Ozbekistan Hava Yolları

                                         0850 360 00 23 - 0539 711 99 19

Özbekistan Hava Yolları Biletleri

Uzbekistan Airways, Özbekistan'ın başkenti Taşkent merkezli ulusal bir havayolu şirketidir. Şirket, Taşkent'ten Asya ve Avrupa'daki çeşitli noktalara düzenli uçuşlar gerçekleştirmektedir. Özbekistan: Taşkent'ten Asya ve Avrupa'daki çeşitli noktalara düzenli uçuşlar gerçekleştirmektedir

                                                                              

Bölüm: Özbekistan Havayolları şu anda Orta Doğu, Orta Asya, Rusya, Çin ve Güney Asya'da 24 şehire uçmaktadır. Mart 2007'de Uzbekistan Airways, New York John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı'na ilk aktarmasız hizmetini başlattı. Ayrıca Washington D.C., Pakistan'daki Karaçi (İstanbul üzerinden), Amsterdam Schiphol Havaalanı (İstanbul üzerinden), Frankfurt Uluslararası Havaalanı (Dubai üzerinden), Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı (Dubai üzerinden) ve Türk Hava Yolları, Lufthansa Alman Hava Yolları ve Aeroflot Rus Hava Yolları gibi ortaklarla dünya çapında birçok noktaya uçmaktadır.

Paket servis: Paket servis hizmeti: Uzbekistan Airways yolculara uygun fiyata konforlu ve keyifli bir uçuş deneyimi sunuyor

Özbekistan'ın başkenti Taşkent merkezli Özbekistan'ın ulusal havayolu şirketidir.

Aero Uzbekistan, merkezi Taşkent'te bulunan Özbekistan'ın ulusal havayolu şirketidir. Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da 30 noktaya uluslararası ve yurtiçi yolcu hizmetleri sunmaktadır. Havayolunun filosunda Boeing 737'ler ve Airbus A321'ler bulunmaktadır.4 Temmuz 1992'de Uzbekistan Airways olarak kurulan havayolu, 2 Ocak 1993'te Taşkent Uluslararası Havalimanı'ndan (UZB) iç hatlara hizmet veren bir Yakovlev Yak-42 uçağı ile faaliyetlerine başlamıştır.

O zamandan beri şirket, Boeing 757-200ER (1993), Airbus A310-300 (1997) ve Airbus A320-200/220/230 (2000) gibi yeni uçak tiplerini satın alarak filosunu genişletti. Nisan 2001'de Havayolu "Aero Uzbekistan" olarak yeniden markalandı; ancak 2018 yılına kadar tanıtım amacıyla önceki adını korudu ve tekrar sadece "Uzbekistan Airways" olarak tanındı.

Özbekistan: Taşkent'ten Asya ve Avrupa'daki çeşitli noktalara düzenli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Özbekistan Havayolları, Orta Asya'nın en büyük havayollarından biridir. Havayolu, Taşkent'ten Asya ve Avrupa'daki çeşitli noktalara düzenli uçuşlar gerçekleştirmektedir. İç ve dış hatlar için kullanılan Airbus A321 ve Boeing 737 uçaklarından oluşan filosunu kullanarak 30'dan fazla noktaya hizmet vermektedir.

Havayolunun ayrıca Air France ile yolcuların her iki taşıyıcı üzerinden tek seferde bağlantılı uçuş rezervasyonu yapmalarına olanak tanıyan bir kod paylaşımı anlaşması vardır.

Uzbekistan Airways Havayolu şu anda Orta Doğu, Orta Asya, Rusya, Çin ve Güney Asya'da 24 şehre uçmaktadır.

Özbekistan Havayolları sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırmak için Orta Doğu, Orta Asya, Rusya, Çin ve Güney Asya'da 24 şehre uçuyor.

Bunlar şunları içerir:

  • Almatı (Almatı Uluslararası Havalimanı) - Kazakistan

  • Astana (Astana Uluslararası Havalimanı) - Kazakistan

  • Pekin (Başkent Havaalanı) - Çin

Mart 2007'de Uzbekistan Airways, New York John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı'na ilk aktarmasız hizmetini başlattı.

Uzbekistan Airways, New York John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı'na ilk aktarmasız seferini başlattı. Taşkent'ten NY JFK'ye uçuş sekiz saat 45 dakika sürerken, New York'tan Taşkent'e dönüş yolculuğu yaklaşık dokuz saat 40 dakika sürüyor.

Yurtiçi sektöre, First Class ve Business Class olmak üzere iki hizmet sınıfına sahip bir Boeing 767-300ER uçağı hizmet verecek. Uçak toplam 236 yolcu kapasitesine sahiptir (First Class'ta 30 ve Business Class'ta 206).

Ayrıca Washington, DC ve Pakistan'daki Karaçi'ye de uçmaktadır.

Taşkent, Özbekistan'dan Washington DC'ye gitmek istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz uçmaktır. Yine de Taşkent ile Washington DC arasında çok fazla direkt uçuş yok. Uçuş süresi yaklaşık 8 saattir ve sıklığı haftada 4 defadır. Biletinizi web sitelerinden veya Taşkent'teki havaalanından satın alabilirsiniz. Özbekistan Uçak Biletleri gibi uluslararası bir havayolundan bekleyeceğiniz tüm olanaklarla uçuşun kendisi oldukça rahat.

Uzbekistan Air Tickets ile uçtuktan sonra Washington DC'ye vardığınızda, biraz gezmenizi şiddetle tavsiye ederim! Zaman izin veriyorsa Beyaz Saray'ı kontrol edin veya Georgetown Üniversitesi'nde dolaşın - sonbaharda orası çok güzel!

Şirket şu anda 34 uçaktan oluşan bir filo işletmekte ve yılda yaklaşık 4 milyon yolcu taşımaktadır.

Uzbekistan Airways, 1991 yılından bu yana Taşkent, Özbekistan merkezli büyük bir yerel ve uluslararası havayolu şirketidir. Şirket şu anda 34 uçaktan oluşan bir filo işletmekte ve yılda yaklaşık 4 milyon yolcu taşımaktadır. Uzbekistan Airways, 2016 ve 2017 yıllarında Skytrax tarafından dünyanın en iyi bölgesel havayolu seçilmesi de dahil olmak üzere üstün hizmetlerinden dolayı birçok ödül almıştır.

Özbekistan Havayolları, yolculara uygun fiyata konforlu ve keyifli bir uçuş deneyimi sunuyor. Özbekistan'a ucuz uçuşlar arıyorsanız, uçak biletlerinde harika fırsatlar için web sitelerine göz atın!

Özbekistan Havayolları, yolculara uygun fiyata konforlu ve keyifli bir uçuş deneyimi sunuyor

Özbekistan Havayolları, yolculara uygun fiyata konforlu ve keyifli bir uçuş deneyimi sunuyor. Havayolu şu anda Orta Doğu, Orta Asya, Rusya, Çin ve Güney Asya'da 24 şehre uçmaktadır. Bu taşıyıcı 1932'den beri faaliyet göstermektedir ve Orta Asya'daki en eski havayollarından biridir. İki ana merkezi vardır: Taşkent Uluslararası Havalimanı ve Semerkant Uluslararası Havalimanı. Özbekistan Havayolları uçuşlarınızı ATOLL TURIZM Bilet Satış Şirketinden bugün rezerve edebilirsiniz!