Burgas Sunny Beach

Tur açıklaması:: Burgas Sunny Beach Bulgaristan 5* Imperial Palace Otel Otobuslu 4 Gün 3 Gece UHD konaklamalı Promosyon Turu
Tur Fiyatı::0 €uro

Tur Programı

1. Gün: İstanbul-Burgas-Sunny Beach 370 Km.
06.00 Kadıköy Hasanpaşa Evlendirme dairesi Otopark önü
06.30 Harbiye (Askeri müze karşısı)                                                                                             
07.00 Bakırköy – İncirli Ömür Plaza önü
Yukarıdaki buluşma noktalarından hareket ile yaklaşık 3 saat sonra Kırklareli-Dereköy Sınır Kapısına varıyoruz.  Pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında  Bulgaristan’a geçiş yapıyoruz. Bulgaristan’a girişimizin ardından Sunny Beach’e  öğlen saatlerinde varıyoruz. Otele ve odalara yerleşme sonrasında  deniz  ve otelin olanaklarının keyfine başlıyoruz. Akşam arzu edecek misafirlerimiz için ekstra ücretli olarak düzenlenecek Bulgar Meyhanesi turuna katılma imkanı (35 €uro). Konaklama otelimizde.
 
2.Gün: Sunny Beach & Nessebar 
Otelimizde yapacağımız Sabah Kahvaltısından sonra Tüm Gün Sunny Beach serbest zaman. Misafirlerimiz deniz-kum-güneşin tadını çıkarabilir. Dileyen misafirlerimiz için gece ekstra olarak düzenlenecek olan Osmanlı tarafından kurulmuş olan en eski yerleşim kasabası Nessebar Yarımadası gezisi (30 Euro). Eskiden yel değirmenleri ile ün yapmış adaya  girişte tarihi değirmen  bizleri karşılayacak ve hemen ardında yer alan şehir surları turumuza başlangıç noktasını oluşturacak. 1983 yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girmiş Nessebar’da, Bizans Dönemi’nden kalma Eski Metropolitan Kilisesi (İ.S.6 y.y), St. Stephan Yeni Metropoliten Kilisesi (İ.S 11 y.y) ve Pantokrator Kilisesi (13-14.y.y) adanın tarihi dokusunu oluşturmaktadır. 18-19. yy Bulgar rönesansı döneminde inşa edilen tarihi Bulgar evleri göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Gezimizin ardından Sunny Beach’e dönüş ve konaklama. 
 
3. Gün: Sunny Beach-Varna    95 Km
Otelimizde yapacağımız Sabah Kahvaltısından sonra Sunny Beach tüm gün serbest zaman. Arzu edecek misafirlerimize özel ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Varna turuna katılabilirler (30 Euro). Turumuzda; Antik Odessos (M.Ö. 6.yy Roma Hamamı Arkeoloji Kompleksi), Necropolis (M.Ö. 3000 - Erken Dönem) ve Hristiyan Bazilikası (M.Ö.4.yy – Katedral) görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra Sunny Beach’e dönüş ve konaklama.
 
4. Gün: Sunny Beach-Burgas-İstanbul
Otelimizde yapacağımız son Sabah Kahvaltısının ardından otelden ayrılış anahtar teslimi  işlemlerinin tamamlanması ve rehberimizin belirlediği buluşma saatine kadar serbest zaman. Otelden hareketle Burgas gezisi. Gezimizde St.Cyrill ve Aziz Metodly Katedrali, saat, Largo ve Alexander caddeleri, Troykata Meydanı, Pusula, Deniz Parkı ve Rus Asker Anıtı görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından gümrük geçişleri ve akşam saatlerinde İstanbul’a varış. Eve hoşgeldiniz!
 
Konaklama Oteli : IMPERIAL PALACE HOTEL 5*
Bulgaristan’ın en gözde tatil merkezi Sunny Beach’te 485 odalı, 5 yıldızlı, denize sıfır özel plaj ve kumsalı, ücretsiz şemsiye ve şezlong, SPA, sauna, jakuzi, Türk Hamamı, Masaj salonu, Kuaför, Güzellik salonu, fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları mevcuttur.                                                                                                                Odalarda banyo, klima, tv, kasa, mini bar ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Gece Sunny Beach’de barlar, diskolar, gece kulüpleri ve kumarhaneler eğlencenin her türlüsünü yaşatmaktadır. 

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:0 €uro
Sunny Beach Tur Fiyatlarımıza Dâhil Hizmetler
1-Mercedes vb otobüsler ile gidiş dönüş
2-Otobüs içi ikramlar
3-Üç (3) gece 4 Gün HD veya Ultra HD Standart Oda konaklama ( Diğer Superior Deniz mazaralı oda ve Superior kara manzaralı odalar için sor-sat ilerlenecektir.)
4-SUNNY BEACH gündüz ve gece turu & Dönüş günü Burgas turu
5-Otel vergileri
6-Rehberlik hizmetleri
 
Sunny Beach Tur Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Hizmetler
1-Yurtdışı çıkış vergisi: 50 TL (Mutlaka gezi öncesi Bankalara yatırırlır)
2-Schengen vizesi veya Bulgaristan vizesi + Sigorta (130 €)
3-Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
4-Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
 
Bulgaristan Gezi Açıklamaları
  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.
  • Tur Rehberi  gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.

  • Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.

  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.

  • Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin insiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu tutulamaz. 

  •