Sharm El Sheikh Turları

Tur açıklaması:: Pegasus Hava Yolları ile Sharm El Sheikh Turu 5 Gün 4 Gece 5* Otellerde Herşey Dahil Konaklama Vizesiz Tur
Tur Fiyatı::549 euro

Tur Programı

Sharm El Sheikh Turu

 

Pegasus Havayolları ile Sharm El Sheikh Turu /   Her Şey Dahil Oteller // Vizesiz

1.Gün İstanbul – Sharm El Sheikh 

İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Pegasus Havayolları kontuarı önünde akşam saat 21:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Pegasus Havayolları PC-632 sefer sayılı uçuşu ile saat 00:35’de Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 02:10’de varışımızın ardından otelimize hareket. Geceleme Otelimizde.

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Ras Mohammed Tekne Gezisine katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Ras Mohammed Tekne Gezisi Tam Gün/Öğle Yemekli) 70 USD (Kişi Başı)

Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler.

2. Gün Sharm El Sheikh 

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile extra Yıldızlar altında Bedevi gecesi ve Deve Turu’na katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turu 80 USD (Kişi Başı) 

Sinai çölünde Deve yolculuğu ve Bedevi çayı, Geleneksel Bedevi akşam yemeği, Teleskop ile Yıldızlara ve gezegene bakma imkanı ile kaçırılmayak bir gün sizleri bekliyor

3. Gün Sharm El Sheikh 

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Geceleme otelimizde.

4. Gün Sharm El Sheikh 

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış ve oda teslim işlemleri ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde dileyen misafirlerimiz Her Şey Dahil konsepti ve buna bağlı yeme & içme hizmetleri haricinde otelin havuz ve plajından ücretsiz olarak yararlanabilirler.

5. Gün Sharm El Sheikh 

Rehberimizin belirteceği saatte Havalimanına transfer. Bilet ve Bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Havayollarının PC-633 seferi ile saat 03:15’te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuşumuz gerçekleşiyor. 06:55 varışımız ve turumuzun sonu

 

Macera ve adrenalin tutkunları için benzersiz bir deneyim. Çölü karış karış bilen profesyonel ekip liderlerimizi takip ederek çölün uçsuz bucaksız coğrafyasında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gezi sizleri bekliyor. Çölde bir Bedevi kampı ziyareti ve kampta naneli çay ikramı fiyata dahildir. Gezimiz esnasında dilerseniz, önceden rehberimize bilgi vermek koşulu ile Kum Kayağı (Sand Surfing) aktivitesine ekstra ücret ödeyerek katılabilirsiniz..


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:549 euro

Sharm El Sheikh  Turu Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen – Sharm El Sheikh – İstanbul Sabiha Gökçen Gidiş Dönüş Uçak Biletleri

 • Sharm El Sheikh  uçak biletine ait olan Havalimanı Vergileri

 • Sharm El Sheikh'de Seçilen Otel Kategorisinde 4 Gece Her Şey Dahil Konsept Konaklamalar 

 • Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler

 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

Sharm El Sheikh  Turu Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                  : 150.-TL

 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)   : 15.- $

 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)   : 30.- $

 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 • Şehir ve otel vergileri

 • Opsiyonel turlar

 • Müze Giriş Ücretleri