Paris Disneyland Turu

Tur açıklaması:: Pegasus Hava Yolları ile Istanbul Sabiha Gokcen hareketli 3*- 4* otellerde 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil konaklamalı Paris Disneyland Turları. Şengen Vize Gerekiyor
Tur Fiyatı::549 €uro

Tur Programı

PARİS & DİSNEYLAND TURU
3* & 4* Disneyland Partner Otellerinde 3 Gece Kahvaltı Dahil  Konaklama .Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile… 

  Istanbul'dan Hareket Tarihleri: 13, 23 Şubat & 02, 09, 16, 23 Mart 2023

 1. Gün İSTANBUL – PARİS – (Paris İkonları Turu)

Istanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde uçuşunuzdan 3 saat öncesinde Pegasus Kontuarı önünde Tur görevlisi ile buluştuktan ve bagaj teslimi, check-in  işlemleri sonrasında Pegasus Hava Yolları PC -1133 sefer sayılı uçağı ile saat 08:45 ’de Paris ‘e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:35 ’de Paris ‘e varış. Hava limanında bizleri bekleyen  aracımız ile Paris şehir turu için hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzda, şehrin görkemli meydanlarından, Opera Binası, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesi’nin zarafet içindeki şıklığına birlikte tanık olacağız. Şehir turumuzun ardından kısa serbest zaman sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra bir ücret ile düzenlenecek olan Paris İkonları Turu'muza (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği, sokak ressamları ve karikatüristleri ve birçok ünlü ressamın çalışmalarını yapmış olması sayesinde "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen ve Paris ‘in en yüksek noktasını oluşturan Montmartre Tepesi 'ne gideceğiz. 130 metrelik bu tepenin üstünde yükselen Sacré-Coeur Bazilikası ‘nı (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, ressamlar meydanında portrenizi yaptırmak ve çevre gezisi için serbest zamanımız olacaktır. Turumuzun son bölümünde ise, Eyfel Kulesi’nin tam karşısındaki tepeliğin üzerine kurulmuş olan ve kulenin en güzel açıdan görülebildiği, pek çok cafe ve restoranın bulunduğu Trocadero Meydanı ‘nı ziyaret ediyoruz. Eiffel kulesi ’ini gece ışık gösterileri ve süslemeleri ile adeta büyüleyici hal alan güzelliğini izleyip fotoğraflayabileceğimiz veya ziyaret edebileceğimiz serbest zaman sonrasında (Eiffel kulesi 2.kat giriş bileti 17 euro) turumuzu tamamlıyoruz. Ardından Disneyland bölgesi oteline transfer ve serbest zaman.

2. Gün DİSNEYLAND (Lido Show)

Otelimizda yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları’nı kapsayan ortamında tam gün sınırsız eğlencenin keyfini çıkartabilir, akşam üzeri Walt Disney karakterlerinin müzik ve dans şovları eşliğinde gerçekleştireceği geçiş seramonisini izleyebilirsiniz.Konaklama Disneyland bölgesi otelinde.

(Disneyland Tek Park 95 Euro – Çift Park Giriş Bileti 105 Euro)

Gece arzu eden misafirler, ekstra ücretli düzenlenecek olan ve dünyanın en ünlü kabarelerinden Lido Show (175 Euro) Turu programına katılabilirler.Tur sonrası otele transfer.

3. Gün DİSNEYLAND (Akşam yemekli Seine Nehri Tekne Turu ve Paris Lokal Mahalleler Turu)

Disnayland bölgesi Otelimizda yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları’nı kapsayan masalsı bir eğlence dünyasında tam gün sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Konaklama Disneyland bölgesi otelinde.

(Disneyland Tek Park 85 Euro – Çift Park Giriş Bileti 105 Euro )

Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Akşam yemekli Seine Nehri Tekne Turu ve Paris Lokal Mahalleler Turu (75 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Seine Nehri tekne turu ile başlıyoruz . Dünya üzerinde en çok bilinen nehirlerden olan 776 km. uzunluğundaki Seine Nehri şehri ikiye bölmektedir. Nehir üzerinde usul usul ilerleyen uzun teknelerle gerçekleştireceğimiz gezi esnasında Paris ‘in birçok ünlü binasını ve nehir üzerindeki 37 köprüyü eşsiz bir açıdan görüyor olacağız. Seine Nehri gezimiz sonrasında, lüks mağaza, cafe ve restoranları , alışveriş için günün her saati canlı ve hareketli olan, çoğunlukla Parisliler’in günlük yaşamlarını sürdürmeyi tercih ettikleri ve bu sayede de Parizyen atmosferini gözlemleyebileceğimiz St.Michel ve St.Germain ‘de gerçekleştireceğimiz yürüyüş turu ve lokal restoranda alınacak akşam yemeği sonrası otele transfer .

4. Gün PARİS – İSTANBUL

Disnayland bölgesi Otelimizda yapacağımız son Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından rehberimizin belirteceği transfer saatine kadar serbest zaman. Havalimanına transfer sonrası bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava yolları ’nın PC- 1136 sefer sayılı uçağı ile saat: 16:00 ’de İstanbul Sabiha Gökçen’a hareket ediyoruz. TSİ 21:25 ’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:549 €uro

PARIS DISNEYLAND TUR FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Pegasus Hava Yolları  ile Sabiha Gökçen HL – Paris (ORY) – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,

 • Pegasus Biletine ait Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

 • Seçilecek kategorideki (3*, 4*) otellerde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,

 • Havalimanı– Disneyland bölgesi otel arası gidiş – dönüş transferler,

 • Panoramik Paris şehir turu.

 • Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3 €uro- 5 €uro arası değişen konaklama vergileri dahildir)

 • Türkçe rehberlik hizmetleri.

 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

PARIS DISNEYLAND TUR FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Vize ücreti ve servis bedeli (140 Euro)

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (150 TL)

 • Öğle ve akşam yemekleri,

 • İç hat bağlantılı uçuş ücretleri,

 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

 • Programda belirtilen/belirtilmeyen ekstra tur ve geziler,

 • Panoramik şehir turlarında müze ve ören yerleri girişleri,

 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

 • İsteğe Bağlı İptal & İade Güvencesi (15 Euro)

(Tur hareket tarihinden 15 gün öncesine kadar koşulsuz & şartsız iade güvencesidir. Rezervasyon anında alınmalıdır. Sadece paket tur bedeli için geçerlidir)

 • Yerel otoriteler tarafından talep edilmesi halinde Covid-19 PCR testleri

 

*** İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.

***Bağlantılarımız 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.