Dubai Turu - Atol Turizm

Dubai Turu

Tur açıklaması:: Dubai turları Flydubai Hava yolları ile İstanbul hareketli 4 Gün 3 Gecelik Kahvaltı Vize Dahil Promosyon Gezileri, Yeşil Pasaport'a Vize yok
Tur Fiyatı::349 €uro

Tur Programı

Dubai Uluslararası Havalimanına (Şehir Merkezi) tarifeli seferler / Cuma Sabah Varış – Pazartesi Akşam Dönüş

2* Sup. Holiday Inn Otel – Jumeirah /  DUBAİ VİZESİ ve Şehir Turu Dahil…
Hareket Tarihleri: 26 Şubat & 05, 12, 19, 26 Mart-02,09,16,23,30 Nisan 2021 

1. Gün ISTANBUL-DUBAI

Istanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde uçuştan bir önceki akşam saat 21:00 itibarı ile  bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ‘nın FZ754 sefer sayılı uçuşu ile saat: 00:05 ‘te Dubai ‘ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile sabah 05:25 ‘de Dubai ‘ye varışımız sonrasında yerel bir restoranda extra ücretli kahvaltı için verilecek serbest zamanın ardından Dubai Şaheserleri Turu ‘nu düzenliyoruz. Turumuza ilk olarak Sheikh Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile başlıyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden biri olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ve hemen ardından Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Souk Medinat Jumeirah ‘ı ziyaret ediyoruz. Devamında, insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, muhteşem yapıları ile şehrin turistik merkezlerinden birisi olan Dubai Marina (Yat Limanı ve Marina Walk) görülecektir. Dubai Şaheserleri Turu bitiminde otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek oan Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuza Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall ziyaretimiz ile başlıyoruz. Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı göreceğiz. Sonrasında iki kez Guinness Rekorlar Ödülü’nü kazanan, lazer ve ateş ile desteklenen su gösterisini ve projeksiyon yansıtmasını izlemek için, alışveriş ve eğlence merkezi Festival City ‘ye hareket ve kısa serbest zaman. Turumuzu, açık büfe servis edilecek ve soft içeceklerin dahil olduğu akşam yemeği eşliğinde, Dubai ‘nin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme imkanına sahip olacağımız tekne turu ile nihayetlendiriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve Geceleme Otelimizde.

2.Gün DUBAİ (Akşam Yemekli Çöl Safari Turu)

Dubai Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrasında Dubai tam gün serbest zaman. Serbest zamanınızda deniz & güneş ve kumun tadını çıkartabilir ve otel imkanlarından yararlanabilirsiniz. Öğleden arzu eden misafirlerimiz, ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Çöl Safari Turu (BBQ & Akşam Yemeği ve Soft içecekler dahil – 85 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda 4x4 Jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, gün batımı eşliğinde fotoğraf molası vereceğiz. Yapacağımız çöl safarinin hemen ardından Bedevi kampına hareket edeceğiz. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

3.Gün DUBAİ – (Abu Dhabi Şaheserleri Turu)

Dubai Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrasında deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam günlük Abu Dhabi Şaheserleri (80 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, eğlence adası olarak bilinen Yas Adası gezimizi düzenliyoruz. Görülecek yerler arasında Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World eğlence merkezleri panoramik olarak görülecek olup, Yas Mall da serbest zaman verilecektir. İsteyen yolcularımız Ferrari markasına ait hediyelik eşya ve aksesuarları satın alabileceğimiz Ferrari Store ‘da alışveriş imkânı bulacaklar. Ardından, Saadiyat adası ve Abu Dhabi Louvre Müzesi yolu üzerinden varacağımız Hurma Pazarı ‘nda kısa bir mola veriyoruz. Ardından 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi ‘de gerçekleştireceğimiz gezi esnasında 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin, bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dhabi gezimiz esnasında, Emirates Palace, Etihad Towers ve Corniche panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun devamında, tasarımında dünya kültürlerini birleştirme amacı ile Dünya ‘nın birçok farklı ülkesinden getirilen malzemelerinin kullanıldığı ve pek çok mimari akımın harmanlanmış olduğu, Osmanlı mimarisinin de etkilerinin görüldüğü, 82 farklı boyutta kubbesi olan, 17.000 metrekare avlusu ve camii içerisinde Dünya ‘nın en büyük halısının bulunduğu, avizeleri pırlantalardan oluşan ve Dünya ‘nın sayılı büyük camileri arasında olan Sheikh Zayed Camii görülecektir. Tur sonrası Dubai ‘ye hareket.

