Benelux - Paris Turu

Tur açıklaması:: THY ile Benelux Paris Turu Paris (3)- Brüksel (1)- Amsterdam (2)- Lüksemburg (1) Istanbul hareketli 8 Gün 7 Gece Kahvaltı Dahil konaklama 599 €uro'dan itibaren . Şengen Vize Gerekiyor
Tur Fiyatı::599 €uro

Tur Programı

Paris (3) Brüksel (1) Amsterdam (2) Lüksemburg (1 )

1.Gün  ISTANBUL – LUXEMBURG-PARIS

Istanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarlarında sabah saat:07:30’da Tur görevlisi ile buluşma. Bagaj, Check-in bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın tarifeli TK 1353 sefer sayılı uçağı ile saat: 09:35’de Luxemburg’a uçuş. (Uçuş süresi yaklaşık 3.5 saat) Yerel saat ile 10.55’de varış. Bagaj  teslimi check-in işlemlerinin  sonrasında Paris’e hareket. Paris’e varış sonrasında panoramik şehir turumuz başlıyor . Bu turumuzda Fransa’nın en önemli sembolü Eyfel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, dünyaca ünlü Louvre Müzesi, 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Meydanı ve Takı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Schengen ve Champagne Turu : 70 €uro

2. Gün  PARİS

Pariste konakladığımız Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın sonrasında Paris tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra bir ücret ile Paris şaheserleri ,Monmartre,Eiffel ve Seine nehri turuna katılabilirler. Bu Turumuzda; Önce  Parisin simgesi Eiffel kulesini ziyaret edeceğiz. Ardından Tekne ile şehri ortadan ayıran ve Fransa’nın en önemli suyolu Seine Nehri gezisini yapacak ve sonrasında filmlere konu, şarkılara ilham olmuş Notre dame katedrali görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh’un da tablolarını yaparken ilham aldığı, kendi portrenizi de sokak ressamlarına çizdirebileceğiniz Montmartre ressamlar tepesi ve içinde Fransa’nın en büyük mozaiğini barındıran Sacre Coeur kilisesini görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden konuklarımız ile ışıklandırılmış gizemli caddelerinde değişik bir yüzünü keşfedeceğiniz Paris by night turu ve 65 yıldır dans gösterileriyle Paris’in dünyaca ünlü kabaresi Lido Show turuna katılabilirsiniz. Işıklar şehri "ville lumière" Paris'in bu ünvanı ne kadar hakettiğini gece turumuzda daha iyi görebileceğiz. Özel olarak ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra, Eiffel Kulesi'nin 'ışık show'unu izleyeceğiz. 'Eiffel Show'un tadı henüz damaklarımızdayken, kendimizi dünyanın en meşhur kabarelerinden LIDO SHOW'un sihirli dünyasında, bizlere özel olarak ayrılmış masalarda şampanya yudumlarken bulacağız. Muhteşem sahne ve ışık oyunlarına dansçıların usta dokunuşları eşlik ederken, sizlere gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. Geceleme otelimizde.

Paris Şaheserleri, Montmartre, Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi Turu : 80 €uro 

Paris by night turu : 30 €uro 

Lido Show : 170 €uro

3. Gün PARİS

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından Paris tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra bir ücret ile organize edilecek olan  Disneyland turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek La Vallée Outlet Center turuna katılabilirler. Bu turumuzda misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler. Dısneyland turunun gerçekleşmemesi durumunda misafirlerimiz alternatif olarak Versailles Sarayı turumuza katılabilirler. Versailles sarayı Avrupa’nın en büyük sarayı olmakla beraber uçsuz bucaksız bahçesiyle dillere destan olmuştur. Tur sonrası geceleme otelimizde.

