Tayland Turu

Tur açıklaması:: Tayland Turu Singapur Hava Yolları ile Istanbul Hareketli Singapur Aktarmalı Tayland Uçuşları Bangkok (2) Pattaya (3) Turu 7 Gün - 5 Gece 4* Otellerde Oda ve Kahvaltı Dahil konaklama 799 €uro'dan itibaren.. Vize Yok
Tur Fiyatı::799 €uro

Tur Programı


1. GÜN   İSTANBUL –SİNGAPUR
İstanbul Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde  saat: 10:30'de Tur görevlileri ile
Singapur Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerini takiben Singapur  Hava Yolları  SQ-242 uçağı ile Saat: 13:30'da Singapur'a hareket ediyoruz. 
2. GÜN  SİNGAPUR- BANGKOK
Singapur Yerel Saati ile; 05:00'de Singapur'a varış. Varışın ardından Singapur Hava Yolları'nın SQ-708 sefer sayılı uçağı ile saat 09:30'da Bangkok'a hareket ediyoruz.Tayland'in Başkent'i Bangkok'a  saat: 11:00'de varışımız sonrasında özel Tur aracimiz ile yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınagi, Uyuyan Buddha tapinagi, çiçek pazarı,çin mahallesi,parlemento binası,demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazilaridir. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır.  Tur bitimini takiben otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz extra ücretli BANGKOK KANALLAR Turuna (40 $) katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Akşam,extra ücretli olarak organize edilecek olan Baiyoke sky & Pat Pong Gece Pazarı gezisine katılabilirler. 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland'ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğin ardından Bangkok'un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Sıkı pazarlık yapmayı unutmayınız. Turumuzun sonunda otele transfer ve geceleme.
Bangkok Kanal Turu: 40 $ (Ulaşım + Rehberlik)
Baiyoke Sky & Pat Pong Gece Pazarı: 40 $ (Ulaşım + Akşam Yemeği + Rehberlik)

3. GÜN    BANGKOK 
Bangkok Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısından sonra Bangkok Tüm Gün serbest zaman. Arzu edenlere özel Saat: 07.30 hareket ile dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna (50 $) katılabilirler. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı turuna katılabilirler. Uzakdoğu'nun Venedik'i olarak bilinen Bangkok'un krallar nehri Chao Praya üzerindecanlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin içiçe geçtiği, içerisinde 1500'den fazla dükkân ve restoran ile Bangkok'un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya'a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Geceleme otelimizde.
Yüzen Çarşı turu: 50 $ (Ulaşım + Rehberlik)
Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı: 45 $ (Ulaşım +Rehberlik + Açık Büfe Akşam Yemeği)

4. GÜN   BANGKOK - PATTAYA
Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısından sonra Saat: 10.00’da Sahil kenti Pattaya’ya hareket ve yolculugumuz esnasinda arzu edenler icin extra ücretli olarak organize edilecek Timsah Çifliği turu'na katılabilirler. Bu turumuzda milyon yaşında ağaçların bulunduğu ve ödül almış bir park olan Timsah çiftliğinde; timsah, kaplan, dev kedi balığı ve diğer hayvanları görüyoruz. Pattaya'ya varış ve otelinize yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Alcazar Show turu'na katılabilirler. Tayland'ın Lido tarzı bu en güzel kabare Show'unda, değişen sahne dekorları, ilginç kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle güzel bir aksam geçiriyoruz. Geceleme otelimizde.
Timsah Çiftliği Turu: 25 $ (Ulaşım + Rehberlik)
Alcazar Show Turu: 40 $ (Ulaşım + Rehberlik)

5. GÜN   PATTAYA 
Pattaya Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltısından sonra Pattaya tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz icin saat; 09.00'da hareket ile extra ücretli olarak organize edilecek Mercan Kayalıkları ile tanınan Öğle Yemeği Dahil MERCAN ADASI TURU...(50 $) İnce Kum Plaj,Sınırsız güneş ve okyanus'da yüzme  keyfi..Öğle yemeği menusu : Balik, Deniz mahsulu Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler... Geceleme otelinizde.

 Mercan Adası Gezisi: 50 $ (Ulaşım + Öğle yemeği + Rehberlik) İçecekler Hariçtir

6. GÜN   PATTAYA
Pattaya Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltısından sonra Pattaya tüm gün serbest zaman. Arzu edenler icin saat:12.00'de hareket ile extra Geleneksel THAI DANSLARI ,EVLİLİK SEREMONISI, FILLERIN  BIRBIRINDEN ILGINC SHOWLARINI ,500 hektarlık alana kurulmuş BOTANIK BAHCESI ve ORKIDE BAHCELERINI kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW (50 $) turuna katılabilirsiniz.Geceleme otelinizde.   

