Amsterdam Turu

Tur açıklaması:: Pegasus Hava Yolları ile Istanbul Sabiha Gökçen Hava Limanı Hareketli 3* şehir dışı Otellerde 4 Gün 3 Gece Amsterdam Hollanda Turları. Şengen Vize Gerekiyor.
Tur Fiyatı::499 €uro

Tur Programı

Extra Turlar Dahil 3* Şehir dışı Oteller'de 3 gece konaklama

1.GÜN : İSTANBUL - AMSTERDAM

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 05.40’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC-1251 sefer sayılı uçuşu ile 08.40’da Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 11:30’de varışımızın ardından Marken & Volendam gezimizi düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Turumuzdaki ilk durağımız eskiden bir adayken doldurularak yapılan bir yol ile karaya bağlanan sakin ve küçük Marken kasabası olacaktır. Bakımlı bahçelere sahip muhteşem evleri ve tahta ayakkabıları ile meşhur Marken kasabasında gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzun bir sonraki ziyaret noktası olan Volendam ‘a varıyoruz. Marken ‘e göre daha büyük bir balıkçı kasabası olan Volendam ‘da bakımlı ve güzel evlerin çevrelediği sokaklarda ve restoran ve kafeler ile dolu sahil yolunda gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzu tamamlıyor ve Amsterdam bölgesindeki otelimize varıyoruz. Konaklama otelinizde

2.GÜN : AMSTERDAM

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Amsterdam panoramik şehir tanıtım turu esnasında Kanallar, Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında rehberimizin belirteceği saate kadar şehir merkezinde serbest zaman sunuyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte otelimize dönüş transferi ve konaklama otelinizde.

3.GÜN : AMSTERDAM

Amsterdam Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrasında Amsterdam şehir merkezine doğru yola çıkıyor ve Amsterdam Kanal Turu'na başlıyoruz . Amsterdam ‘ın “Kuzeyin Venedik’i” olarak anılmasını sağlayan kanallarda, Amsterdam’a özel botlarla gerçekleştireceğimiz bu  turumuzda şehrin ikonik noktalarını, kanal boyunca sıralanmış rengarenk binaları göreceğiz. Tur sonrası sunulacak serbest zamanın sonrasında konaklama otelinizde

4.GÜN : AMSTERDAM – İSTANBUL

Amsterdam otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman. Schiphol Hava limanına dönüş transferi. Pegasus Hava yolları'nın PC-1252 sefer sayılı uçuşu ile saat; 12.45’de İstanbul’a uçuş saat 17.10’de SAW'e varış ve turumuzun sonu


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:499 €uro

Amsterdam Turu Fiyatlarına Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus  Hava Yolları  ile İstanbul Sabiha Gökçen  – Amsterdam – Sabiha Gökçen ekonomi sınıfı Çift yön uçak bileti
 • 3* Şehir dışı otellerde 4 Gün 3 Gece Oda ve Kahvaltı Dahil konaklana
 • Amsterdam'da Hava Alanı/ Otel/ Hava alanı çift yönlü grup Transferleri
 • Marken & Volendam & Zaansee Schans Turu
 • Saklı Amsterdam ve Kanallar Yürüyüş Turu
 • Giethoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu
 • Amsterdam Turu süresince Rehberlik Hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce lokal rehberlik hizmeti sunulacaktır)
 • TURSAB ZORUNLU Mesleki SIGORTA (15 € seyahat sigortası değildir)
 • Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3 €uro- 5 €uro arası değişen)

Amsterdam Turu fiyatlarına Dahil Olmayan Hizmetler

 • 30.000 €uro Teminatlı  İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Şengen Vize ücreti ve servis bedeli :140 Euro
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli :150 TL (Bankalara veya Hava alanında Maliye gişesine ödenir-zorunludur)
 • Öğle ve akşam yemekleri,içecekler
 • PROGRAMDA  extra ücretli olduğu belirtilmiş TURLAR 
 • Programda belirtilmeyen ekstra tur ve geziler
 • Tüm Kişisel harcamalarınız
 • Fazla Bagaj ücretleri
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)
 • Panoramik şehir turunda ve programda belirtilen turlardaki müze ve ören yerleri girişleri

AÇIKLAMALAR:

 1. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Acentamızdan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu  bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin iptal edilmesi durumunda acentamızdan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Seyahat Acentamız sorumlu tutulamaz.

 2. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirdeacentamız iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

 3. Programa dahil olan turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Farklı turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

 4. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde hava limanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

 5. Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir

 6. Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan acentamız sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

 7. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

 8. Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Acentamızın sorumluluğunda değildir.

İptal ve değişiklik

 1. Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Acentamız’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Acentamız ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

 2. Erken rezervasyon kampanyası kapsamındaki rezervasyonlarda, kampanya bitiş tarihinden sonra gerçekleştirilecek tarih ve isim değişikliği işlemleri, ancak Acentamız onayı ile ve kişi başı 35 €uro  değişiklik işlem bedeli karşılığında gerçekleştirilebilir. Tarih değişikliği işlemleri için müsaitlik onayı alınması gerekir.