Disneyland Turu: 130 Euro (Tek Park) / 150 Euro (çift Park)

La Vallee Outlet Center Turu : 30 €uro
Versailles Sarayı Bahçeleri Turu : 60 €uro

4. Gün PARIS-BRUKSEL (309 km)

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın ardından Otobüsümüz ile Bruksel’e hareket ediyoruz.  Yol üzerinde Dileyen misafirlerimize Extra ücretli olarak düzenlenecek olan Gant turuna katılabilirler. Bu turumuz sırasında 13.yy da ipek merkezi olan ve 16 yy da Kraliçe Elizabet in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçikanın kaleleri, şatoları, kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehrini görme imkanı bulacağız. Güzergâh üzerinde rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı. Bruges, Belçika’nın Batı Flandra bölgesinin başkentidir. Değişik tatta çikolataları, dantelleri, birası ve kanallarıyla ünlü tipik bir Ortaçağ kentidir. XI.yüzyılda Avrupa’nın önemli bir ticaret merkezi haline gelen kent coğrafi değişiklikler ve seller sebebiyle denizle bağlantısını kesmiştir. Kanallar, denize ulaşmaktayken Ortaçağ Avrupasının gözde ticaret şehri şimdi hediyelik eşya alışverişi yapabileceğiniz,değişik tatta çikolatalarını tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir şirin aşıklar kenti olarak karşınıza çıkıyor. Bruksel e varış ile panaromik şehir turu için hareket ediyoruz. Brüksel, AB ve NATO nun başkenti olmasıyla Avrupa’da önemli bir yer tutmaktadır. Turumuzda Belçika kralının Çin ve Japonya’yı ilk ziyaret eden Avrupa kralı olmasından ötürü Çinlilerin Belçikalılara hediye ettiği Çin ve Japon evleri, bir atom çekirdeğinin 165 milyon kere büyütülmüş hali olan, 102 metre uzunluğunda iç içe geçmiş 9 küreden oluşan ünlü Atomium heykeli ve 29 Mayıs 1985’de oynanacak Juventus-Liverpool Avrupa Şampiyon Kulupler final maçı öncesi Liverpool taraftarlarının İtalyanlara saldırması sonucu bir duvar çökmesiyle 38 İtalyan ve 1 Liverpool taraftarının hayatını kaybetmesiyle acı bir üne sahip Heysel stadyumu görülerek şehir merkezine inilip Grand Place,çevresindeki kraliyet ve belediye sarayı , alışveriş merkezleri görülecektir. Daha sonra otelimize transfer,Otele ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

Bruges Turu: 40 euro 

Gant Turu : 30 €uro

5. Gün  BRUKSEL–ROTTERDAM- AMSTERDAM

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın ardından Rotterdam’a hareket ediyoruz. Rotterdam’a varış sonrası panaromik şehir turu. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde..

Amsterdam Tekne Turu : 20 €uro

6. Gün  AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının sonrasında Amsterdam Tüm Gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için  rehberimiz tarafından Ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam turuna katılabilirler.   200 yıldır hiç değişmemiş Lokal ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan eski balıkçı kasabası Marken’da yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfedebileceğimiz Marken & Volendam turumuzu gerçekleştireceğiz. Volendam’da Hollanda’nın meşhur Gauda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları'da burada görebileceğiz. 20. Yy’da Picasso, Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanı sunuyoruz. Dileyen misafirlerimiz için diğer alternatif turumuz olan Grand Holland turuna katılma imkânı sunuyoruz. Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli,büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz. Mavi seramikleriyle ünlü ve Hollanda’nın meşhur Barok Ressamı Vermeer’in yaşadığı şehir olan Delft’i ziyaret ediyoruz. Son olarak ise Hollanda’nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız. Bir çok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panaromik olarak görme şansı ve Kraliçe sarayında resim molası. Alternatif turlarımız sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Marken-Volendam Turu : 60 €uro
Grand Holland Turu Turu : 80 €uro

