Newyork Miami Orlando Turu

Tur açıklaması:: THY ile USA New york (2),Orlando (3) Miami (2) 9 gün 7 Gece Kahvaltı Dahil Amerika Turları Şahsen müracatlı Vizeli Tur
Tur Fiyatı::1899 $

Tur Programı

1.Gün İSTANBUL - NEW YORK

Istanbul Avrupa yakası İstanbul  Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece saat 04:00'te Tur görevlisi ile buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK-003 no'lu sefer ile saat 06:45'de  New York'a hareket. Yaklaşık 10 saatlik bir uçuştan sonra saat 10:45'de New York'a varış. Hava limanında sizleri bekleyen rehberimiz tarafından karşılanma ve özel aracımız ile otelimize transfer (oda anahtarları saat 15:00'dan itibaren alınır.) Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenen New York şehir turuna katılabilirler. Bu muhteşem şehri tanıtan tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek için serbest vakit. Geceleme otelimizde.
New York Şehir Turu: 80 $

2. Gün NEW YORK

Dinlenmek ve gezmek için New York  tam gün serbest zaman. arzu edenlere özel extra ücretli rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği New York’un en önemli simgeleri turuna katılabilirler Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile 1 saat sürecek muhteşem bir tur yapacağız.  New York - New Jersey arasında yer alan Hudson Nehrinden hareket ederek New York'un tüm simgelerini görme şansına erişeceğiz. Brooklyn Köprüsü, Dünya Ticaret Merkezi, Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island ve 1892-1954 yılları arasında göçmenlerin kontrol noktası olan Ellis Adaları görülecek yerlerden bazıları. Tur sonrası Manhattan Adasına dönüş ve otelimize transfer. Alış veriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Rehberiniz akşam yemeği için restoran önerilerinde bulunacak. Geceleme otelimizde.

New York Simgeleri Turu: 180 $

 3. Gün NEW YORK - ORLANDO. 

New York Hava limanına transfer Check-in bagaj teslimi ve uçuş işlemlerinden sonra Amerikan iç hatları ile yaklaşık 2 saat sürecek bir uçuştan sonra Amerika'nın eğlence başkenti olan Orlando’ya varış. Varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Otelimize giriş ve odaların dağılımından sonra serbest vakit. Arzu edenler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Premium Outlet ve Downtown Disney Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Amerika’nın en büyük outlet zinciri olan ve 194 mağaza  bulunan outlet zincirinde alışveriş yapacak daha sonra Orlando’nun tek eğlence merkezi olan Downtown Disney’de akşam yemeğinizi yiyecek ve değişik sanatçıların yaptığı müzikleri dinleyeceksiniz. Geceleme otelimizde.
Not: Orlando’ya varışımız öğlen 16.00’ten önce olursa otel check in işlemleri Outlet ten sonra yapılacaktır.

Mall & Disney Springs Gece Turu: 80 $

4. Gün ORLANDO

Sabah dinlenmek ve çevreyi tanımak için Orlando serbest zaman. Arzu edenler misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Sea World turuna katılarak, Dünyanın en büyük su parklarından biri olan bu parkta çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşayabilir, ayrıca Roller coaster ve simulatorlere binebilirsiniz. Rehberiniz arzu edenlere akşam yemeği programı yapacaktır. Konaklama otelimizde 

Sea World Turu: 160 $

5. Gün ORLANDO

Sabah dinlenmek ve çevreyi tanımak için Orlando serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz  rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Universal Studio'ları turuna katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın film merkezi olan Amerika'da bu filmlerin çekimi sırasında nasıl şehirlerin yaratıldığını görecek, parkın içinde bulunan muhteşem eğlence araçları ile eğleneceksiniz. Akşam rehberiniz arzu edenlere gece program önerileri yapacaktır. Konaklama otelimizde.

Winter Park & Tarihi Orlando & Millenia Turu: 80 $

6. Gün ORLANDO - MİAMİ

Sabah dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Winter Park tekne gezintisine katılabilirler. Bu gezimizde birbirlerine kanallarla bağlı Virginia, Osceola ve Mizell göllerini geziyoruz. Doğu Amerika'daki zenginlerin göl kenarındaki yazlık evlerini ünlü Rollins üniversitesini ve bölgenin doğal güzellikleriyle göl hayatını göreceğiz ve butik restorantlar, cafeler ve dükkanlarıyla ünlü Park Avenue da serbest vaktimiz olacak. Turdan sonra Miami’ye hareket Otelimize transfer. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Tur bitiminde otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği South Beach Gece Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda Dünyaca ünlü South Beach‘e giderek ilk önce bölgeyi tanıtan bir gece turu yapacağız. Daha sonra akşam yemeği için serbest vaktimiz olacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde South Beach’in ünlü mekanlarındaki eğlencelere tanık olacaksınız. Konaklama  otelimizde.