4.Gün DUBAİ – (Dubai Kombi Turu) – İSTANBUL

Dubai Otelimizde yapacağımız son  Sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak Dubai Kombi Turu (35 Euro) düzenliyoruz. Turumuza Dubai ‘nin en eski yapısı olarak bilinen El Fahidi Hisarı içinde yer alan Dubai Müzesi ‘ni ziyaret ederek başlıyoruz. Dubai ‘nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi ‘ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarını ziyaret ediyoruz. Ardından Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine biniyor, dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerinin bulunduğu Dubai ‘deki ekonomik alışveriş bölgelerinden biri olan Altın ve Baharat çarşısına doğru yola çıkıyoruz. Tur sonrası verilecek serbest zaman ardından havalimanına transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ‘nın FZ751 sefer sayılı uçuşu ile 18:55 ‘de İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ 23:00 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

**************************************************************************************************************************************************************************************************************

YARIM PANSİYON & Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 260 € yerine 225 €uro

Paket Fiyata Dahil Olan Turlar:

 • Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu (Açık büfe, soft içecekler dahil 85 Euro)

 • Öğle Yemekli Abu Dhabi Şaheserleri Turu (Açık büfe, soft içecekler dahil 90 Euro)

 • Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (Açık büfe, soft içecekler dahil 85 Euro)

 • Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası %50 indirimlidir)

 

ÖNEMLİ NOTLAR-AÇIKLAMALAR :

 • Dubai'de Otellere giriş saati 15:00, çıkış saatleri ise 12:00‘dir.
  Dubai programlarımızda rehber misafirlerimizi Dubai Havalimanı ‘nda karşılamaktadır, Pakete dahil rehberlik hizmeti gidiş-dönüş havalimanı transferlerini Dubai panoramik şehir turunu kapsamaktadır.

 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

 • Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cuma ve Cumartesi günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır.

 • Ailesi ile aynı odada konaklayan 2 çocuk için çift kişilik tek çekyat tahsis edilecektir.

Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

2* Sup. Holiday Inn – Jumeirah Vize Dahil 3 Gece Dubai Turu
Başlangıç tarihi: 23 Nisan 2021Bitiş Tarihi: 26 Nisan 2021
2 Kişilik odada kişi başı:319 euro
İlave kişi ücreti:319 euro
Tek kişilik oda:379 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 100 €uro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 219 €uro
2* Sup. Holiday Inn – Jumeirah Vize Dahil 3 Gece Dubai Turu
Başlangıç tarihi: 30 Nisan 2021Bitiş Tarihi: 03 Mayıs 2021
2 Kişilik odada kişi başı:399 euro
İlave kişi ücreti:399 euro
Tek kişilik oda:459 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 100 €uro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 399 €uro

DUBAİ TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • FlyDubai Hava yolları ile Istanbul (SAW) - Dubai (DXB) - Istanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,

 • Dubai'de 2* sts  Sup. Holiday Inn – Jumeirah otelinizde 3 gece oda ve kahvaltı Dahil olarak konaklama.

 • Panoramik Dubai şehir turu (Dubai Şahaserleri)

 • Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce yerel rehberlik hizmeti sunulacaktır)

 • Dubai Alanda karşılama ve alan-otel-alan transferleri

 • Dubai Uçak Biletine ait olan Havalimanı Vergisi
 • Zorunlu mesleki Sigorta (Sağlık seyahat sigortası değildir)
 • Birleşik Arap Emirlikleri ‘nde yerel otoriteler tarafından zorunlu olarak talep edilen Covid-19 teminatlı seyahat sağlık güvence paketi 

 • Dubai Vizesi: 85 Euro  (Yeşil pasaport sahibi ve vizeden muaf misafirlerimiz, “Vize Dahil Kampanyası” haklarını “Ücretsiz Akşam Yemekli Çöl Safari Turu” olarak kullanabilirler)

DUBAİ TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Dubai Otel extraları,Öğle ve akşam yemekleri, içecekler.

 • Dubai ‘ye gidişte ve dönüşte yerel otoriteler tarafından talep edilen Covid-19 PCR testi

 • Yurt Dışı Çıkış Fonu: 50 TL (Bankalara veya Alanda Maliye gişesine ödenir)
 • Dubai'de Extra ücret ile düzenlenen turlar ve şahsi harcamalar.
 • Dubai'deki Müze ve ören yerleri girişleri
 • Dubai Rehber ve şoför tipleri
 • Dubai Şehir vergisi,Otel kategorilerine göre gecelik 03 $-05 $-06 $ değişmekte olup Otel resepsiyonlarına ödenir