ödenir)
 • Maldivler'de Extra düzenlenen turlar ve müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Fazla bagaj ücretleri
 • Rehberlik Hizmetleri (Tur rehberinin gruba eşlik etmesi için en az 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.)