Dubai Turu - Atol Turizm

Dubai Turu

Tur açıklaması:: Dubai Birleşik Arap Emirlikleri turları Air Arabia Hava yolları ile İstanbul hareketli 5 Gün 4 Gecelik Kahvaltı Dahil Gezileri. Vize gerekiyor, Yeşil Pasaport'a Vize yok
Tur Fiyatı::349 €uro

Tur Programı

1. Gün ISTANBUL-DUBAI

İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Airarabia kontuarında gidiş tarihinden bir gün önceki akşam  saat 21:30’da Tur görevlisi ile buluşma. Air Arabia Hava yolları'nın tarifeli seferi ile 00:35’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 05:35’de Sharjah Hava limanı'na varış. Pasaport Bagaj  işlemlerinin ardından alanda bekleyen görevlilerimiz tarafından karşılanma ve Şehir turu için hareket Dubai Sehir turumuz esnasinda; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Panoramik Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için alternatif Emirates Mall & Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi’ne katılma imkanı sunuluyor. Çölün ortasında kayak pisti ile karşılaşsanız ne düşünürdünüz. Bünyesinde kayak pisti barındıran Emirates Mall ile başlıyor gezimiz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkan kapasiteli Dubai Mall. Ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Geceleme otelimizde.

EMİRATES MALL & DUBAİ MALL & FOUNTAİN GÖSTERİSİ GEZİSİ 40 DOLAR KİŞİ BAŞI

2. Gün DUBAI

Dubai'de konakladığımız Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının sonrasına serbest zaman. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği alternatif Çöl Safari Gezisi’ne katılabilirler. 4X4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelimizde.

ÇÖL SAFARİ GEZİSİ: 90 DOLAR KİŞİ BAŞI

3. Gün DUBAI

Dubai Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği alternatif Abu Dhabi & Sheikh Zayed Cami (öğle yemekli)’ne katılabilirler. Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca bu turumuza açık büfe öğle yemeği dahildir. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz için rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği açık büfe akşam yemekli Dhow Cruise (tekne) Gezisi sunuluyor. Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Gezinin ardından geceleme otelimizde.

ABU DHABİ GEZİSİ: 90 DOLAR KİŞİ BAŞI

DHOW CRUİSE TEKNE GEZİSİ: 75 DOLAR KİŞİ BAŞI

4. Gün DUBAI

Dubai Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği alternatif Miracle Garden & Outlet Mall turuna katılabilirler. Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının bulundugu ve 45 milyon cicek kullanilarak dizayn edilen Masal sehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun ardından ucuz alışverişin keyfini çıkarabileceğiniz Outlet Mall’a geçiyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Miracle Garden & Outlet Mall turu : 50 DOLAR kişi başı

5. Gün DUBAI-ISTANBUL

Dubai otelimizde yapacağımız son sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenen Dubai Eski Çarşılar Gezisi'ne katılabilir. Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralar'a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai'nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Souk Medinat, Jumeriah gezimizin diger bölümü. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’nın G9 283 tarifeli uçuşu ile saat: 19:45’de uçuşumuz başlıyor. 23:40 Sabiha Gökçen Havalimanına varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

Dubai Eski Çarşılar Gezisi : 40 DOLAR kişi başı

 

Air Arabia Havayolları Uçuş Detayları

SAW – SHJ G9 284 00:35 / 05:35

SHJ – SAW G9 283 19:45 / 23:40

 

Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:349 €uro

DUBAİ TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Airarabia Hava yolları ile Istanbul (SAW) - Sharjah - Istanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,

 • Dubai'de Seçilecek kategori bazında otelinizde 4 gece oda ve kahvaltı Dahil olarak konaklama.

 • Panoramik Dubai şehir turu

 • Türkçe rehberlik hizmetleri

 • Sharjah'de Alanda karşılama ve alan-otel-alan transferleri

 • Sharjah Uçak Biletine ait olan Havalimanı Vergisi
 • Zorunlu mesleki Sigorta

DUBAİ TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Dubai Otel extraları,Öğle ve akşam yemekleri, icecekler.

 • Dubai için Zorunlu seyahat sağlık sigortası : 15 €uro 

 • Yurt Dışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankalara veya Alanda Maliye gişesine ödenir)
 • Dubai Vize Ücreti: 100 €uro . Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.
 • Dubai'de Extra ücret ile düzenlenen turlar ve şahsi harcamalar.
 • Dubai'deki Müze ve ören yerleri girişleri
 • Dubai Rehber ve şoför tipleri
 • Dubai Şehir vergisi,Otel kategorilerine göre gecelik 03 $-05 $-06 $ değişmekte olup Otel resepsiyonlarına ödenir