Yoncalı Termal Hotel

Yoncalı Termal Otel Kütahya ve civarının güzel kaliteli otellerindendir. Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon konaklama seçenekleri olan Otel 12 ay hizmet vermektedir

4* Yoncalı Termal otel Kutahya Şehir merkezine yakin olup Yoncalıda´dır.365 gün hizmet vermektedir.

Otelde 73 oda 180 yatak vardir.
Yoncalı Termal Otelin Tüm odalarında; kalorifer,Telefon,Uydu TV, mini bar,muzik yayini,Sac Kurutma makinasi,Balkon vardir.
Otelin Sunuları: Otelde Restaurant,Toplanti salonu,Doktor,Bebek bakimi,24 saat oda servisi,Market,Temizleme,camasirhane servisi, Kiralik Kasa,Jenerator,Termal Acik ve kapali havuzlar,Turk Hamami,sauna,masaj,jakuzi,Jimnastik salonu,Bahce,TV salonu,Masa tenisi,Bilardo vardir.
Yüzme Havuzu, Türk Hamami,Sauna,Jakuzi ve Jimnastik salonu kullanimi ücretsizdir.

Yeme-İçme: Yarım Pansiyon (Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği dahildir)..Oda Kahvaltı konaklama imkanı vardır

Oda Fiyatları: Aşağıdaki fiyatlar Günlük konaklamalarda kişi başı Yarım Pansiyon olup Hafta içi ve hafta sonu fiyatlardır. Fiyatlar sezonlara Yılbaşı Bayram vb tarihlerde değişiklik gösterir. Yoncalı Termal Otelde Oda Kontenjan müsaitlikleri istanbul'dan otele otobüs ulaşımı Balayı tatili,Şirket seminer Bayi toplantıları,futbolcu gruplarına özel fiyatlarımızı sorunuz. Kesin Rezervasyon telefonu: 0216 346 70 34 - 0539 711 99 19


Sınıf / Kategori 4* / Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 64 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-12 Yaş

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz