Malta Turları

Tur açıklaması:: THY ile Istanbul Hareketli Malta Turları Oda ve Kahvaltı Dahil St Julians ,Slima Otellerinde 4 Gün 3 Gece Konaklama . Malta Adası Gezisi için TC vatandaşlarına Şengen Vize gerekiyor.
Tur Fiyatı::449 €uro

Tur Programı

Malta Turu

1.Gün : İstanbul - Malta

Malta Turu saat :15:00' de Istanbul Avrupa Yakası Yeni Istanbul Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları Kontuarı önünde Tur Görevlisi ile buluşma ile başlıyor. Bagaj teslimi Check - in işlemleri (Yurt dışı çıkış verginizi ödeyip çıkış pulunuzu almayı unutmuyorsunuz) sonrasında, Saat 18:25' de Türk Hava Yolları TK- 1371 sefer sayılı uçak ile Malta'ya hareket ediyoruz. Malta'ya varış yerel saat ile 18:50'de. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında  hava limanında bizleri bekleyen  özel Tur aracı ile Malta'nın başşehri, Valetta şehir turu'a başlıyoruz. Panoramik şehir turu esnasında Valetta'nın sokaklarını keşfedip, barok tarzında yapılan ve ünlü ressam Caravaggio'nun resimlerine ev sahipliği yapan St.john katedralini ve Saint  John şövalyeleri tarafından yaptırılmış olan, büyük Liman ve surlarla çevrilmiş olan 3 eski şehrin manzarasına sahip Barracca Bahçelerini ziyaret edeceğiz. Tur sonrasında sonra fotoğraf çekimi ve alışveriş için serbest zaman . Ardından otelimize hareket ederek, otelimize varış,odalarımıza yerleşme. Konaklama otelimizde.

2.Gün : Malta

Otelde yapacağımız Sabah Kahvaltısı'nın ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra bir ücret ile düzenlenecek olan Tam Gün Malta turumuz için, rehberimizin belirttiği saatte hareket ile Avrupa'nın üçüncü büyük kubbesine sahip olan Santa Maria Assunta Kilisesini ziyaret ediyoruz. Mosta’daki bu büyük kilisenin içerisinde 2. Dünya savaşında Alman Nazi uçaklarının atmış olduğu 200 kg ağırlığındaki bombayı görüp, kilisenin iç ve dış mimarisi hakkında rehberimizden detaylı bilgileri aldıktan sonra, Game of Thrones dizisinin unutulmaz sahnelerinin çekildiği eski başkent Mdina’ya giriş yapıyoruz. Mdina’da Hükümet Sarayı, Casa Inguanez Malikânesi, Katedral, Kermelit Kilisesi ile ilgili rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası pastaları ile meşhur Fontanella cafede eşsiz manzara eşliğinde mola vereceğiz, arzu eden misafirlerimiz, cafenin dünyaca meşhur ürünleri olan pastaların tadına bakabilirler, kahvelerini, caylarını yudumlerken manzaranın tadını cıkartabilirler. Buradan hareketle Başkent Valetta’yı keşfediyoruz sonrasında, ülkenin en güzel balıkçı köyü olan Marsaxlokk ile devam ediyoruz, burası balık restoranları ve renk renk boyanmış balıkçı tekneleri ile süslü Limanı ve Adanın renklerini, dokusunu taşıyan güzel evleri ile meşhur olan, cıvıl cıvıl pazarında organik ürünler bulabileceğiniz güzel Akdeniz köyüdür, Osmanlı birliklerinin de Malta adasına ilk cıktığı bölge olarak bizim icin ayrı bir önemi vardır. Burada verilecek fotograf molası ve serbest zamanın ardından gezilerimiz sonrası otellerimize dönüyoruz. (Ekstra tur ücreti kişi başı € 80.00)

3.Gün : Malta

Otelimizde alacağımız Sabah Kahvaltısının ardından Malta tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz bölgede extra ücretli düzenlenecek olan Gozo adasına geçiş icin Cirkewwa limanına gidiyoruz, Limandan feribot ile Gozo’ya geçiş yapıyoruz. Gozo Adası Malta’ya göre yemyeşil, hayatın durduğu yerdir. Tam bir cennet adasıdır. İlk olarak İç Deniz (Inner Sea) ve Mantar Kayası’nı görüyoruz. Bu bölge Truva, Gladyatör, Game of Thrones gibi çok ünlü filmlerin çekildiği bir bölge ve Malta’ nın en önemli dalış noktalarından biri. Mavi Pencere UNESCO koruması altında ve kontrollü olarak ziyaret edilebiliyor. Hava durumunun uygun olduğu günlerde küçük tekneler ile İç Deniz’ den açık denize çıkıp Mavi Pencere’ nin çevresinde yer alan mercanları görme imkanımız da var (Tekne Gezisi opsiyonel olup ekstra tur ücretine dahil değildir) Buradan eski tarihte küçük bir şapel olan fakat günümüzde çok büyük bir Adak kilisesi olan T'pino Kilisesini ziyaret edip dileklerimizi diledikten sonra Gozo Adasının Dünyaca meşhur olan lokal ürünleri olan, bal, marmelat, keçi boynuzu pekmezi, zeytin, zeytin yağı, Gozo Peyniri, şarap ve likörlerinin tadına bakıyoruz. Öğle yemeği ve serbest zaman için, balıkçı kasabası olan Xelendi'ye varıyoruz arzu eden misafirler deniz mahsullerinden oluşan öğle yemeğini burada alabilirler, Yemek sonrası Gozo Adasının başkenti Victoria Rabat'a varıyoruz. St. George bazalikasını görüp dar sokaklarda yürüyüş yapıyoruz sonrasında aracımız ile Mgarr limanına gelip feribot ile Malta’ya geçiyoruz ve otellerimize dönüyoruz. (Ekstra tur ücreti kişi başı € 90.00)