NOT: Orlando'da eğer çoğunluk önerilen parklar yerine Disneyland'ı tercih ederlerse Sea Word veya Universal Studios ile değiştirilebilir.

Miami Şehir Turu: 80 $

7. Gün MİAMİ

Sabah alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri olan Key West turu'na katılabilirler. ABD nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolda vereceğimiz molada boyları 1,5 metreye varan Tarpon Balıklarını besleyecegiz. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Aksam günbatımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola cıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrederken içkilerimizi yudumluyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Konaklama otelimizde.

Key West Turu: 150 $

8.Gün MİAMİ - İSTANBUL

Sabah odaları boşaltıyoruz ve uçak dönüş saatine kadar serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Yıldızlar Adası & Everglades turuna katılabilirler. Tur sonrası serbest vakit. Akşam üstü Miami havalimanına transferimiz olacak. Checkin, Bagaj pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yollarının TK-78 Nolu seferi ile saat 22:15'de İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta.

Yıldızlar Adası & Everglades Turu: 120 $

9. Gün İSTANBUL

İstanbul Yerel saati ile 17:15’de yeni İstanbul  Hava Limanına varış. Turumuzun sonu.

NOT : Programda belirtilen parklar, misafirlerimizden gelen istekleri veya rehberinin önerilerine göre değişebilir.

AMERIKA'DA ORGANIZE EDILECEK EKSTRA ÜCRETLİ TURLAR VE FİYATLARI

New York Simgeleri turu            180 Usd          
Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile 1 saat sürecek muhteşem bir tur yapacağız. New York - New Jersey arasında yer alan Hudson Nehrinden hareket ederek New York'un tüm simgelerini görme şansına erişeceğiz. Brooklyn Köprüsü, Dünya Ticaret Merkezi, Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island ve 1892-1954 yılları arasında göçmenlerin kontrol noktası olan Ellis Adaları görülecek yerlerden bazıları. Tur sonrası Manhattan Adasına dönüş ve otelimize transfer.
 

Philadelphia & Mall turu        140 Usd                                          
Pennsylvania Eyaletinin en önemli şehri Philadelphia turuna katılabilirler. Bu turumuzda Amerika Birleşik Devletleri'nin bağımsızlık bildirgesinin imzalanıp ABD Anayasasının yürürlüğe sokulduğu bağımsızlık binası ziyaret ediyoruz. Daha sonra Benjamin Franklin köprüsü, Özgürlük çanı, Benjamin Frankli'nin mezarı, Philadelphia'nın en güzel binası olan belediye binası,Güzel sanatlar akademisi, Kütüphane, Rodin Müzesi, Tarihi eyalet hapishanesi, Rocky filmine sahne olan merdivenleriyle meşhur Philadelphia sanat müzesi ve Delaware nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zamanda çok ilginizi çekeceğini düşündüğümüz içinde 100'den fazla restoran ve şarküteri bulunan tarihi Reading Terminal Markette vakit geçirip Meşhur Phili's Cheesesteak'lerin tadına bakabilirsiniz. Kalan zamanda ise ilgisi olan misafirlerimiz uygun fiyatlarıyla meşhurlaşmış Ross, Marshall, Century 21 ve Gallery gibi mağazaların bulunduğu Merket Street'te alışveriş yapabilirler. Tur sonrası New York'a geri dönüş.
 

MIAMI

YILDIZLAR ADASI TEKNE TURU           120 Usd

Miami Şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasında. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan , Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyor.
 

SAWGRASS MILLS ALIŞVERİŞ TURU      60 Usd
Miami şehrininin dışında olan ve her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami’ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.
 

EVERGLADES TURU       80 Usd
Florida bölgesinin en büyük doğal parkı olan Everglades'de Hovercraft'lar ile yapacağımız tur sırasında Florida'nın doğal faunası hakkında bilgi sahibi olacağız. Daha sonra uğrayacağımız timsah çiftliğinde bölgeye özgü timsahları ve yapacakları şovu seyredeceğiz. Tur sonrası özel aracımız ile limanımıza transferimiz olacak.
 

KEY WEST TURU           150 Usd
ABD nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Akşamüzeri Mallory Meydanında sokak göstericilerinin şovlarını seyrederken içkilerinizi yudumlayabilirsiniz. Tur bitiminde Miami’ye dönüş.
 

