Dubai Turlari - Atol Turizm

Dubai Turlari

Tur açıklaması:: Fly Dubai Hava Yolları ile Istanbul hareketli 5 gün 4 gece Çöl Safari Turu dahil Dubai Turları Birleşik Arap Emirlikleri tatil turları 599 euro'dan itibaren. Vize Gerekiyor.. Yeşil Pasaport'a Vize Yok
Tur Fiyatı::599 €uro

Tur Programı

Çöl Safari Turu Dahil 4 Gece 5 Tam Gün // Sabah Varış – Akşam Dönüş .......

Dubai Turları Hareket Tarihleri :24 Haziran & 07, 21 Eylül & 05, 19 Ekim 2022 Hareket

1. Gün ISTANBUL - DUBAI

Yeni İstanbul Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali`nde Fly Dubai Hava Yolları  kontuarı önünde Dubai`ye hareket için tur görevlisi ile Saat 22.30`da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Fly Dubai Hava Yollarına FZ-756 sefer sayılı uçağı ile 02:15`de Dubai`ye hareket. Dubai yerel saati ile 07:30`da varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile düzenlenecek olan panoramik Dubai şehir turu için hareket ediyoruz. Lokal restoranda kahvaltı için vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuza Sheikh Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile devam ediyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinden yapacağımız gezide, muhteşem yapıları ile şehrin en önemli turistik merkezlerinden olan Dünyaca ünlü Burj Al Arab Oteli, Madinat / Souk Jumeirah, Media City, Palmiye Adası, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Dubai Eye panoramik olarak görülecektir. Turumuzun ardından Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Medinat / Souk Jumeirah ‘ı ziyaret edeceğiz. Souk Medinat’ın kapalı çarşıyı andıran yerel dükkanları ve keyifli kafeleri için sunacağımız serbest zaman esnasında Burj El Arab Hotel’i farklı açılardan fotoğraflama şansına sahip olacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer, odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuza Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall ziyaretimiz ile başlıyoruz. Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı yakından görüp, fotoğraflama şansına sahip olacağız. Turumuzu, açık büfe servis edilecek ve soft içeceklerin dahil olduğu akşam yemeği eşliğinde, Dubai ‘nin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme imkanına sahip olacağımız tekne gezimiz ile tamamlıyoruz. Tur sonrası otelimize dönüş transferi-Geceleme Dubai Otelimizde.

2.Gün DUBAİ (Eski & Yeni Dubai ve Frame Turu) – AKŞAM YEMEKLİ ÇÖL SAFARİ TURU

Dubai otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman . Arzu eden konuklarımız  serbest zamanlarında deniz & güneş ve kumun tadını çıkartabilir veya otel aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimize , ekstra ücretli düzenlenecek olan Eski & Yeni Dubai ve Frame Turu (55 Euro) programına katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Dubai Frame ‘e hareket ediyoruz. “Gezegendeki en büyük resim çerçevesi “olarak bilinen Dubai Frame ‘in zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını, Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovları izleyerek, 150 metre yükseklikte camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarınızda hissedeceksiniz. Ardından Petrol öncesi ve sonrası Dubai ‘yi gözlemleyebileceğimiz, Dubai ‘nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarını; ayrıca geleneksel dar sokakları, lokal mimarisi ve çarşısı ile ünlü Al Seef ‘i gezeceğiz. Ardından Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine binecek, dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerinin bulunduğu Dubai ‘deki ekonomik alışveriş bölgelerinden olan Altın ve Baharat çarşıları görerek turumuzu sonlandıracağız. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Öğleden sonra Akşam Yemekli Çöl Safari Turu programımızı düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Turumuzda 4x4 Jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, Off-Road macerası ve fotoğraf molası sonrası Bedevi kampına hareket edeceğiz. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, Barbekü Açık büfe akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman..

3.Gün DUBAİ – (Dubai Festivalleri ve Alışveriş Turu) – (Miracle Garden - Mucize Bahçe Turu)

