Miami Orlando Turu

Tur açıklaması:: Miami Orlando Amerika turlari Amerika otel rezervasyonlari New York Miami ucuz Ucak biletleri . USA Vizesi gerekiyor
Tur Fiyatı::1299 €uro

Tur Programı

1.gün  İstanbul - Miami    (Pazar)


Istanbul Yeşilköy (Avrupa Yakası) Atatürk Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 10:30'da buluşma. Check-in, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK-77 nolu seferi ile saat 13:30'da Miami'ye uçuş. Yaklaşık 13 saatlik bir uçuşun ardından yerel saat ile 19:30'da Miami International Havalimanına varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz eşliğinde otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.gün
  Miami    (Pazartesi)

Sabah serbest vakit. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin alternatif  olarak düzenleyeceği Miami turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kubalı göçmenlerin oturdugu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Yıldızlar Adası Tekne ve Everglades Milli parkı turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk önce Miami bölgesinde yaşayan ultra zenginlerin evlerinin bulunduğu adaları görecek daha sonra Everglades'e giderek bölgede bulunan Timsahları ve doğal hayatı görebileceğiniz özel teknelerle yapacağımız safari ardından özel bir şov izleyeceğiz daha sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
3.gün
  Miami    (Salı, 22 Mart)

Üçüncü günümüzde alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri Key West turuna katılabilirler. Bu turumuzda Key Weste olan yolculuğumuzu Florida Keylerinin ( Adalarin ) birbirlerine köprülerle baglandigi muhtesem manzaralar eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Vardığımız da Key West’in egzotik ortamını, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evini, tarihi binaları ve ünlü barlarını göreceksiniz. Tur bitiminde Miami'ye geri dönüş. Geceleme otelimizde.
4.gün
  Miami - Orlando    (Çarşamba)

Sabah özel aracımız ile Orlando'ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuktan sonra varacağımız Orlando'ya otelimize transfer. Serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Premium Outletler zincirinin bir üyesi olan Orlanda Premium Outlet ve Disney Downtown turuna katilabilirler.
Tur Ücreti  : 80 Usd
5.gün
   Orlando    (Perşembe)

Tüm gün dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği tam günlük Park turlarına katılabilirler. Genel isteğe göre düzenlenecek bu turumuzda seçeneklerimiz Disneyworld Magic Kingdom veya Sea World. Disneyworld Magic Kingdom'da Walt Disney’in yarattığı dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarını ve günümüzde dünyayı kasıp kavuran bazı ünlü çizgi film karakterleri ile ilgili muhteşem showları görecek ve yapılan ünlü Disney yürüyüşünü seyredeceksiniz
Sea World Turunda ise Dünyanın en büyük su parklarından biri olan bu parkta çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve su üzerinde lazerle, havai fişekle yapılan gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşabilirsiniz.
Turdan sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Tur Ücreti : 150 Usd
6.gün
   Orlando    (Cuma)

Dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Bugün içinde misafirlerimize 2 seçenek sunuyoruz.Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Universal Studios Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Universal Stüdyolarının çekmiş olduğu filmlerin canlandırıldığı stüdyoları ve park içindeki eğlence sistemlerini gezeceğiz. Yada yine alternatif olarak düzenleyeceğimiz Winter Park tekne gezintisine katılabilirler. Bu gezimizde birbirlerine kanallarla bağlı Virginia, Osceola ve Mizell gollerini geziyoruz. Doğu Amerikadaki zenginlerin göl kenarındaki yazlık evlerini ünlü Rollins üniversitesini ve bölgenin doğal güzellikleriyle göl hayatını göreceğiz ve butik restorantlar, cafeler ve dukkanlariyla unlu Park Avenue da serbest zamanımız olacak. Tur sonrası dinlenmek icin serbest zaman. Aksam dileyen misafirlerimiz rehberinizin alternatif olarak düzenleyeceği City Walk turuna katılabilir. Otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
Tur Ücretleri  : Universal 150 Usd / Winter Park 80 Usd / City Walk 40 Usd
7.gün
  Orlando-Miami-İstanbul    (Cumartesi)

Son alışverişler için serbest vakit. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği alışveriş turuna katılabilirler. Akşamüstü Miami hava limanı'na transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra saat 21:30'da Türk Hava Yollarının TK78 nolu seferi ile İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta.
Alışveriş Tur Ücreti : 40 Usd
8. Gün İstanbul
Yerel saat ile 16:30’da İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:1299 €uro

MİAMİ ORLANDO TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER 

 •     Türk Hava Yolları ile İstanbul - Miami - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
 •     Uçak Biletine ait olan Hava limanı vergileri ve uçuş sigortaları
 •     Miami’de 3* otelde 3 gece konaklama
 •     Orlando 3* otelde 3 gece konaklama
 •     Rehberlik hizmeti
 •     Mesleki Zorunlu seyahat sigortası dahildir.


MİAMİ ORLANDO TUR  PROGRAMINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

 •    Yurt dışı çıkış harcı : 15 TL (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 •     Miami - Orlando Turunda  Sabah, Öğle ve akşam yemekleri
 •     Tüm Kişisel harcamalar
 •     Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5$ önerilir)
 •     İç hat bagaj ücretleri (23 Kilo sınırı ile Bagaj başına 1. bagaj 25 Usd, 2. Bagaj 35 Usd'ır.
 •     23 Kilonun üzerindeki her bagaj için 150 $ ceza uygulamaktadırlar. Tüm Amerikan Hava yollarında      aynı kural bulunmaktadır)
 •     ABD vize ücreti 
 •     Seyahat sağlık sigortası
 •