ORLANDO
SEAWORLD          160 Usd
Sea World Dünyanın en büyük okyanus parklarında biridir. Çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve su üzerinde lazerle, havai fişekle yapılan gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşabilmek için en ideal yer Sea World’dür. Foklardan balinalara, kutup ayılarından flamingolara değişen hayvanlar ve bu hayvanların yaptığı sayısız şov ile günün nasıl bittiğinin farkına varamayacaksınız.
 

DISNEYWORLD – MAGIC KINGDOM           180 Usd
Dünyanın en ünlü eğlence parkı! Hepimizin hayatında yeri olan Disney Kahramanları ile beraber yürüyüş yapmak, Magic Kingdom’un ana caddesinde ya da Emporium’da alışveriş yapmak, gün boyu durmaksızın devam eden birbirinden farklı aktivitelere katılmak ve hayatınız boyunca unutamayacağınız saatler geçirmek için çok güzel bir yer. Unutmayın ki bu park kesinlikle sadece çocuklar için kurulmamıştır. Büyükler içinde bir çok aktivite bulunmaktadır.
 

UNIVERSAL STÜDYOLARI           160 Usd
Disneyworld’un en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Studios – Florida’nın neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok rahatlıkla göreceksiniz. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40 ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde yaşatacaktır.
 

PREMIUM OUTLETS + DISNEY SPRINGS GECE TURU       80 Usd
Orlando’nun en büyük outlet’i olan Premium Outlets’de ünlü markaların fabrika satış mağazalarından çok ucuza alışveriş yapabilirsiniz. Ardından Disney World’ün içinde yer alan Disney Sprins'e gideceğiz. Burası tüm eğlence parkları içerisinde en renkli olanlarından biridir. İçinde bir sürü bar ve restoranın bulunduğu bu eğlence ve zevk diyarında senenin 365 günü cadde orkestraları, DJ ve dansçıları ile eğlenceler düzenlenmektedir. Orlando’da gece hayatına meraklı olanlar ve eğlenmekler isteyenler için ideal bir yer.
 

KENNEDY SPACE CENTER (NASA)         140 Usd
Burası ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların, füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. İçerisinde Uzay mekiklerinin hazırlandığı özel hangarı, fırlatma rampalarının ve de Apollo programının aya seyahat etmiş olan bir roketinin fırlatma esnasındaki canlı simülasyonunu kontrol odasından izleyebilirsiniz. Ayrıca 100 metre uzunluğundaki gerçek Apollo roketini ayrıntılarıyla yakında inceleme fırsatını bulabilirsiniz.
 

WINTERPARK         80 Usd Bugun arzu eden misafirlerimiz Winter Park tekne gezintisine katılabilirler. Bu gezimizde birbirlerine kanallarla bağlı Virginia, Osceola ve Mizell gollerini geziyoruz. Doğu Amerikadaki zenginlerin göl kenarındaki yazlık evlerini ünlü Rollins üniversitesini ve bölgenin doğal güzellikleriyle göl hayatını göreceğiz ve butik restorantlar, cafeler ve dukkanlariyla unlu Park Avenue da serbest vaktimiz olacak.

NOT: Amerika Turumuzdaki Ekstra tur ücretleri kişi sayısına göre değişmektedir


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:1899 $

AMERİKA TURU ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 • Türk Hava Yolu ile İstanbul – New York / Miami - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

 • Havalimanı vergileri (250 $)

 • New York’ta Park 2 gece oda bazında konaklama

 • Orlando'da  3 gece oda bazında konaklama

 • Miami'de  2 gece oda bazında konaklama

 • Havalimanı - Otel - Havalimanı şehirlerarası transferleri

 • New York ve Miami şehir turları

 • Rehberlik Hizmeti

 • Zorunlu TÜRSAB Sigortası (Seyahat sigortası değildir)

AMERİKA TURU ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 • Otellerde ve tur süresince kişisel harcamalar ( mini bar, kuru temizleme, vs )

 • Programda belirtilmemiş olan yemekler ve turlar. (Kahvaltı/Öğle ve Akşam Yemekleri)

 • ABD vize ücreti : 210 $

 • Yurt dışı çıkış fonu vergisi : 150 TL

 • Seyahat sağlık sigortası (30 € ) (istege bağlı)

 • Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5$ önerilir)

 • İç hat bagaj ücretleri (23 Kilo sınırı ile Bagaj başına 1. bagaj 25 Usd, 2. Bagaj 35 Usd'ır. 23 Kilonun üzerindeki her bagaj için 150 $ ceza uygulamaktadırlar. Tüm Amerikan Hava yollarında aynı kural bulunmaktadır)