Tunus Ekstra Turları

Tur açıklaması:: Tunus Geziniz esnasında extra bir ücret ile katılabileceğiniz günlük 2 günlük ve gece Kartaca Sidi bousaid kairouan monastır port el kantoui turları
Tur Fiyatı::70 €uro

Tur Programı

Tunus Tatiliniz esnasında ekstra bir ücret ödeyerek katılabileceğiniz çevre turlarından bazıları; 

KAİROUAN – SOUSSE – MONASTIR - PORT EL KANTAOUİ ( Öğle Yemeği Dahildir)

Sabah 08.00’da otelden hareket, ülkenin güneyine doğru inip yakından tanıma imkanı. İslamiyetin Afrika kıtasına ilk geliş noktası olan ve ilk caminin yapıldığı tarihi KAİROUAN şehrinde OKBA camisinin ziyaretini takiben AGLABİT Havuzları ve meşhur halı dokuma atölyelerinin gezilmesi. Turistik yatırımları ile ünlü SOUSSE kentini ziyaret ve öğle yemeği. Yemekten sonra Monastır kentinde Habib Bourguiba Mozolesinin görülmesi. Tunus’un ünlü turistik limanı PORT EL KANTAOUİ’nin gezilmesini takiben 17:00 civarında hareket, otele dönüş.

KİŞİ BAŞI FİYAT : 70.- €

BAŞKENT TUNUS - KARTACA – SİDİ BOU SAİD (Öğle Yemeği Dahildir)

Sabah 08.00’da otelden hareket, yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra Başkent Tunus’a varış.

Kentteki Medina’da kısa bir gezi sonrası eski şehir merkezindeki Souk’ta Tunus’un eski ve otantik çarşısında alışveriş imkanı ve İslamiyet’de önemli bir yeri olan ZEYTUNA Cami dışarıdan görülecektir. Öğle yemeğinden sonra, Endülüs-Osmanlı dönemini yansıtan ve Başkent Tunus’a hakim bir tepedeki SİDİ BOU SAİD bölgesinde verilecek kahve ve alışveriş imkanı. Roma dönemi tarihinden izler taşıyan ve Kartaca medeniyetinden kalan harabelerin gezilmesinin ardından tur bitiminde 17:00 civarında hareket, otele dönüş.

KİŞİ BAŞI FİYAT : 70.- €


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:70 €uro

KİŞİ BAŞI FİYAT : 70 €uro

Günlük Tur Ücretine Dahil olan Hizmetler

1-Ulaşım Aracı

2-Öğle Yemeği

3-Rehberlik Hizmeti