Dubai Tatili

Tur açıklaması:: Pegasus Hava Yollari ile Kurban Bayramına özel Dubai Turu Istanbul hareketli 4 Gün 3 Gece kaliteli otellerde kahvaltı dahil konaklama. Dubai ve Abu Dhabi Ikonları turları Dahil. Vize gerekiyor
Tur Fiyatı::549 euro

Tur Programı

 Kurban Bayramına Özel ; DUBAİ ve ABU DHABİ İKONLARI TURU DAHİL … DUBAİ TURU

Pegasus Havayolları ile Tüm Türkiye ve Kıbrıs’tan Bağlantı İmkânı ile … 3 GECE 4 TAM GÜN KONAKLAMA “Vize Dahil & Yarım Pansiyon Avantajlı Ekstra Tur Paketi” Seçenekleri ile…

Dubai Turu Hareket Tarihleri: 10 Nisan 2024 Hareket 15 Nisan  2024 dönüş

1.Gün İSTANBUL – SHARJAH

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ‘nın PC746 sefer sayılı ortak tarifeli uçuşu ile 22:35‘de Sharjah ‘a uçuyoruz.

2.Gün SHARJAH – DUBAİ – DUBAİ İKONLARI ŞEHİR TURU – (Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu)

Yerel saat ile sabah 04:00‘de Sharjah Havalimanı’na varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen aracımızla Dubai İkonları şehir turu için hareket ediyoruz. Lokal restoranda sabah kahvaltısı için verilecek serbest zaman ardından Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinden başlayacağımız turumuzda ilk olarak Dünyanın 8. Harikası olarak adlandırılan, tüm zamanların en iddialı ve prestijli turistik projelerinden biri olan Palmiye Adası ‘nı ziyaret edilecek ve fotoğraf meraklılarının tercihi olan restoran ve kafeleri ile ünlü Palmiye The Pointe‘de yürüyüş ve çevre gezisi için serbest zaman verilecektir. Bu serbest zaman dahilinde dileyen misafirlerimiz Monorail treni ile (5 Euro bilet ücreti) ve/veya The View at The Palm kulesinin 52. Katta yer alan gözlem terasına çıkarak (25 Euro bilet ücreti) Palmiye Adası‘nı farklı açılardan keşfedebilirler. Ardından Dubai’in diğer en önemli sembollerinden Burj Al Arab Yelken Oteli, Madinat / Souk Jumeirah, Media City, Jumeirah Sheik Sarayı ve Özel Adası, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Blue Water Adası, Dubai Eye, Dubai Kayak Merkezi panoramik olarak görülecektir. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Bu turumuzda, Dubai ‘nin ışıkları altındaki güzelliğini, teknede sunulacak eğlence ve showlar eşliğinde, farklı açılardan gözlemleme şansına sahip olacağımız, açık büfe akşam yemeği ve limitsiz soft içeceklerinde dahil olduğu Dubai Marina Dhow Cruise tekne gezimizi düzenliyoruz. Tur bitimi otelimize transfer.

3.Gün DUBAİ – (Öğle Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu) – (Burj Khalifa At The Top) – (Global Village ya da La Perle Show)

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum ve güneş keyfi için tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Öğle Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu (65 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak; Petrol öncesi Dubai’nin lokal hayatını gözlemleyebileceğimiz, ilk yerleşim yeri olan Bastakiya Bölgesi’ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahallelerini, geleneksel dar sokakları, Meena Pazarını; lokal mimarisi ve çarşısı ile ünlü Al Seef‘i gezeceğiz; sunulacak serbest zaman sonrasında Baniyas/Deira bölgesinde bulunan altın, baharat, hurma ve elektronikçiler çarşılarını ziyaret edeceğiz. Lokal restoranda alacağımız öğle yemeği ardından Dubai Downtown’a hareket ediyoruz. Dubai Opera binası ve şık mekanların bulunduğu Boulevard caddesini görecek, instagram ve sosyal medya fenomenlerinin uğrak yeri Wing of Mexico – Burj Plaza’ da mola vereceğiz. Ardından 828 metre yüksekliği ile Dünya‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa’nın önünde bulundan ve Dünya’ nın sayılı yapay göllerinden biri olan Burj gölündeki renk oyunları , ışık ve ses gösterisi ile senkronize olan “The Dubai Fountain Show‘u izliyoruz. Alışveriş ve çevre gezisi için Souk Al Bahar – Dubai Mall‘da sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, 828 metre yüksekliği ile Dünya’nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa‘nın 124. katına yine Dünya’nın en hızlı asansörü ile çıkacak ve seyir terasından Dubai‘nin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top (50 Euro) etkinliğine katılabilirler. Tur bitiminde otelimize dönüyoruz. Akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Global Village Festival Turu (35 Euro) programımıza katılabilirler. (Global Village 19 Ekim – 27 Nisan tarihleri arasında açıktır) Turumuzda, Türk sokağının da bulunduğu, uluslararası gösterileri ve showları ile; eğlence, alışveriş ve cazibe merkezlerinden biri olan Global Village (Küresel Köy)’ü ziyaret edeceğiz. Dünya’nın dört bir yanındaki yaklaşık 90’ dan fazla ülke kültürünü tek bir yerde birleştiren bu büyük turizm, eğlence ve alışveriş projesinde sunulacak serbest zaman ardından turumuzu tamamlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak La Perle Show (95 Euro) programına katılabilirler. Dünya’nın en iyi performans gösterilerinden biri, Dubai’nin ise en büyük canlı prodüksiyonu olan, muhteşem akrobasi hareketleri ile son teknoloji efektlerinin bir araya geldiği La Perle Show ‘u izlerken adeta büyülenecek ve gösterimi bitiminde dahi nefes kesici performansın etkisinden çıkamayacaksınız. Tur bitiminde otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

