Prag Turu - Atol Turizm

Prag Turu

Tur açıklaması:: Prag Turu Pegasus Hava yolları İle Sabiha Gökçen Hava limanı hareketli her hafta 3 Gece 4 Gün Kahvaltı Dahil Konaklamalı . Şengen Vize gerekiyor
Tur Fiyatı::249 €uro

Tur Programı

1.GÜN: İSTANBUL - PRAG

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Kontuarı önünde saat: 10:30'da Tur görevlisi ile buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Hava yolları'nın PC-301  Sefer sayılı uçağı ile  saat: 13:50'de Prag'a hareket ediyoruz. Prag'a saat:15:30'da  varışımızı takiben, kentin ilk kurulduğu tepeden, Prag kalesinden Prag Panoramik şehir gezimize başlıyoruz, Tarihin eskitemediği hüzün ile romantizmin muhteşem resitalini sunan büyülü kentte, tüm görkemiyle Cumhurbaşkanlığı Sarayı karşılıyor sizleri. Avrupa'nın en güzel ve en eski kiliselerinden St. Vitüs Katedrali ve ardından Charles Köprüsü'nden geçiyor, Eski Şehir Meydanıyla birlikte kaybolduğumuz tarihin derinliklerinden ayrılıp gezimizi tamamlıyoruz. Gezi sonrası otelimize doğru yola koyuluyoruz. Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi`ne  (45 Euro) katılabilirsiniz. Avrupa'nın en uzun nehirlerinden olan Elbe'nin zarif kollarından Vltava'nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag'ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır.

2.GÜN: PRAG

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından Prag Tüm Gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra ücretli Karlovy Vary turuna katılabilirler. 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif ve ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılabilirler. Prag'ın yerel restoranların da Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Geceme otelimizde.

Karlovy Vary turu: 55 €uro

Çek gecesi: 50 €uro

3.GÜN : PRAG

Otelimizde Alacağımız Sabah kahvaltısının sonrasında Prag Tam Gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra ücretli Dresden Turuna ( Almanya ) turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine (yemekli, içkili, müzikli eğlence programı) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Dresden Turu : 60 €uro (Kişibaşı)

Orta Çağ Gecesi Turu: 55 €uro (Kişibaşı)

4.GÜN: PRAG - İSTANBUL

Prag Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısı sonrası hava alanı transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatde otelimizden ayrılarak hava alanına hareket ediyoruz. Pegasus Hava yolları PC-302 Sefer sayılı uçağı ile İstanbul' a saat: 16:15'de hareket ediyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen Hava limanı'na saat: 19:55'de varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki  seyahatinizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz..

 

 

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:249 €uro

PRAG TURU FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 • Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Prag-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Prag'da 4 Gün 3 Gece Oda-Kahvaltı Dahil Konaklamalar
 • Panoramik Prag Şehir Turu
 • Prag'da Havaalanı-otel-Havaalanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri (Şehir Turu ve extra turları esnasında geçerlidir)
 • Uçak Biletine ait olan Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli
PRAG TURU FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • 15 TL Yurtdışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • 120 Euro Vize ücreti ve hizmet bedeli 
 • Seyahat ve Sağlık Sigortası: 15 €uro
 • Öğle ve akşam yemekleri,içecekler
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Ekstra turlar ve ücretleri
 • Kişisel harcamalar
 • Fazla Bagaj ücretleri
 • Şöför - Rehber Bahşişleri