Barselona Turu - Atol Turizm

Barselona Turu

Tur açıklaması:: İstanbul hareketli kampanyalı THY veya Pegasus Hava Yolları ile ekonomik promosyonlu 4 gun 3 gece kahvalti dahil konaklamalı , Barselona İspanya turları. Şengen Vizeli
Tur Fiyatı::249 €uro

Tur Programı

 

1.GÜN BARCELONA 

İstanbul Atatürk Hava alanı dış hatlar gidiş Terminalinde Tur görevlisi ile sabah saat 06:55’de buluşma. Check-in Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk  Hava Yolları TK 1853 sefer sayılı uçağı ile  saat 08:55’de Barselona'ya hareket. İspanya Yerel saati ile 10:40’da Barcelona’ya varış. Varış sonrasında panoramik Barcelona şehir turu için hareket, bu turda  Paseyo de Gracia,Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Plaza de Catalunya, La Ramblas, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic (Museviler Tepesi), eski liman ve limandaki Colon meydanı, gotik mahallesi, olimpik liman bölgesi ve Barcelonata mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenco Show turuna katılabilirler. Akşam yemeğinden sonra otelden hareket Flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra Geceleme otelimizde.
Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 € 
Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €

2.GÜN  BARCELONA 

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının sonrasında Barselona Tüm Gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Girona & Figueres & Dali Müzesi turu’na katılabilirler.  Otelden hareket. İlk önce tarihi Girona şehrine varış. Katedral ve Yahudi Mahallelerinin gezisi. Otobüsümüze binip ünlü ressam Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e varış. Öğle yemeği ( yemek tur fiyatına dahil değildir ) için serbest zaman. Yemekten sonra dünyaca ünlü Salvador Dali Müzesi gezilecek ve civarda turistik alışveriş yapma imkanınız bulunacaktır. Tur sonrası otelimize transfer ve Geceleme otelinizde. 
Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (Kişi Başı):60 € (Dali Müzesi girişi dahildir.) 

3.GÜN  BARCELONA 

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının sonrasında Barselona Tüm Gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges ve Andorra Turuna katılabilirler. Otelden hareket. Monserrat, Berga, Tunel del Cadi, Martinet, Seo de Urgel gibi merkezlerden geçerek Andorra Prensliğine varış. Fransa–İspanya sınırında konumlanmış olan bu küçük prenslikte tax free olarak alışveriş imkanı, serbest öğle yemeği sonrasında şehrin sokaklarında serbest zaman .. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Turlarımız sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
Montserrat & Sitges ve Andorra Turu ( Kişi Başı ) : 115 €  

4.GÜN BARCELONA

Otelimizde yapacağımız son sabah kahvaltısının sonrasında odaları boşaltma ve serbest zaman. Tur Rehberimizin belirleyeceği saatte Barcelona Hava limanı’na hareket. Check-in ve Bagaj Teslimi işlemlerimizin sonrasında saat: 15:05’de Türk  Havayollarının TK1468 seferi  ile İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 20:40’da İstanbul’a varış.

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:249 €uro

Barselona Tur ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • TÜRK  HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ  İLE İSTANBUL//BARCELONA/ İSTANBUL UÇAK BİLETİ
 • ZORUNLU TÜSAB SIGORTASI (15 EUR)
 • SEÇİLEN KATEGORİDEKİ  OTELLERDE 3 GECE ODA KAHVALTI  DAHİLKONAKLAMA,
 • BARSELONA'DA HAVA ALANI/OTEL/HAVA ALANI ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER
 • BARCELONA  PANORAMİK ŞEHİR TURU
 • REHBERLİK HİZMETLERİ    

Barselona Tur ÜcretineDahil Olmayan Hizmetler

 • SHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ 120 € (İSTEGE BAGLI)
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL (ISTEGE BAGLI) SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ODENİR
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR (ISTEGE BAGLI)
 • ŞAHSİ HARCAMALAR & OTEL ALTERNATİFLARI
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ  (ISTEGE BAGLI)
 • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3-4€ SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE DİREKT OTELE ODENİR
 • SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 15 € ) 30000€ TEMİNATLI (İSTEĞE BAGLI)
 • ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI  100 €  DIGER ILLER 100 €/  KIBRIS 100 € (İSTEGE BAGLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)(30 €) (ISTEGE BAGLI )(TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
 • SOFOR BAHSISLERI (ISTEGE BAGLI)