Odessa Turu

Tur açıklaması:: Odessa Turu Ukrayna Hava Yolları ile Istanbul hareketli Vizesiz 3 Gece 4 Gün Kahvaltı Dahil 3*-4*-5* otel konaklamali Ukrayna Turları .Vize Yok
Tur Fiyatı::0 €uro

Tur Programı

     
1. Gün İstanbul-Odessa

İstanbul Yeni Hava limanı Dış Hatlar  Gidiş Terminalinde Tur Görevlisi ile Ukrayna  Hava Yolları Kontuarı önünde  saat: 12:00'de buluşmanın ardından, Ukrayna Hava Yolları'nın PS 718 sefer sayılı uçuşu ile 15:20’de Odessa’ya hareket ediyoruz. Odessa yerel saati ile 15:50’de varışımızın ardından Panoramik şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenleri’nin yanısıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Arzu eden konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler. 

2. Gün Odessa/Ukrayna 

Otelde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından Odessa Serbest Gün. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücretli olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler.(25 Euro) 1899 Yılında Odessa’da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Vodka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Odessa Tekne Turu için hareket (25 Eur) Odessa plajlarını, Gece hayatıyla ünlü Arcadia Bölgesini, Meçhul Bahriyeli Anıtını göreceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. Gün Odessa/Ukrayna

Otelimizde Yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrası Odessa Tam Gün serbest zaman. Arzu edecek misafirlerimize özel ekstra ücretli olarak düzenlenecek Katakomplar turuna katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odessa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanyası’nın işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orjinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Geceleme otelimizde.

4.Gün Odessa - Istanbul 

Odessa Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyor anahtar teslimi sonrası ve  Rehberimizin belirleyeceği saatte kadar serbest zaman..sonrasında hava alanına doğru hareket ediyoruz.  Ukrayna Hava Yolları PS- 717 sefer sayılı uçuşu ile saat: 11:55’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Türkiye saati ile 14:30’da varış ve turumuzun sonu. 

 KONAKLAMA OTELİ 3* OK Odessa v.b
 
Rezervasyon ve Kayıt için ; Lütfen müsaitlik sorunuz Telefon Numaraları: 0216 . 346 70 34 - 0539 711 99 19 ...   info@atolltourism.com


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:0 €uro

ODESSA TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 • Ukrayna Hava Yolları  ile ISTANBUL-ODESSA-ISTANBUL ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Odessa Uçak Biletine ait Hava limanı vergileri
 • Odessa'da Seçtiğiniz Otel kategorisinde 4 Gün 3 gece standard odalarda Kahvaltı Dahil konaklama
 • Odessa Hava limanı-otel çift yön transferleri
 • Odessa şehir tanıtım turu
 • Türkçe rehberlik hizmeti

ODESSA TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Odessa Turu boyunca kalacağınız Otel'de yapacağınız tüm şahsi ekstra harcamalarınız
 • Uçaklarda 20 kg'yi aşan Fazla bagaj ücreti
 • Yurt dışı çıkış harcı : 50 TL (Bankalara ödenir)
 • Odessa Turu süresince Öğle ve Akşam Yemekleri,içecekler
 • Fazla Bagaj Ücretleri
 • Şöför Rehber Bahşişleri
 • Covid-19 Sigortası : 20 Euro (Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir sağlık sigorta poliçesi olmalıdır.)

ODESSA' DA GÖRÜLMESİ GEREKLEN YERLER

 • Odessa Potemkin Merdivenleri

 • Akkerman Kalesi Müzesi
 • Shabo Şarap Fabrikası
 • Odessa Katakomblari Müzesi
 • Odessa Opera Binası
 • Odessa manzarasının keyfini çıkarmak için füniküleri mutlaka deneyin
ODESSA GECE HAYATI (Gece Klüpleri)
 • Arkadia ise pek çok restoran, bar, kafe ve kulübe ev sahipliği yapan, gece hayatının ve yaz aktivitelerinin kalbinin attığı bir sahil bölgesidir. Buraya 15 dakika sürecek bir taksi yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Buradaki işletmelerde; çeşitli deniz ürünlerinin, uluslararası mutfakların tadına varabilir, soğuk biralarınızı yudumlarken, denizin ve güneşin keyfini sürebilirsiniz.
 • ITAKA - Vechernyaya Odessa - IBIZA - Faktura- GOLFSTREAM- YO Club- PALLADIUM