Nong Nooch Tropik Bahçe Gezisi: 50 $ (Ulaşım + Bilet + Rehberlik)

7. GÜN   PATTAYA- BANGKOK-SINGAPUR
Pattaya Otelimizde alacağımız son Sabah kahvaltısı sonrası tur görevlisinin belirttigi saatte odaların boşaltılmasının ardından lobide buluşma ve özel Transfer otobüsümüz ile Bangkok hava limanı'na dönüş transferi.Hava Limanın'da Bagaj ve gümrük işlemleri sonrasında,
Singapur Hava yolları SQ- 711 sefer sayılı uçağı ile saat ; 18:30'da Singapur'a hareket ediyoruz. Saat: 21:55'te Singapur'a'ya varış

8. GÜN  SINGAPUR-ISTANBUL

Singapur Hava alanına varışımızın ardından saat 01:45'de Singapur Hava yolları'nın SQ-392 sefer sayılı  uçağı ile İstanbul'a hareket ediyoruz. Türkiye Saati ile 07:45'de Istanbul yeni Hava limanı'na varış . Gezimizin sona erişi,vedalaşma.

 

TAYLAND'da YAPILABİLECEK EXTRA ÇEVRE GEZİLERİ (tıklayınız)

 • Bangkok Kanallar Gezisi
 • Akşam yemekli Nehir Turu
 • Yüzen Çarşı ve Kanallar Gezisi
 • PATTAYA Alcazar Show
 • M. Nehri A.Gezisi ( yemekli )
 • Fil Safarisi Turu
 • Mercan Adası Turu (Öğle Yemekli)
 • Timsah Çiftliği Turu

 TAYLAND KALINACAK OTELLER

 Bangkok 4* Oteller 2 Gece
 Pattaya  4*  Oteller 3 Gece


Tayland Turu, Tayland TurlarıTayland Turu Fiyatları


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:799 €uro
TAYLAND TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ    :
 • Singapur Hava yolları ile Istanbul-Singapur-Bangkok-Singapur- Istanbul ekonomi sınıfı aktarmalı uçuşlar
 • Tayland'da seçtiğiniz Kategorideki Otellerde oda ve kahvaltı Dahil 5 Gece konaklama
 • Bangkok Hava alanı - Pattaya Otel - Hava alanı çift yönlü kara transferleri
 • Bangkok ve Pattaya'da yerel Rehberlik hizmetleri
 • Uçak Biletine ait Havalimanı vergileri
 • Mesleki Zorunlu Sigorta : 30 euro (Deyahat sigortası değildir,iptal ve iadesi mümkün değildir)
TAYLAND TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
 • Tayland'daki Öğle-Akşam yemekleri,İçecekler ve tüm şahsi harcamalarınız
 • Tayland'da Ekstra ücretli olarak yapacağınız çevre gezileri ve turlar
 • Yurt dışı çıkış fonu vergisi; 150 TL (Bankalara veya Maliye'ye ödenir)
 • Tayland için geçerli olan 20.000 euro teminatlı Zorunlu Seyahat Sigortası : 45 €uro (Acentemize ödenir)
 • COVİD-19 PCR Testi Pattaya için  1 Adet (75 Euro) Tur Satışı esnasında Tahsil edilir
TAYLAND TUR AÇIKLAMALARI:
 • Tayland Turuna katılmak isteyen Misafirlerin 2 doz aşı olmuş olmaları (Biontech ya da Sinovac) ve 2. Doz aşının üzerinden 14 gün süre geçmiş olması gerekmektedir. Ayrıca uçuştan 48 saat önce PCR testi yaptırmaları gerekmektedir.
 • Tayland Promosyonlu Turumuzda Otel isimleri 48 saat öncesinde kesinleşecektir
 • Yukarıdaki Fiyatlar NAKİT-Havale ödemeler için geçerlidir, Kredi Kartlarınıza + B.Faizi ile 3-6-9 taksit yapılır
 • Tayland Turu esnasında Hava yolu şirketine bağlı olarak uçuş saatlerinde olabilecek olası değişikliklerden ve gecikmelerden şirketimiz sorumlu değildir.
 • Yukarıdaki Tayland Tur programı Genel  örnek Tur tanıtımıdır.
 • Rehberimiz programın tamamını uygulamak şartı ile programin akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir..
 • Seyahat Sigortası Geziyi organize eden Seyahat Acentaları tarafından yaptırılmaları zorunlu olmuştur.
 • Tayland T.C vatandaşlarına vize uygulamaz-vize yoktur.
 • Tayland'da yapılacak olan Ekstra Turların fiyatları katılımcı sayılarına göre değişebilir
 • Geziye katılacak olan sayın misafirlerimizin pasaport sürelerinin seyahat başlangıç tarihinden
  itibaren en az 6 ay olması gerekmektedir.
 • Pattaya'da Gruplara-Şirketlere özel programlar Bayi ve Promosyon Gezileri yapılır