Dorukkaya Ski Mountain Resort Oteli

Dorukkaya Ski Mountain Otel Kartalkaya  Kayak otelleri bolgesi seckin otellerinden olup Herşey Dahil sisteminde hizmet vermektedir.Bolu merkeze 40 km Hava alanına 190 km mesafededir.06 Yaş 1 çocuk ailesi yanında ücretsiz konaklar

Dorukkaya Ski Mountain Resort otel Bolu Kartalkaya’da bulunan  Kaya Otel grubuna bağlı olan seçkin bir Kartalkaya Kayak otelidir; Herşey dahil konsepte hizmet vermektedir. Özellikle snowboard,Kayak sporu yapanlarca çok beğenilen pistleri ve Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlere yakın olması kışları çok iyi bir destinasyon haline getirmektedir.

Otelin Konumu:

Bolu, Kartalkaya mevkiinde bulunan kayak oteli, Bolu :40 km.  İstanbul;  280 km. Ankara’ya 180 km. mesafede bulunmaktadır.

Otel sunuları Özellikler

Toplam 220 Adet  odası olan  kayak otelinde, suni kar makineli kar garantili pist, 650 kişilik ana restaurant, 7 adet lift, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, fitness center, tv odası, mini club, konferans salonu, oyun salonu bulunmaktadır.

Oda Fiyatları

Aşağıdaki fiyatlar günlük kişi başı Herşey Dahil Hafta içi-Hafta sonu Standart oda Fiyatlardır.  Kredi Kartlarınıza Peşin fiyatına 03-09-09 Taksit imkanı vardır. Dorukkaya Ski Otelinde Balayı Tatili, Bayi Toplantı,seminer Grup fiyatlarımızı sorunuz. Otele İstanbul'dan  Tek yönde kişi başı ....... TL'den itibaren Ulaşım,Oda,Kontenjan müsaitlikleri yer durumu Kampanyalar Rezervasyon Telefonu: 0216 346 70 34 - 0539 711 99 19

AÇIKLAMALAR

Erken rezervasyon indirimli satın alınmış odaların iptal değişiklik hakkı yoktur. Bu odalar için genel iptal şartları geçerli değildir.
Erken rezervasyon dönemi min.2 gecedir.(İptal edilemez)
Cumartesi giriş yapmak isteyen misafirleriniz için fiyatı sorunuz. 
Otele ait olan 7 adet lift kullanımı ücretsizdir.

KAYAK PİSTLERİ;

Suni kar makineli kar garantili pistler, Snowboard tutkunlarını, adrenalinin doruklarına çıkartacak olan Dorukkaya Snowpark, altyapısı toprak olan ve farklı zorluk derecelerine göre konumlandırılmış 3 ana Rampa, 1 Corner, 3 Handrail ve 3 Box'dan oluşmaktadır. Avusturya'dan gelen mühendisler tarafından özel olarak projelendirilmiş olan Türkiye'nin ilk Snowpark'ında ezilmemiş pist ve bol kar alanlarının genişliği ile heyecanı doruklarda yaşayacaksınız. Ayrıca eski milli sporculardan oluşan profesyonel öğretmen kadrosuyla kayak ve snowboard hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenebilir, her tür kayak malzemesi ve ekipmanını da çok özel fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Çocuklara özel kayak pisti
Dorukkaya Ski & Mountain Resort'ta küçük misafirler için de benzersiz olanaklar ve sınırsız eğlence var. Çocuklara özel oyun odaları, geleceğin kayakçılarını yetiştirecek kayak okulları ve onlara özel eğitim pistleriyle Dorukkaya Ski & Mountain Resort, çocuğunuz için de kusursuz bir tatil vaadediyor.

NAZLI LİFT 1100 MT.
BABY LİFT 240 MT.
BABY LİFT 220 MT.
NARİN LİFT 1100 MT.
NAZAR LİFT 750 MT.
CHAR LİFT 1500 MT.


Sınıf / Kategori 5*/H.D
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 1268
1 ilave kişi fiyatı : 180
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-11 Yaş % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz