Amsterdam Turları T. H.Y 3 Gece 4 Gün

Tur açıklaması:: Türk Hava Yolları ile Istanbul hareketli Gidiş ve Dönüşler 3 Gece 4 Gün Kahvaltı Dahil Konaklamalı Amsterdam Turu . Şengen Vize geçerlidir, Yeşil Pasaport'a vize yoktur
Tur Fiyatı::649 €

Tur Programı

1.GÜN Ι İSTANBUL - AMSTERDAM 

Istanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 12.00'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın  TK-1953 uçağı ile saat :15:15 ’de Amsterdam ‘e hareket. Hollanda Yerel saati ile 16:55 ’de Amsterdam Schiphol Havalimanı‘na varış sonrasında   özel Tur aracımız ile otelimize hareket. Otele varış ve odalarımıza yerleşmenin ardından Amsterdam serbest zaman. Akşam saatlerinde Amsterdam Gece Keşfi Yürüyüş Turu programımızı düzenliyoruz. Turumuzda Amsterdam şehir merkezine varacak ve şehrin günün her saati canlı cadde ve sokaklarını rehberimiz eşliğinde keyifli bir yürüyüş turu ile keşfedeceğiz. Şehir merkezinde sunulacak serbest zaman ardından otelimize transfer. Konaklama otelimizde. 

2.GÜN Ι AMSTERDAM 

Amsterdam Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin Ekstra ücretli olarak düzenleyeceği Amsterdam Şaheserleri ve Kanal Turu (35 Euro) programımıza katılabilirler. Amsterdam şaheserleri turu esnasında Kanallar, Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Ardından kanalları ile ünlü Amsterdam ‘da tekneyle kanal turu düzenliyor ve tur sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Masal Köyler ve Yeldeğirmenleri Turu’na (55 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, Zaanse Schans’a hareket ediyoruz. Yel değirmenleri, müzeleri, doğası ve kültürü ile bu tarihi kasaba Hollanda’nın turistik açıdan en popüler cazibe merkezlerindendir. Günümüzde boya ve yağ üretiminde kullanılan değirmenler yanı sıra ahşap takunyalar gibi hediyelik el işçiliği örneklerini bulabileceğimiz dükkanları göreceğimiz Zaanse Schans gezimiz sonrasında eskiden bir adayken, doldurularak yapılan bir yol ile karaya bağlanan sakin ve küçük Marken kasabasını ziyareti edeceğiz. Bakımlı bahçelere sahip muhteşem evleri ve tahta ayakkabıları ile meşhur Marken kasabasında gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzun bir sonraki ziyaret noktası olan Volendam‘a varıyoruz. Marken‘e göre daha büyük bir balıkçı kasabası olan Volendam’da bakımlı ve güzel evlerin çevrelediği sokaklarda ve restoran ve kafeler ile dolu sahil yolunda gerçekleştireceğimiz yürüyüş turumuz sonrası Amsterdam bölgesi oteline transfer ve serbest zaman.

3.GÜN Ι AMSTERDAM 

Amsterdam Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman. Arzu eden  misafirlerimiz rehberimiz tarafından Ekstra Ücretli olarak düzenleyeceği Saklı Amsterdam ve Alışveriş Turu (35 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda, yürüyüş yolları, kanalları ve gece hayatı ile meşhur Amsterdam ‘ın lokal mahalleleri ve dar sokaklarında gerçekleştireceğimiz turumuzda şehri farklı açılarda keşfedecek, dünyaca ünlü antika mağazaları, alışveriş merkezlerini ve pazarlarını ziyaret edeceğiz. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezinde serbest zaman sunuyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte otele transfer. (Yılbaşı gala eğlence programı için lokal rehberinize danışabilirsiniz) 

4.Gün AMSTERDAM-İSTANBUL 

Otelde yapılacak son sabah kahvaltısının ardından  odaların boşaltılması ve ardından serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Hollanda Kombi: Rotterdam & Delft & Lahey & Scheveningen Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuza ilk olarak Rotterdam ‘a hareket ediyoruz. Tarihi 1270‘li yıllara dayanan, II. Dünya Savaşı sonrasında adeta yeniden inşa edilen ve günümüzde ise Avrupa ‘nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Rotterdam, Hollanda‘nın nüfus anlamında en büyük ve ekonomik açıdan ise en önemli ticaret merkezidir. Şehir turumuz esnasında, Erasmus Köprüsü ve Kübik Evler gibi modern mimari yapılar başlıca ziyaret noktalarımız olacak ve ilgi çekecektir. Rotterdam turu ardından, okyanusa kıyısı olan, uçsuz bucaksız sahilleri ve farklı görünümdeki iskelesi, cafeleri ve restoranları ile ünlü, jet sosyetinin uğrak yeri olan Scheveningen ikinci ziyaret noktamız olacaktır. Ardından seramik yapımıyla ünlü Delft kasabasını ziyaret ediyoruz. Kanallar üzerine kurulu bu şirin kentte kısa bir mola verdikten sonra turumuza Lahey’le devam ediyoruz. Ülkenin idari başkenti Lahey ’de Parlamento binası, Kraliyet Sarayı, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi görülecek yerler arasında olup, günlük yaşamda sokaklarında ve Cafelerinde Hollanda parlamenterleri ile karşılaşabileceğimiz Lahey gezisi sonrası turumuzu tamamlayarak Amsterdam şehir merkezine dönüyor ve serbest zaman sunuyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte, İstanbul uçuşumuz için Amsterdam Schiphol Hava limanı ‘na hareket. Varış; Bagaj teslim,bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Havayolları ‘nın TK-1956 uçağı ile saat; 22.40 ‘da İstanbul’a hareket ediyoruz. TSİ : 03.55 ‘de İstanbul Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:649 €

 

Amsterdam Tur ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul HL – Amsterdam – İstanbul HL parkurunda uçak bileti,

 • Amsterdam biletine ait Hava limanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

 • 4* Amedia Hotel Amsterdam vb. ‘de toplam 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,

 • Amsterdam Gece Keşfi Yürüyüş Turu

 • Türkçe rehberlik hizmetleri

 • Amsterdam'da Havalimanı – otel – havalimanı transferleri

 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası 

Amsterdam Tur ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Şengen Vize ücreti  (140 Euro)
 • Yurt dışı çıkış harcı Ücreti (150 TL Bankalara veya Hava limanı Maliye gişesine ödenir)

 • Her türlü otel ekstraları ve tüm kişisel harcamalarınız

 • İç hat bağlantı uçak bileti,

 • Amsterdam'daki Öğle ve akşam yemekleri,içecekler

 • Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 2 €uro - 3 €uro vergiler)

 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro- kesinlikle tavsiye ederiz)

 • İsteğe Bağlı İptal & İade Güvencesi (25 Euro) (Tur hareket tarihinden 15 gün öncesine kadar koşulsuz & şartsız iade güvencesidir. Rezervasyon anında alınmalıdır. Sadece paket tur bedeli için geçerlidir)

 • Yerel otoriteler tarafından talep edilmesi halinde Covid-19 PCR testleri