Hindistan Turları

Tur açıklaması:: Hindistan Altın Üçgen Turu THY ile direk uçuşlar Agra Jaipur Yeni Delhi Tac Mahal gezileri 5* otellerde 5 gece Tam Pansiyon Konaklama. Hindistan Vizesi gerekiyor
Tur Fiyatı::1107 €uro

Tur Programı

1. Gün İstanbul /Delhi 
 
Akşam Saat ;18.00’de İstanbul Yeşilköy Atatürk Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde THY kontuarında Tur görevlisi ile buluşma. Check-inn Bagaj Teslimi işlemleri sonrasında Saat 20.50’de Türk Hava Yolları TK-716 sefer sayılı uçuşu ile Yeni Delhi’ye hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.
2. Gün
Delhi >> Agra 
 
Yerel saat 05.15’te Delhi’ye varıyoruz. Ardından kahvaltımızı yapacak ve özel transfer aracımız ile Agra’ya doğru hareket edeceğiz. Yaklaşık 4 saat sürecek keyifli yolculuğumuz ardından Agra’ya varıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra öğle yemeğimizi alacak ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ve Dünyanın Yedi Harikasından birisi olan Tac Mahal’i keşfedeceğiz.  Gezimizin ardından “Kızıl Kale”’de olarak bilinen Agra Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından akşam yemeğimizi de alacağımız otelimize dönüyoruz. Geceleme Agra’daki otelimizde.
3. Gün
Agra - Fatehpur Sikri - Jaipur 
 
Kahvaltının ardından Jaipur’a doğru hareket edeceğiz yaklaşık 5-6 saatlik yolculuğumuz olacak. Yolumuzun üzerinde İmparator Akbar’ın 1569 yılında oğlunun doğumu şerefine yaptırdığı sarayları, camileri ve kaleleri ve yapımından 14 yıl sonra politik sebeplerden ötürü terk edilen çöl şehir Fatehpur Sirki mimari yapısını ziyaret edeceğiz. Burada geniş avlu (Diwan-ı am), büyük dörtgen avlu (Diwan-ı Khas) ve Pachisi’nin yanısıra, Jodha Bai Sarayı, Mariam Sarayı veya Altın Oda (Sunehra Makan), Birbal Sarayı, Rüzgâr Sarayı (Hawa Mahal), Panch Mahal ve Fatehpur Sıkri’nin sembollerinden, Şeh Salim Chisti’nin onuruna yapılmış Cuma Camisi ve Salim Chisti’nin mozolesini göreceğiz. Sonrasından Jaipur’a doğru devam ediyoruz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alıyoruz. Varışımızın ardından otelimize gidiyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeğive geceleme Jaipur’daki otelimizde.
 
4. Gün
Jaipur 
 
Kahvaltımızın ardından Jaipur’un 11 kilometre dışında bulunan ve 1728’e kadar o bölgenin başkenti olan Amber Kalesi’ni ziyaret gideceğiz. Jeepler ile bu meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarken burada aynı zamanda aynalardan dolayı görkemli ışıltıya sahip Sheesh Mahal, diğer adıyla Zafer Salonu, Jai Mahal ve Kali Tapınağını da görme fırsatı yakalayacağız. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alıyoruz.  Ardından Jaipur’un merkezinde bulunan Şehir Sarayı, astrolojik gözlem evi olan Jantar Mantar ziyaret edecek ve Rüzgar Sarayı’nın önünde fotoğraf molası vereceğiz. Otele transfer.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Fil Safarisi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Jaipur’un yaklaşık yarım saat dışında bulunan Fil kampına gidip Filler ile orman içerisinde safari turu yapıyoruz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Ekstra Fil Safarisi Turu: 75-$ / Kişi Başı
5. Gün
Jaipur >> Delhi 
11 Nis 2018 Çarşamba
Sabah kahvaltımızın ardından Delhi’ye hareket ediyoruz, yaklaşık 6 saatlik yolculuğun ardından öğle yemeğimizi alıyor ve turumuza başlıyoruz. Yeni Delhi’nin daha modern kısmında Hindistan’ın en yüksek taş külesi olan Zafer Kulesi (Qutub Minar) görecek ve yorucu günün ardından otelimize gideceğiz. Yenilenmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
6. Gün
Delhi 
 
Kahvaltımızın ardından şehir turumuz için hareket ediyoruz. Tarih boyunca pek çok hanedanlığın hüküm sürdüğü, anıtları ve mimarisi ile zengin bir şehir olmasının yanı sıra, beş yüz yıldan beri Yamuna nehri kıyısında yer alan ve sayısız şehrin doğup yok olduğu büyük bir anakent ve mezarlıklar şehri olan Delhi’nin eski şehir merkezini keşfedeceğiz. Gezimiz’de Şah Cihan tarafından kırmızı kum taşından sekizgen şeklinde yaptırılan Red Fort’un yanından geçecek ve Hindistan’ın en büyük camisi olan Cuma Camisi’ni göreceğiz. Öğle yemeğimizin ardından Yeni Delhi’de Birinci Dünya Savaşı Anıtı India Gate, Başkanlık Sarayı, Narayan Tapınağı Parlamento ve Hükümet Binalarını, Hindistan’ın en yüksek taş külesi olan Zafer Kulesi (Qutub Minar) görecek ve yorucu günün ardından otelimize gideceğiz.Akşam yemeğimizi otelimizde alacağız. Geceleme Delhi’deki otelimizde. Dileyem misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Bollywood Şovu’na katılabilir. Renkli ve çoşkulu bu gösterinin ardından otelimize döneceğiz.
Ekstra Tur: Bollywood Show- Kingdom of Dreams: 65-$ / Kişi Başı
7. Gün
Delhi >> İstanbul Ataturk 
 
Gece yarısından sonra yaklaşık 30 dakika uzaklıkta bulunan hava limanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin tamamlanmasının sonrasında saat 06.55’ te Türk Hava yollarının TK 717 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 6 saat sürecek yolculuk sonrasında Türkiye yerel saati ile sabah 11.25’te Atatürk Hava limanına varış ve tur hizmetlerimiz son buluyor.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:1107 €uro
Hindistan Tur Fiyatları

2 Kişilik Oda'da Kişi başı:  1.107 €uro

Tek Kişilik-Single Oda: 1356 €uro

Çocuk (0-06 Yaş) : 1072 €uro

Hindistan Tur Fiyatlarına Dahil olan hizmetler
 • Türk Hava yolları  ile İstanbul, Delhi gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Hindistan uçağına ait olan Hava imanı vergileri
 • Hindistan'daki 5* Otellerde 5 gece konaklama
 • Otelde Sabah Kahvaltıları
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri
 • Hindistan Tur Programında belirtilen tüm geziler
 • Tac Mahal gezisi giriş ücreti
 • Amber Kalesi’ne giriş ücretleri
 • Agra Kalesi giriş ücretleri
 • Hindistan'da Hava limanı – Otel – Haval imanı arası transferler,
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası (Sağlık sigortası değildir)
Hindistan Turu Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Hindistan Vize Ücreti (Yeşil pasaporta da vize gerekmektedir)
 • Hindistan'da Ekstra ücret ile yapılacak  turlar,
 • Hindistan Turu'na özel Seyahat Sigortası
 • Her türlü Kişisel harcamalarınız
 • Fazla Bagaj ücretleri
Açıklamalar
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce hava limanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple-3 Kişilik  odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda'da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Acentemiz sorumlu değildir.
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.