Dubai Promosyon Turu - Atol Turizm

Dubai Promosyon Turu

Tur açıklaması:: Dubai Promosyon Turu Pegasus Hava yolları ile İstanbul hareketli 4 Gün 3 Gece Sabah Kahvaltıları dahil 449 €uro'dan itibaren Dubai Tatil Turları. Yeşil Pasaport'a Vize yok
Tur Fiyatı::449 euro

Tur Programı

 Dubai Flash Promosyon Turu

Pegasus Hava yolları ile Tüm Türkiye ve Kıbrıs’tan Bağlantı İmkânı ile … Sharjah gidiş – Abu Dhabi dönüş

3 Gece 4 Tam Gün " Yarım Pansiyon ve Her Şey Dahil Konaklama Seçenekleri ile"… ilk hareket : 04 Kasım 2022

1.Gün ISTANBUL – SHARJAH

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde uçuştan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava yolları ‘nın PC746 sefer sayılı uçuşu ile 23:00‘de Sharjah ‘ya uçuyoruz.

 2.Gün DUBAİ – (Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu)

Yerel saat ile sabah 04:20‘de Sharjah Havalimanı’na varışımızın ardından özel aracımız ile düzenlenecek olan Dubai İkonları şehir turu için hareket ediyoruz (Havalimanı Dubai şehir merkezi 25 km).“Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinden varacağımız lokal restoranda kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında, muhteşem ikonik yapıları ile şehrin en önemli turistik cazibe merkezlerinden olan Dünyaca ünlü Zabeel Sheikh Sarayı , Burj Al Arab Oteli, Media City, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Blue Water adası , Dubai Eye , Palmiye adası panoramik olarak görülecek olup, Palmiye Adası The Pointe‘de verilecek serbest zaman dahilinde dileyen misafirlerimiz 240 metre yükseklikte 360 derece görüş imkanı sunan The View at the Palm camlı seyir terasında (giriş ücreti 25 Euro) eşsiz manzaranın tadını çıkartabilirler. Turumuzun son bölümünde “Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Modern Arap kültürünü gözlemleyebileceğimiz Madinat / Souk Jumeirah‘ı ziyaret edeceğiz. Souk Madinat Jumeirah’ın Kapalı Çarşı’yı andıran yerel dükkanları ve keyifli kafeleri için sunacağımız serbest zaman esnasında Burj El Arab Hotel’i farklı açılardan fotoğraflama şansına sahip olacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer, odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. İki kez Guinness Rekorlar Ödülü’nü kazanan “Imagine Show”’u, lazer ve ateş ile desteklenen su gösterisini ve projeksiyon yansıtmasını izlemek için, alışveriş ve eğlence merkezi Festival City‘ye hareket ediyor ve sunulacak serbest zaman sonrası açık büfe servis edilecek ve soft içeceklerin dahil olduğu akşam yemeği eşliğinde, Dubai‘nin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme şansına sahip olacağımız Dhow Cruise tekne gezimizi düzenliyoruz. Ardından 828 metre yüksekliği ile Dünya‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa’nın önünde bulundan ve Dünya’ nın sayılı yapay göllerinden biri olan Burj gölündeki renk oyunları , ışık ve ses gösterisi ile senkronize olan “The Dubai Fountain Show‘u izliyoruz. Alışveriş ve çevre gezisi için verilecek serbest zaman sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

3.Gün DUBAİ – (Öğle Yemekli Eski & Yeni Çarşılar ve Dubai Global Village Festival Turu) (Future Museum // Burj Khalifa At the Top) – (Miracle Garden)

