Dubai Turu - Atol Turizm

Dubai Turu

Tur açıklaması:: Dubai Turu Flydubai Hava yolları ile İstanbul hareketli 4 Gün 3 Gece Çöl Safari Turu Sabah Kahvaltıları dahil 549 €uro'dan itibaren Dubai Gezi Turları. Yeşil Pasaport'a Vize yok
Tur Fiyatı::549 €uro

Tur Programı

Fly Dubai Hava Yolları ile Dubai'ye Sabah Gidiş -Akşam Dönüş.   ÇÖL SAFARİ TURU ücrete Dahil

Dubai Turu Hareket Tarihleri:   

1. Gün ISTANBUL-DUBAI

Istanbul Avrupa yakası yeni ISTANBUL Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde uçuştan 3 saat öncesinden (seyahat tarihinden 1 gün önceki akşam) itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ‘nın FZ-756 sefer sayılı uçuşu ile saat: 02:15 ‘te Dubai ‘ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile sabah 07:30 ‘da Dubai ‘ye varışımız sonrasında havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların alınmasına kadar sunulacak serbest zaman dahilinde otelin ücretsiz aktivitelerinden, havuzundan ve/veya deniz & kum & güneş keyfi için özel plajından yararlanabilirsiniz. Öğle yemeği otelde. Öğleden sonra Dubai Fenomenleri Turu için hareket ediyoruz. Turumuza Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall ziyaretimiz ile başlıyoruz. Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı göreceğiz. Sonrasında iki kez Guinness Rekorlar Ödülü’nü kazanan, lazer ve ateş ile desteklenen su gösterisini ve projeksiyon yansıtmasını izlemek için, alışveriş ve eğlence merkezi Festival City ‘ye hareket ve kısa serbest zaman. Tur sonrası Otelinize dönüş ve dinlenmek üzere serbest zaman.

2.Gün DUBAİ (Dubai Şaheserleri Turu)

Dubai Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrasında Dubai Şaheserleri Turu ‘muza başlıyoruz. Turumuza ilk olarak Sheikh Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile başlıyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden biri olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ve hemen ardından insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, muhteşem yapıları ile şehrin turistik merkezlerinden birisi olan Dubai Marina (Yat Limanı ve Marina Walk) görülecektir. Dubai Şaheserleri Turu bitiminde alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Tur sonrası otelinize dönüş. Otelde alınacak akşam yemeği sonrasında dinlenmek üzere serbest zaman.

3.Gün DUBAİ 

Dubai Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrasında deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Öğle yemeği otelde sunulacaktır. Serbest zaman içerisinde rehberinize danışarak, isteğe bağlı düzenlenecek farklı extra turlara katılabilirsiniz

4.Gün DUBAİ – ESKİ & YENİ DUBAİ VE ALIŞVERİŞ TURU - İSTANBUL

Dubai Otelimizde yapacağımız son  Sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle Eski & Yeni Dubai ve Alışveriş Turu’nu  için hareket ediyoruz. Petrol öncesi ve sonrası Dubai ‘yi gözlemleyebileceğimiz bu turda ; Dubai ‘nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi ‘ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarını ziyaret ediyoruz. Ardından Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine biniyor, dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerinin bulunduğu Dubai ‘deki ekonomik alışveriş bölgelerinden biri olan Altın ve Baharat çarşısına doğru yola çıkıyoruz. Sonrasında Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Souk Medinat Jumeirah ‘ı ziyaret edeceğiz. Souk Medinat’ın kapalı çarşıyı andıran yerel dükkanlarında ve keyifli kafelerinde sunacağımız serbest zaman esnasında Burj El Arab Hotel’i farklı açılardan fotoğraflama şansına sahip olacağız. Turumuzun son bölümünde ise Dubai Mall ve Souk Al Bahar da vereceğimiz serbest zamanın ardından Dubai Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından flydubai Hava Yolları ‘nın FZ-755 sefer sayılı uçuşu ile akşam saat: 21:25 ‘de İstanbul’a uçuyoruz. TSİ 01:15 ‘da İstanbul Hava limanı ‘na varış ile tur hizmetlerimizin sona erişi.

**************************************************************************************************************************************************************************************************************

YARIM PANSİYON Avantajlı Ekstra Tur Paketi = 235 €uro yerine 195 €uro

Pakete Dahil Olan Hizmetler:

 • Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu (açık büfe, soft içecekler dahil) – 85 Euro

 • Öğle Yemekli Eski & Yeni Dubai ve Frame Turu – 65 Euro

 • Öğle Yemekli Abu Dhabi Şaheserleri ve Outlet Village Turu – 85 Euro

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası 50 Euro indirimlidir)

**************************************************************************************************************************************************************************************************************

ÖNEMLİ NOTLAR-AÇIKLAMALAR :

 • Dubai'de Otellere giriş saati 15:00, çıkış saatleri ise 12:00‘dir.
  Dubai programlarımızda rehber misafirlerimizi Dubai Havalimanı ‘nda karşılamaktadır, Pakete dahil rehberlik hizmeti gidiş-dönüş havalimanı transferlerini Dubai panoramik şehir turunu kapsamaktadır.

 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

 • Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cuma ve Cumartesi günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır.

 • Ailesi ile aynı odada konaklayan 2 çocuk için çift kişilik tek çekyat tahsis edilecektir.

       Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:549 €uro

DUBAİ TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • FlyDubai Hava yolları ile Istanbul (IST) - Dubai (DXB) - Istanbul (IST) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,

 • Dubai'de seçeceğiniz otelde 3 gece oda ve kahvaltı (Yarım-Tam Pansiyon,Herşey Dahil) olarak konaklama.

 • Panoramik Dubai şehir turu

 • Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce yerel rehberlik hizmeti sunulacaktır)

 • Dubai Alanda karşılama ve alan-otel-alan transferleri

 • Dubai Uçak Biletine ait olan Havalimanı Vergisi

 • Akşam Yemekli Çöl Safari Turu

 • Zorunlu mesleki Sigorta (Sağlık seyahat sigortası değildir)
 •  85 Euro bedelindeki Dubai Vizesi (Paket tur seyahat sürecince geçerlidir ve tek girişlidir. Vize geçerlilik süresi uzatılamaz)

 • (Yeşil pasaport sahibi ve vizeden muaf misafirlerimiz, “Vize Dahil Kampanyası” haklarını  “Covid19 Kapsamlı Multi Risk Seyahat Güvence Paketi” ücretsiz olarak kullanabilirler)

DUBAİ TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Dubai Otel extraları,tüm şahsi harcamalarınız

 • Yurt Dışı Çıkış Fonu: 150 TL (Bankalara veya Alanda Maliye gişesine ödenir)
 • Dubai ‘ye gidişte ve dönüşte yerel otoriteler tarafından talep edilen Covid-19 PCR testi ve ücreti

 • Dubai'de Extra ücret ile düzenlenen turlar 
 • Covid-19 kapsamlı multi risk seyahat güvence paketi (kişi başı 20 Euro)
 • Dubai'deki Müze ve ören yerleri girişleri
 • Dubai'de seçeceğiniz Otele göre Öğle-Akşam yemekleri,içecekler
 • Dubai Rehber ve şoför Bahşişleri
 • Dubai Şehir vergisi,Otel kategorilerine göre gecelik 02 euro-03 euro -05 euro değişmekte olup Otel resepsiyonlarına ödenir
 • Fazla Bagaj ücretleri

NOT: Vizeden Kaynaklı İptallerde İade Teminatı

(Tur hareket tarihinden 10 işgünü öncesine kadar acentamız üzerinden gerçekleştirilecek olan B.A.E. vize başvurularının olumsuz sonuçlanması durumunda, vize bedeli hariç paket tur bedelinin tamamı iade edilir.)

İptal ve değişiklik

 1. Paket turun başlamasından en az 30 gün önce yapılan ve yazılı olarak bildirilen iptal taleplerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere katılımcının ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.

 2.  Dubai programlarımızda katılımcı sayısı şartı aranmamakta olup, rezervasyon anında onaylanmak kaydıyla programda belirtilen tarih veya en yakın tarihe göre kesin hareketlidir.

 3. Paket turun başlamasına 30 günden daha az süre kala yapılan ve yazılı olarak bildirilen iptal taleplerinde, herhangi bir iade gerçekleştirilmemektedir.

 4. FlyDubai Hava Yolları tarifeli seferleri ile gerçekleşen uçuşlarda isim değiştirme ya da düzeltme işlemleri ücretlidir. İsim değişiklikleri ve düzeltme işlemleri, tur hareket 10 (on) gün öncesine kadar yazılı olmak kaydı ile kişi başı 50 USD bilet değişiklik işlem bedeli karşılığında gerçekleştirilmektedir.

Rehberlik Hizmetleri ve Programda Belirtilen Turlar

 1. Programda belirtilen ekstra turlar ve geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler İngilizce rehberlik hizmeti ile sunulabilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Programda belirtilen turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

 2. Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.