4.Gün DUBAİ – (Frame Turu) – (Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu)

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Frame Turu (45 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda “Gezegendeki en büyük resim çerçevesi “olarak bilinen Dubai Frame ‘in zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını, Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovları izleyerek, 150 metre yükseklikte camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarınızda hissedeceksiniz. Tur bitimi otelimize dönüyoruz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu (95 Euro) programımıza katılabilirler. Çöl safari turumuz için otelimizden 4x4 jeepler ile hareket edeceğiz. Turumuzda çölde unutulmaz anlar yaşayıp Off-Road macerası ve fotoğraf molası sonrası Bedevi kampına varacağız. Dilerseniz deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, limitsiz soft içeceklerin dahil olduğu, Barbekü açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında Dubai’nin en büyük outlet alışveriş merkezi olan Dubai Outlet Mall ‘a hareket edeceğiz. Birçok ünlü markanın outlet mağazalarını keşfedeceğimiz bu ziyaretimizde, bu markalara ait ürünleri misafirlerimize sunulacak olan Özel Plus İndirim Card ile daha uygun fiyatlarla satın alma fırsatı bulacağız. Ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

5.Gün    DUBAİ – (Miracle Garden Turu) – ABU DHABİ İKONLARI TURU – (Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri)

Sabah kahvaltısı ve otel çıkış işlemlerimizin ardından arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Miracle Garden (Mucize Bahçe) Tema Park Turu (55 Euro) programımızı düzenliyoruz. (Miracle Garden 30 Eylül – 29 Nisan tarihleri arasında açıktır) 50 milyondan fazla çiçek barındıran Miracle Garden (Mucize Bahçe), bitkilerle süslenmiş arabalardan, inanılmaz heykellere, çiçek evlere, mucize saatine ve daha birçok özel dekora ev sahipliği sağlamaktadır. Her yıl 1,5 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği, 2013 yılında Dünya’nın en büyük bahçesi olmasıyla ve 2016 yılında bünyesinde barındırdığı Dünya’nın en büyük çiçek heykeli olan “Airbus A380” ile Guinness Rekorlar Kitabı ‘na giren Mucize Bahçe ziyaretimizde rengarenk kemerler, desenlerle süslenmiş çiçekten duvarlar, taklar bizleri adeta büyüleyecek. Mucize Bahçe ‘de gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında Abu Dhabi İkonları Şehir Turu programımızı düzenlemek üzere Abu Dhabi‘ye hareket ediyoruz. (Dubai – Abu Dhabi arası 125 km) Yedi emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi‘de gerçekleştireceğimiz gezi esnasında 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin, bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dhabi gezimiz esnasında, Emirates Palace, Etihad Towers, Qasr Al Watan, Corniche görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası kişisel aktiviteler için serbest zaman. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak tasarımında dünya kültürlerini birleştirme amacı ile Dünya'nın birçok farklı ülkesinden getirilen malzemelerinin kullanıldığı ve pek çok mimari akımın harmanlanmış olduğu, Osmanlı mimarisinin de etkilerinin görüldüğü, 82 farklı boyutta kubbesi olan, 17.000 metrekare avlusu ve camii içerisinde Dünya‘nın en büyük halısının bulunduğu, avizeleri pırlantalardan oluşan ve Dünya‘nın sayılı büyük camileri arasında olan Sheikh Zayed Camii görülecektir. Sheikh Zayed Camii ziyaretimiz sonrasında eğlence adası olarak bilinen Yas Adası gezimizi düzenleyeceğiz. Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World eğlence merkezleri panoramik olarak görülecektir. Yas Mall’da alışveriş ve kişisel aktiviteler için verilecek serbest zaman dahilinde, Warner Bros World veya Ferrari World ziyaretleri gerçekleştirerek temalı hediyelik eşya alışverişi yapabilir, hatıra fotoğrafı çektirebilirler. Alınacak akşam yemeği (açık büfe ve limitsiz soft içecekler dahil) ardından, Abu Dhabi jet sosyetesinin uğrak yeri olan, gece hayatı ve eğlencesi ile ünlü, F1 pistini de yakından panoramik olarak görebileceğimiz Yas Marina ‘da fotoğraf ve çevre gezisi için serbest zaman sunuyoruz.

6.Gün ABU DHABİ – SHARJAH – İSTANBUL

Tur Rehberimizin belirteceği saatte İstanbul ‘a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Sharjah Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ‘nın PC747 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 04:55‘de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ 08:45‘de Sabiha Gökçen Hava limanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 300 € yerine 250 €

YARIM PANSİYON (3 Akşam ve 1 Öğle Yemeği ile)

Pakete Dahil Olan Hizmetler

 • Öğle Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu (65 Euro)

 • Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu (85 Euro)

 • Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu (95 Euro)

 • Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro) 

0 – 2 yaş arası ücretsiz, 3/12 yaş arası 200 Euro ‘dur.

VİZE DAHİL & YARIM PANSİYON (3 Akşam ve 1 Öğle Yemeği ile)

Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 390 € yerine 325 €

Pakete Dahil Olan Hizmetler:

 • Dubai Vizesi (90 Euro)

 • Öğle Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu (65 Euro)

 • Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu (85 Euro)

 • Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu (95 Euro)

 • Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro) 

0 – 2 yaş arası 65 Euro, 3/12 yaş arası 275 Euro ‘dur.

NOT: *** Hilton Dubai Palm Jumeirah’da yarım pansiyon konsepti, öğle veya akşam yemeği olarak sunulacak olup, içecekler hariçtir.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Bayramda 3* Ibis Al Barsha vb. “Emirates Mall ‘a ve Metro’ya yürüyüş mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servis”
Başlangıç tarihi: 10 Nisan 2024Bitiş Tarihi: 15 Nisan 2024
2 Kişilik odada kişi başı:549 euro
İlave kişi ücreti:0 euro
Tek kişilik oda:749 euro
Ücretsiz çocuk:0-0 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:0
Ramazan Bayramında 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle Servis”
Başlangıç tarihi: 10 Nisan 2024Bitiş Tarihi: 15 Nisan 2024
2 Kişilik odada kişi başı:599 euro
İlave kişi ücreti:599 euro
Tek kişilik oda:749 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 549 euro
Bayram'da 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servis”
Başlangıç tarihi: 10 Nisan 2024Bitiş Tarihi: 15 Nisan 2024
2 Kişilik odada kişi başı:649 euro
İlave kişi ücreti:649 euro
Tek kişilik oda:829 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 599 euro
Bayramda 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”
Başlangıç tarihi: 10 Nisan 2024Bitiş Tarihi: 15 Nisan 2024
2 Kişilik odada kişi başı:649 euro
İlave kişi ücreti:649 euro
Tek kişilik oda:829 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 599 euro
Bayramda 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”
Başlangıç tarihi: 10 Nisan 2024Bitiş Tarihi: 15 Nisan 2024
2 Kişilik odada kişi başı:749 euro
İlave kişi ücreti:749 euro
Tek kişilik oda:989 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 699 euro
Kurban Bayramında 5* Hilton Dubai Palm Jumeirah vb. YARIM PANSİYON (Deniz Manzaralı Balkonlu Oda) “Palmiye Adası / Denize 0 Plaj Oteli” “Ünlü The Walk JBR Alışveriş Caddesine ve AquaVenture Su Parkına 2 km”
Başlangıç tarihi: 10 Nisan 2024Bitiş Tarihi: 15 Nisan 2024
2 Kişilik odada kişi başı:849 euro
İlave kişi ücreti:849 euro
Tek kişilik oda:1149 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 449 euro

DUBAI TURU FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 •  Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile S.Gökçen HL– Sharjah // Sharjah – S.Gökçen HL parkurunda uçak bileti,

 • Pegasus Biletine ait olan Havalimanı vergileri ve hizmet bedelleri,

 • Dubai'deki Hava limanı karşılama Otele gidiş-dönüş grup transferleri

 • Dubai'de Tercih edilecek seçilen otelde 3 gece 4 Gün oda & kahvaltı konaklamalar.

 • Dubai İkonları Şehir Turu

 • Abu Dhabi İkonları Şehir Turu

 •  Türkçe rehberlik hizmetleri

 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

 • 4* Metropolitan Hotel misafirlerine özel, “5* Grand Habtoor Jumeirah by Marriott ‘da 1 TAM GÜN ÜCRETSİZ plaj kullanımı”

DUBAI TURU FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Dubai Vizesi 90 Euro (seyahat süresince geçerli, tek girişli vize olup, Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz vizeden muaftır)

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli 150 TL

 • Öğle ve Akşam yemekleri,içecekler

 • İsteğe bağlı seyahat sağlık güvence paketi (kişi başı 15 Euro)

 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalarınız

 • Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 2€-4€ olan konaklama vergileridir.)