Dubai otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Serbest zaman içerisinde deniz & güneş ve kumun tadını çıkartabilir veya otel aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimize, ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Dubai Festivalleri ve Alışveriş Turu (65 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuza ilk olarak uygun ve kaliteli alışverişin adresi olan, ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan The Outlet Village ziyareti ile başlıyoruz. İtalya ‘nın Orta Çağ’dan kalma ünlü kasabası San Gimignano ‘dan esinlenerek inşa edilen ve ayakkabıdan, gözlüğe, spor malzemelerinden ev eşyalarına, güzellik ürünlerinden süs eşyası ve aksesuarlara kadar birbirinden ünlü birçok markanın mağazalarına ev sahipliği yapan The Outlet Village ‘de sunacağımız serbest zamanın ardından Dünya’nın en büyük fuar ve gösteri merkezi konumunda bulunan EXPO2020 ‘ye hareket ediyoruz. Flydubai Havayolları ayrıcalığı ile sunulan hediye giriş biletlerimiz ile gezeceğimiz Expo2020 ‘da, ülkelerin yaratıcılık konusunda birbiriyle yarışan, ışık & ses ve teknoloji harikası pavilyonlarını ziyaret ederek geleceğin dünyasına adeta zaman yolculuğu yapacağız. Turumuzun son bölümünde ise içinde Türk sokağının da bulunduğu Dubai’nin eğlence, alışveriş ve cazibe merkezlerinden biri olan Global Village/küresel köy ziyaret ediyoruz. Dünya’nın dört bir yanındaki 90 ülke kültürünü tek bir yerde birleştiren bu büyük turizm, eğlence, alışveriş ve eğlence projesinde sunulacak serbest zamanın bir bölümünde ise arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Miracle Garden / Mucize Bahçe Turu (30 Euro) programımıza katılabilirler. Mucize Bahçe, 50 milyondan fazla çiçek barındıran adeta harikalar diyarıdır. Bitkilerle süslenmiş arabalardan, inanılmaz heykellere, çiçek evlere, mucize saatine ve daha birçok özel dekora ev sahipliği sağlamaktadır. Her yıl 1,5 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği, 2013 yılında Dünya’nın en büyük bahçesi, 2016 yılında ise Dünya’nın en büyük çiçek heykeli olan “Airbus A380” ile Guinness Rekorlar Kitabı ‘na giren Mucize Bahçe ziyaretimizde rengarenk kemerler, desenlerle süslenmiş çiçekten duvarlar, taklar bizleri adeta büyüleyecek. Mucize Bahçe ‘de gerçekleştireceğimiz gezi ve sunacağımız serbest zaman ardından turumuzu tamamlıyor ve otelimize dönüyoruz,Geceleme Dubai Otelimizde.

4.Gün DUBAİ – (Öğle yemekli Eski & Yeni Dubai ve Çarşılar Turu) – (Burj Khalifa At The Top Turu)

Dubai otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zamanda deniz & güneş ve kumun tadını çıkartabilir veya otelinizin sunularından yararlanabilirsiniz. Arzu eden konuklarımız, ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Eski & Yeni Dubai ve Çarşılar Turu (55 Euro) programına katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, Petrol öncesi ve sonrası Dubai ‘yi gözlemleyebileceğimiz, Dubai ‘nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarını; ayrıca geleneksel dar sokakları, lokal mimarisi ve çarşısı ile ünlü Al Seef ‘i gezeceğiz. Ardından Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine binecek, dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerinin bulunduğu Dubai ‘deki ekonomik alışveriş bölgelerinden olan Altın ve Baharat çarşıları görerek lokal restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrasında Dubai Mall ‘a hareket ediyoruz. Dubai Mall’da çevre gezisi ve alışveriş için sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ise ekstra düzenlenecek olan Burj Khalifa At the Top Turu (40 Euro) programımıza katılabilirler. Dünya’nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ‘nın 124. Katına yine Dünya’nın en hızlı asansörü ile çıkacak ve seyir terasından Dubai ‘nin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyecek ve fotoğraflayacağız. Tur sonrası otelimize dçnüş,geceleme otelimizde

5. Gün DUBAI  ISTANBUL

Dubai Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı bosaltıyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Dubai hava limanına transfer Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından flydubai Hava Yolları ‘nın FZ755 sefer sayılı uçuşu ile saat: 21:20 ‘de İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ 01:15 ‘de İstanbul Hava limanı ‘na varış ve turumuzun sonu. 

Özel Avantajlı Ekstra Tur Promosyonu 225 €uro yerine 195 €uro

Pakete Dahil Olan Hizmetler:

 • Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu (açık büfe, soft içecekler dahil) – 85 Euro

 • Öğle Yemekli Eski & Yeni Dubai ve Çarşılar Turu – 55 Euro

 • Öğle Yemekli Abu Dhabi Şaheserleri ve Outlet Village Turu – 85 Euro

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası 50 Euro indirimlidir)


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:599 €uro

2 Kişilik Odada Kişi başı: 549 €uro'dan itibaren

DUBAİ TUR FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 • Fly Dubai  Hava yolları ile Istanbul (IST) - Dubai (DXB)  - Istanbul (IST) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti

 • Dubai'de Seçilecek kategori bazında otelinizde 4 gece oda ve kahvaltı Dahil olarak konaklama.