4. Gün : Malta-İstanbul

Otelimizde yapacağımız son Sabah Kahvaltısının ardından Hava alanı'na dönüş saatine dek serbest zaman. Tur rehberimizin belirlemiş olduğu saatte çıkış işlemlerinin ardından Hava limanına hareket ediyoruz. Bagaj ve Check-in işlemlerin sonrasında saat ;19:45'de Türk Hava Yolları'nın TK1372 sefer sayılı uçağı ile İstanbul'a hareket ediyoruz.  Türkiye'ye varış saati :00:10'de olacak. 
 KONAKLAMA OTELİ 3* Mayflower Hotel vb. 

 KONAKLAMA OTELİ 4* Santana Hotel vb.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:449 €uro

MALTA TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 • Türk Hava Yolları ile İSTANBUL - MALTA- İSTANBUL Uçak Bileti
 • Malta'da Seçilen otelde 3 Gece 4 Gün Oda ve Kahvalti konaklama
 • Havaalanında Türkçe karşılama ve Türkçe yardım (gruplarda)
 • Malta'da Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri.
 • Malta Uçak Biletine ait olan Hava alanı vergisi

MALTA TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Malta'daki Extra turlar ve tüm şahsi harcamalarınız
 • Öğle ve akşam yemekleri, içecekler
 • Yurt dışı çıkış fon vergisi: 50 TL (Bankaya veya Maliye'ye ödenir)
 • Malta Vize ücreti :160 Euro (şengen vizesi geçerlidir-Yeşil Pasaport'a Vize yoktur)
 • Malta için zorunlu Seyahat sigortası 15 € ( Acentamıza ödenir)
MALTA EXTRA TURLAR
 • VALLETTA – Şövalyeler Şehri Sabah Yarım Günlük Tur (Öğle Yemeği Hariç): 
 • MALTA ZİRVELERİ Öğle Yemekli Tam Günlük Tur : 
 • BLUE GROTTO & MARSAXLOKK Sabah Yarım Günlük Tur (Öğle Yemeği Hariç): 
 • TARİH ÖNCESİ TAPINAKLAR Sabah Yarım Günlük Tur (Öğle Yemeği Hariç): 
 • GOZO Öğle Yemekli Tam Günlük Tur :
MALTA TURU AÇIKLAMALAR:
 • Yukarıdaki Malta Tur Fiyatları nakit ödemelerde belirtilmiş tarihlerde geçerlidir.Kredi Kartları ile + kur farkı ile  3-6-9 Taksit ile ödeme imkanı
  vardır
 • TL Fiyatlar Euro serbest döviz satış kuruna göre Kayıt anında değişebilir
 • Malta Turlarında kesilmiş Uçak Biletlerinde isim ve tarih değişikliği iptal, iade olmamaktadır.
 • Baystreet Hotel Deniz’e 100 mt, Alışveriş merkezinin üst katlarından, St.Julians’ta
 • Water Front Hotel : Deniz kenarı (deniz-otel arası yol geçiyor), Sliema’da
 • The Marina Hotel by Corinthia Beach Resort : Deniz kenarı özel plaj, platform ve kayalık, St.Julian’s merkez
 • Intercontinental Hotel : Deniz’e 100 mt, özel plaj, kumsal plaj, St.Julian’s merkez
 • Ingilizce öğrenmek için lisan okulu arayanlara Malta'yı tavsiye ederiz
 • Malta'ya VİZE vardır, geçerli Şengen vizesi olan veya yeşil- Gri pasaporta sahip olan yolcular  için vize gerekmemektedir..
 • Pasaportunuzun, vize bitiş tarihinden itibaren 6 ay daha geçerli süreli olması şarttır.
 • Ekstra Turlarımızda minimum 16 kişilik katılım sağlandığı takdirde Türkçe yardim hizmeti verilecektir. Tur fiyatları katılımcı sayısına göre değişebilmektedir. Aksi takdirde turlar İngilizce olarak yapılacaktır.
 • Gruplara-Şirketlere özel Malta Tur programları Bayi ve Promosyon Gezileri yapılır.
 • Rehberimiz programın tamamını uygulamak şartı ile programın akışında degişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Malta Rezervasyonu için e-mail veya ÖNREZERVASYON FORMUNU doldurup gönderiniz veya 0216. 346 70 34
     
   GSM : 0539. 711 99 19 no'lu telefonlarımızdan büromuzu arayınız.