Otelde alacağımız Sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Öğle Yemekli Eski & Yeni Çarşılar ve Dubai Global Village Festival Turu (55 Euro) programımızı düzenliyoruz. Turumuzda ilk olarak; Baniyas/Deira bölgesinde bulunan altın, baharat, hurma ve elektronikçiler çarşılarını ziyaret ediyor ve serbest zaman veriyoruz. Lokal restoranda sunulacak öğle yemeği sonrasında Dubai Downtown’a hareket ediyoruz. Dubai Opera binası ve şık mekanların bulunduğu Boulevard caddesini görecek, instagram ve sosyal medya fenomenlerinin uğrak yeri Wing of Mexico - Burj Plaza’ da mola vereceğiz. Ardından Souk Al Bahar – Dubai Mall‘da keyifli bir alışveriş için sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, 828 metre yüksekliği ile Dünya’nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa‘nın 124. katına yine Dünya’nın en hızlı asansörü ile çıkacak ve seyir terasından Dubai‘nin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top (50 Euro) etkinliğine katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz ise yine bu serbest zaman dahilinde, 9 yıllık tasarım ve inşaat sürecinin ardından 22.02.2022‘de ilk kez kapılarını ziyaretçilerine açan müze, bilim ve teknoloji temaları ile şekillenen Gelecek Müzesi’ni (Future Museum) ziyaret edebilirler (50 Euro). İkonik ve taklit edilemez dış cephesi Arap kaligrafisiyle süslenmiş olan müze, şimdiye kadar yürütülen en karmaşık ve iddialı projelerden biri olarak dikkat çekmektedir. Sanal ve artırılmış gerçeklik, yapay zekâ etkileşimleri, uzay araştırmaları ve Amazon yağmur ormanlarının dijital simülasyonları gibi birçok fütürist yaratıcı ergiye ev sahipliği yapan müze ziyaretimiz ardından turumuzun son bölümünde, içinde Türk sokağının da bulunduğu, uluslararası gösterileri ve showları ile; eğlence, alışveriş ve cazibe merkezlerinden biri olan Dubai Global Village Festival (Küresel Köy)’ü ziyaret ediyoruz. Dünya’nın dört bir yanındaki 90 ülke kültürünü tek bir yerde birleştiren bu büyük turizm, eğlence ve alışveriş projesinde sunulacak serbest zamanın bir bölümünde ise arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Miracle Garden / Mucize Bahçe Turu (25 Euro) programımıza katılabilirler. Mucize Bahçe, 50 milyondan fazla çiçek barındıran adeta harikalar diyarıdır. Bitkilerle süslenmiş arabalardan, inanılmaz heykellere, çiçek evlere, mucize saatine ve daha birçok özel dekora ev sahipliği sağlamaktadır. Her yıl 1,5 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği, 2013 yılında Dünya’nın en büyük bahçesi özelliği, 2016 yılında ise bünyesinde barındırdığı Dünya’nın en büyük çiçek heykeli olan “Airbus A380” ile Guinness Rekorlar Kitabı ‘na giren Mucize Bahçe ziyaretimizde rengarenk kemerler, desenlerle süslenmiş çiçekten duvarlar, taklar bizleri adeta büyüleyecek. Mucize Bahçe ‘de gerçekleştireceğimiz gezi sonrası Global Village ‘e dönüyor ve serbest zaman veriyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.

4.Gün DUBAİ – (Dubai Lokal Mahalleler ve Akşam Yemekli Çöl Safari Turu)

Otelde alacağımız Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Öğle saatlerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Dubai Lokal Mahalleler ve Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Petrol öncesi Dubai’nin lokal hayatını gözlemleyebileceğimiz, ilk yerleşim yeri olan Bastakiya Bölgesi’ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahallelerini, geleneksel dar sokakları, Meena Pazarını; lokal mimarisi ve çarşısı ile ünlü Al Seef‘i gezeceğiz; sunulacak serbest zaman sonrasında Çöl safari turumuz için 4x4 jeepler ile hareket edeceğiz. Turumuzda çölde unutulmaz anlar yaşayıp, Off-Road macerası ve fotoğraf molası sonrası Bedevi kampına varacağız. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, Barbekü açık büfe akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

5.Gün DUBAİ – ABU DHABİ – (Abu Dhabi Kombi Turu)