7. Gün AMSTERDAM-KÖLN-LUXEMBURG

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın sonrasında Otobüsümüz ile Köln (Almanya)  üzerinden Luksemburg’a hareket ediyoruz. Yolculuk esnasında Yol üzerinde Extra olarak Köln ve   Cochem turu düzenlenecektir. Bu turumuzda Ortaçağdan kalma kaleleri, masallara konu olan şatoları, tarihsel Pazar yerleri ve olağanüstü doğa manzarası ile mutlaka görülmesi gereken Cochem turunda anılarınızdan çıkmayacak bir zaman geçireceksiniz. Turumuzun ardından Köln’e hareket. Varış sonrası rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde yapılacak şehir turumuzda inşaatına 1248’de başlanmış ve inşaatı tam 632 yıl sürdüğünden bitirilemeyen katedral olarak olarak ün yapmış ve 157 metre uzunluğunda iki kuleye sahip olduğu için Almanya’nın ikinci Dünyanın üçüncü büyük katedrali olarak kabul edilen Köln Katedrali,Ortaçağın ünlü gotik tarzında inşa edilmiş bir Katolik kilisesidir.Köln’ün alışveriş caddeleri ve 1230 km uzunluğuyla Batı Avrupa’nın en önemli nehirlerinden Rhein Nehri  görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından Luxemburg a varış sonrası rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde yapılacak panaromik şehir turumuzda şahane manzarasıyla fotoğraf çekebileceğiniz Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokakları, Lüksemburglular için ulusal bağımsızlık sembolü haline gelmiş, önceleri otel olarak hizmet veren, sonrasında restorasyona uğramış hükümet binası haline gelmiş Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız . Daha sonra Otelimize hareket, otele  ve odalarımıza yerleşme. Geceleme otelimizde.

Cochem - Köln Turu : 50 €uro

8. Gün LUXEMBURG-ISTANBUL

Otelimizde alacağımız son sabah kahvaltısının sonrasında Hava alanı'na gidiş saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Luxemburg hava limanı'na varışımızın ardından Türk hava Yolları'nın TK 1354 sefer sayılı uçağı ile saat:11:55 de Istanbul’a hareket ediyoruz .(Uçuş süresi yaklaşık 3,5 saat) Türkiye saati ile 17:15 de varış ile tur hizmetlerinin sonu.

**Ekstra Ücretli indirimli Tur paketlerimizi sorunuz**

**Tur Fiyatları Uçak Biletleri Basamaklı artışları nedeniyle Fiyat artışı olabilmektedir

 

 

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:599 €uro

BENELUX  PARİS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul – Lüksemburg– İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

 • Lüksemburg Uçak Biletine ait olan Hava limanı vergileri

 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

 • Lüksemburg'da Hava limanı-otel-hava limanı transferleri

 • Benelüx-Paris Tur Programına dahil olan Tüm şehirler arası transferler

 • Zorunlu TURSAB Seyahat Sigortası

 • Panoramik Amsterdam,Lüksemburg,Paris ve Brüksel Panoramik  şehir turları

 • Benelux Paris Turu süresince Türkçe rehberlik hizmetleri

BENELUX TUR PROGRAMINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

 • Şengen Vize ücreti (140 Euro)

 • Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli : 150 TL

 • Öğle ve Akşam Yemekleri,içecekler

 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 • Oteller tarafından istenebilecek Şehir vergileri,ayak bastı paraları

 • Ekstra ücret ile yapılan çevre civar ve gece turları (Istanbul'da ödemelerde indirimli paket turlarımızı sorunuz)

 • Benelux Paris Turu süresince Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

 • Şöför ve Rehber Bahşişleri

 

 

BENELUX PARİS TURU ACIKLAMALAR:

 • Yukarıdaki Fiyatlar Nakit Euro veya Serbest Döviz Piyasa Satış kuru TL ödemelerde geçerlidir
 • İş-Akbank-Garanti Bankası Kredi kartlarınıza + Kur farkı ile 2- 4 - 6  ay Taksit yapılır .
 • Benelux Paris Tur Programında kalınacak Oteller 3* - 4* otellerdir  (15-25 km mesafeli v.b veya benzeri demektir) 
 • Şengen Vize'nizi kendiniz alacak iseniz ilk konaklama veya çokça kalınacak şehir (Ülke)'e göre tercih yaparak Multiple Vize almalısınız
 • Uçuş saatlerinin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.
 • Pasaport geçerlilik sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.
 • Rehberimiz programın tamamını uygulamak şartı ile programin akışında degişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Yol Üzerindeki ekstralar çoğunluk sağlandığı taktirde mutlaka yapılır. Katılmak istemeyen misafirlerimiz  uygun bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul ederler
 • Ekstra Tur fiyatları yaklaşıktır, katılımcı sayısı vb nedenler ile değişebilir,iptal olabilir.
 • Acantamız hava yolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.