Belgrad Turları - Atol Turizm

Belgrad Turları

Tur açıklaması:: Istanbul'dan Türk Hava Yolları ile hergün hareketli Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Kahvaltı Dahil Otel Konaklamalı . Vize Gerekmiyor
Tur Fiyatı::299 €uro

Tur Programı

                                          BELGRAD TURU                                                                                 

    Türk Hava Yolları ile 4 Gün 3 Gece  3* Oteller Vize YOK !! 249 €uro itibaren

 

 

1.GÜN : İSTANBUL - BELGRAD

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla akşam saat 16:30`da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 18:45`de Türk Havayolları`nın TK1083 sefer sayılı uçağıyla Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile 19:25`de Belgrad'a varış. Varışımız sonrası havalimanından ayrılış ve otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sırp Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme Belgrad otelimizde.

Sırp Gecesi Turu : 35 Euro

 

2.GÜN : BELGRAD

Otelimizde yapacağımız kahvaltıdan sonra Belgrad şehir turumuzu yapmak için yola çıkıyoruz. Beyaz Şehir anlamına gelen, Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen Belgrad panoramik turumuz sırasında Osmanlı eseri olan Kalemegdan (Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) Çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri Müze, Saat Kapı ve Müzesi, Nebojsa Kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii, Osmanlı`ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkanlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, Skadarlija sokağı, St.Sava Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı görülecek yerlerdendir. Tur sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Tuna Nehri tekne turuna katılabilirler. Tekneyle başladığımız turda, Belgrad'ı Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktadan görkemli bir manzara eşliğinde geziye başlıyoruz. Gezi boyunca, Belgrad Kalesi, Kale Meydan, Ortodoks Kilisesi ve çok sayıda köprü altından geçerek ünlü Belgrad tarihine ait hikâyelerin anlatıldığı görkemli bir turun devamında Ada Ciganlija, Büyük Savaş Adası'nın yanından geçerek kente ait muhteşem manzaralara tanık olacaksınız.1,5 saatlik tekne turundan sonra otelimize transfer. Alternatif olarak dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Avala & Zemun & Tito Mezarı & Tesla Müzesi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Tuna Nehri Tekne Turu : 10 Euro
Avala & Zemun & Tito Mezarı & Tesla Müzesi Turu: 55 Euro

 

3.GÜN : BELGRAD / NOVİSAD - KARLOFÇA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Novi Sad - Sremski Karlovci turumuza katılabilirler. Novi Sad`a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699`da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça Barış Anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, Dört Arslan Çeşmesi, tarihi Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petrovaradin Kalesi'nde Belgrad Kapısı, Saatkule, yukarı şehir, Uzun Kışla, Leopold Kapısı'nı göreceğiz. Ardından Novi Sad`a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan'ın kuzeyindeki multi etnik bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad`tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Tam Gün Novi Sad & Sremski Karlofça Turu 55 Euro

 

4.GÜN : BELGRAD - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarına ait TK1082 sefer sayılı uçağı ile saat 09:15`de İstanbul'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından İstanbul Atatürk Havalimanı`na saat 12:00`da varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle...

KONAKLAMA OTELİ 3* Garni Contact Hotel vb.
KONAKLAMA OTELİ 4* Theater Hotel vb.
KONAKLAMA OTELİ 4* Holiday Inn Express Hotel vb.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:299 €uro

2 Kişilik Odada Kişi başı: 279 €uro

Tek Kişilik -Single Oda : 399 €uro

0-02 Yaş Bebek :  100 €uro

03-12 Yaş Çocuk: 259 €uro

BELGRAD TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

 • Türk Yolları ile İstanbul – Belgrad -Istanbul  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri
 • Belgrad Uçak Biletine ait Hava limanı vergileri
 • Belgrad’da seçilecek Kategorideki otelde 4 Gün 3 gece konaklamalar,
 • Belgrad'daki otelimizdeki Sabah Kahvaltıları
 • Belgrad'ta Özel araçlarla Hava limanı – Otel – Hava limanı grup transferleri
 • Panoramik Belgrad şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmeti

BELGRAD TUR ÜCRETİNE DAHIL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu :15 TL (Bankalara ödenir)
 • Belgrad Turu boyunca Öğle ve Akşam yemekleri,içecekler
 • Belgrad Turu boyunca Müze veya Ören yeri giriş ücretleri
 • Seyahat Sigortası : 15 Euro (Tavsiye ediyoruz)
 • Belgrad Turu Süresince yapacağınız tüm Kişisel harcamalarınız
 • Belgrad Turu süresince  katılacağınız Ekstra turlar ve ücretleri
 • Fazla Bagaj ücretleri