Otelde alacağımız son Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri sonrasında rehberimizin belirteceği saatte Abu Dhabi ‘ye transfer. Abu Dhabi şehir merkezinde sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Abu Dhabi Kombi Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, eğlence adası olarak bilinen Yas Adası gezimizi düzenliyoruz. Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World eğlence merkezleri panoramik olarak görülecek olup, Yas Mall’da alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman verilecektir. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz Warner Bros World veya Ferrari World ziyaretleri gerçekleştirerek (giriş ücreti 80 Euro) birbirinden eğlenceli ve adrenalin dolu aktivitelere katılabilir, temalı hediyelik eşya alışverişi gerçekleştirebilirler. Serbest zaman ardından, tasarımında dünya kültürlerini birleştirme amacı ile Dünya‘nın birçok farklı ülkesinden getirilen malzemelerinin kullanıldığı ve pek çok mimari akımın harmanlanmış olduğu, Osmanlı mimarisinin de etkilerinin görüldüğü, 82 farklı boyutta kubbesi olan, 17.000 metrekare avlusu ve camii içerisinde Dünya‘nın en büyük halısının bulunduğu, avizeleri pırlantalardan oluşan ve Dünya‘nın sayılı büyük camileri arasında olan Sheikh Zayed Camii görülecektir. Sheikh Zayed Camii ziyaretimiz sonrasında ise 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi‘de gerçekleştireceğimiz gezi esnasında 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin, bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dhabi gezimiz esnasında, Emirates Palace ve Etihad Towers, Saadiyat Adası, Abu Dhabi Louvre Müzesi panoramik olarak görülecek olup Hurma Pazarı ziyaret edilecektir. Gece renkli ve eğlenceli Marina ve Corniche bölgesinde serbest zaman ile turumuzu tamamlıyoruz. Tur sonrası Ardından İstanbul’a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Abu Dhabi Havalimanı ‘na transfer.

6.Gün ABU DHABİ – İSTANBUL

Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları‘nın PC407 sefer sayılı uçuşu ile 03:55‘de İstanbul‘a uçuyoruz. TSİ 08:05‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

YARIM PANSİYON – Avantajlı Ekstra Tur Paketi = 215 € yerine 195 €

Pakete Dahil Olan Hizmetler:

 • Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (açık büfe, soft içecekler dahil) – 75 Euro

 • Dubai Lokal Mahalleler ve Akşam Yemekli Çöl Safari Turu – 85 Euro (Açık büfe BBQ akşam yemeği ve soft içecekler dahil)

 • Öğle Yemekli Eski & Yeni Çarşılar ve Dubai Global Village Festival Turu – 55 Euro

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yas arası ücretsiz, 2+/12 yas arası 45 Euro indirimlidir.
 

VİZE DAHİL & YARIM PANSİYON – Avantajlı Ekstra Tur Paketi = 300 €uro yerine 250 €uro

Pakete Dahil Olan Hizmetler:

 • Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (açık büfe, soft içecekler dahil) – 75 Euro

 • Dubai Lokal Mahalleler ve Akşam Yemekli Çöl Safari Turu – 85 Euro (Açık büfe BBQ akşam yemeği ve soft içecekler dahil)

 • Öğle Yemekli Eski & Yeni Çarşılar ve Dubai Global Village Festival Turu – 55 Euro

 • Dubai Vizesi – 85 Euro

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yas arası ücretsiz, 2+/12 yas arası 50 Euro indirimlidir.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