 • Dubai Panoramik şehir turu.

 • Akşam Yemekli Çöl Safari Turu

 • Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce lokal rehberlik hizmeti sunulacaktır)
 • Dubai'de Alanda karşılama ve alan-otel-alan transferleri
 •  85 Euro bedelindeki Dubai Vizesi (Paket tur seyahat sürecince geçerlidir ve tek girişlidir. Vize geçerlilik süresi uzatılamaz)
  (Yeşil pasaport sahibi ve vizeden muaf misafirlerimiz, “Vize Dahil Kampanyası” haklarını “Covid19 Kapsamlı Multi Risk Seyahat Güvence Paketi” olarak kullanabilirler)

 • Dubai Uçak Biletine ait olan Havalimanı Vergisi

DUBAİ TUR FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Dubai için Covid-19 Kapsamlı Zorunlu seyahat sağlık sigortası : 20 €uro ( Acentemize ödenir)
 • Yurt Dışı Çıkış Fonu: 150 TL (Bankalara veya Alanda Maliye gişesine ödenir)
 • Dubai Otel extraları,Öğle ve akşam yemekleri, icecekler.
 • Dubai'de Extra ücret ile düzenlenen turlar ve şahsi harcamalar.
 • Dubai ‘ye gidişte ve dönüşte yerel otoriteler tarafından talep edilen Covid-19 PCR testi
 • Dubai'deki Müze ve ören yerleri girişleri
 • Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 2 €uro-4 €uro olan konaklama vergileridir.
 • Dubai Rehber ve şoför Bahşişleri

DUBAİ TURU AÇIKLAMALAR

 • Bu turumuz promosyon turumuz olup, iptal, iade ve degisiklik kabul edilmemektedir.
 • Vizeden Kaynaklı İptallerde İade Teminatı: (Tur hareket tarihinden 10 işgünü öncesine kadar gerçekleştirilecek olan B.A.E. vize başvurularının olumsuz sonuçlanması durumunda, vize bedeli hariç paket tur bedelinin tamamı iade edilir.)

 • Otellere giriş saati 15:00, çıkış saatleri ise 12:00‘dir. Dubai programlarımızda rehber misafirlerimizi Dubai Hava limanı‘nda karşılamaktadır
 • Paket turun başlamasına 30 günden daha az süre kala yapılan ve yazılı olarak bildirilen iptal taleplerinde, herhangi bir iade gerçekleştirilmemektedir.
 • Hava yolu tarafindan yapilabilecek saat degisiklikleri ve olusabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu degildir.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir.
 • Acentemiz gerekli gördügü durumlarda tur güzergahını içerigi aynı kalmak kosuluyla degistirme hakkını saklı tutar.
 • Programda belirtilen geziler bazi nedenlerden dolayi,belirtilen gün/günler disinda baska bir gün yapilabilir.
 • Yerel otoriteler tarafindan gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi yada turlar yapilamamasi durumunda acentemiz sorumlu tutulamaz.
 •  Acentemiz yolcu ile B.A.E Konsoloslugu arasinda araci konumunda olup, konsoloslugun yolcuya vize vermemesi durumunda  sorumlu tutulamaz.
 • Şahsi vize başvurularinda acentemizin  her hangi bir sorumlulugu bulunmamaktadir. Yolcu bu bilgiyi kabul ederek basvuru yapmak durumundadir.
 • Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cuma ve Cumartesi günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır.
 • Bu program için başvurusu yapılacak Dubai vizesi, Paket tur seyahat sürecince geçerlidir ve tek girişlidir. Vize geçerlilik süresi uzatılamaz
 • FlyDubai HY tarifeli seferleri ile gerçekleşen uçuşlarda isim değiştirme ya da düzeltme işlemleri ücretlidir. İsim değişiklikleri ve düzeltme işlemleri, tur hareket 10 (on) gün öncesine kadar yazılı olmak kaydı ile kişi başı 30 USD bilet değişiklik işlem bedeli karşılığında gerçekleştirilmektedir.
 • Yeşil pasaport ve vize muafiyetine sahip olan misafirlerimiz, “Ücretsiz Vize Kampanyası” haklarını “Ücretsiz Covid19 Kapsamlı Multi Risk Seyahat Güvence Paketi” olarak kullanabileceklerdir.)
 • Gezi için en az 10 kişi yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde;, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır.  Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, acentamız sorumlu tutulamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Programda Belirtilen Turlar

 1. Programda belirtilen ekstra turlar ve geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler İngilizce rehberlik hizmeti ile sunulabilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Programda belirtilen turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

 2. Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.