3* Hampton by Hilton – Al Qusais vb. “Dubai City Centre Mall ‘a ve Dubai Airport Free Zone Metrosuna Ücretsiz Shuttle Servis”
Başlangıç tarihi: 04 Kasım 2022Bitiş Tarihi: 09 Kasım 2022
2 Kişilik odada kişi başı:449 euro
İlave kişi ücreti:449 euro
Tek kişilik oda:599 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 449 euro
3* Holiday Inn Express Internet City – Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Yürüyüş Mesafesi”
Başlangıç tarihi: 04 Kasım 2022Bitiş Tarihi: 09 Kasım 2022
2 Kişilik odada kişi başı:499 euro
İlave kişi ücreti:499 euro
Tek kişilik oda:679 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 499 euro
4* Hilton Garden Inn Al Mina – Jumeirah vb. “La Mer Beach Plajına ve Dubai Mall ‘a Ücretsiz Shuttle Servis”
Başlangıç tarihi: 04 Kasım 2022Bitiş Tarihi: 09 Kasım 2022
2 Kişilik odada kişi başı:529 euro
İlave kişi ücreti:529 euro
Tek kişilik oda:739 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 509 euro
4* Radisson Blu Media City – Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Yürüyüş Mesafesi”
Başlangıç tarihi: 04 Kasım 2022Bitiş Tarihi: 09 Kasım 2022
2 Kişilik odada kişi başı:579 euro
İlave kişi ücreti:579 euro
Tek kişilik oda:819 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 559 euro
5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Yürüyüş Mesafesi”
Başlangıç tarihi: 04 Kasım 2022Bitiş Tarihi: 09 Kasım 2022
2 Kişilik odada kişi başı:629 euro
İlave kişi ücreti:629 euro
Tek kişilik oda:909 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 609 euro
4* Deluxe – RIU HOTELS & RESORTS DUBAI (Deira Adaları) Denize “0” Plaj Oteli Balkonlu Oda Animasyonlu 7/24 Her Şey Dahil
Başlangıç tarihi: 04 Kasım 2022Bitiş Tarihi: 09 Kasım 2022
2 Kişilik odada kişi başı:999 euro
İlave kişi ücreti:999 euro
Tek kişilik oda:1279 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 799 euro

DUBAİ TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Pegasus Hava yolları ile Istanbul (SAW) – Sharjah -Abudabi - Istanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,

 • Dubai'de seçeceğiniz otelde 3 gece oda ve kahvaltı konaklama.

 • Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce yerel rehberlik hizmeti sunulacaktır)

 • Sharjah Alanda karşılama ve alan-otel-alan transferleri

 • Dubai Uçak Biletine ait olan Havalimanı Vergisi

 • Dubai İkonları Şehir Turu

 • Zorunlu mesleki Sigorta (Sağlık seyahat sigortası değildir)

DUBAİ TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Dubai Otel extraları,tüm şahsi harcamalarınız

 • Yurt Dışı Çıkış Fonu: 150 TL (Bankalara veya Alanda Maliye gişesine ödenir)

 • Dubai ‘ye gidişte ve dönüşte yerel otoriteler tarafından talep edilen Covid-19 PCR testi ve ücreti

 • Dubai'de Extra ücret ile düzenlenen turlar

 • Seyahat güvence paketi (kişi başı 15 Euro)

 • Dubai'deki Müze ve ören yerleri girişleri

 • Dubai'de seçeceğiniz Otele göre Öğle-Akşam yemekleri,içecekler

 • Dubai Rehber ve şoför Bahşişleri

 • Dubai Şehir vergisi,Otel kategorilerine göre gecelik 02 euro-45 euro olarak değişmekte olup Otel resepsiyonlarına ödenir

 • Fazla Bagaj ücretleri

 • Çift doz aşı sertifikası olmayan misafirlerden talep edilecek Covid-19 PCR testleri

 • İsteğe Bağlı İptal & İade Güvencesi (25 Euro) (Tur hareket tarihinden 15 gün öncesine kadar koşulsuz & şartsız iade güvencesidir. Rezervasyon anında alınmalıdır. Sadece paket tur bedeli için geçerlidir) 

ÖNEMLİ NOTLAR :

 • BAE'de Otellere giriş saati 15:00, çıkış saatleri ise 12:00‘dir. Dubai programlarımızda rehber misafirlerimizi Dubai Havalimanı ‘nda karşılamaktadır,

 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

 • Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cumartesi ve Pazar günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır.