Istanbul Urgenc Bilet Fiyatları - Atol Turizm

Istanbul Urgenc Bilet Fiyatları

Istanbul,Urgench Özbekistan en ucuza Bilet fiyatları.

                                                            

Istanbul’dan Urgenc Ozbekistan’a Uzbekistan Airways Özbekistan Hava Yolları ile her hafta pazar günleri karşılıklı direk aktarmasız gidiş ve dönüş uçak biletlerinizi Atoll  Turizm Kadiköy-Altıyol bilet şirketimizden satın alabilirsiniz

Istanbul’dan Urgenc’e yeni Istanbul Hava alanından pazar günleri saat: 13:20  Özbekistan Hava Yolları uçakları ile hareket 3 saat 45 dakika sonra 19:05 varış.

Urgenc‘ten Istanbul’a pazar günleri  sabah :09:30’da hareket 4 saat 20 dakika sonra 11:50’de varış.

Bagaj hakkı ;20 Kilo + 5 kilo el bagajı

Istanbul’dan Urgenc’e yeni Istanbul Hava alanından Cuma günleri saat: 02:10  Türk Hava Yolları uçakları ile hareket 3 saat 45 dakika sonra 07:55 varış.

Bagaj hakkı ;30 Kilo + 5 kilo el bagajı

Rezervasyon Telefonu: 0539 711 99 19 – 0850 360 00 23

www.enucuzabiletler.com

Uçuş’tan 72 saat öncesinde Covid-19 Negatif test raporu zorunludur Türkiye’den giderken veya Özbekistan’dan Türkiye’ye gelirken.

Adres: Altıyol Sogutlucesme Caddesi Bestekar Dilhayat Sokağı Sevil Is Hanı No: 74/1 Kadikoy – Istanbul Tr .

Yol Tarifi: Altıyol meydanında bulunan Boğa heykelinden Kadiköy rıhtım vapur iskelesi yönünde yaklaşık 50 adım yolun sol tarafında yürüdüğünüzde Tuğba Cafe ve Trafik Işıklarını geçtikten sonra önünüze gelen Mavi renkli Bina Sevil İş hanı altında Çözüm Optik,Tefal Mağazası,Boğam Cafe tam karşımızda Western Union para gönderme şirketi yanımızda ENES kundura vardır. Bina Kapı No: 74 Kat:1.. Dışarıda Uzbekistan Airways,Turkmenistan Airlines,Pegasus,THY,Anadolujet vb reklamlarımızı göreceksiniz..

UYARI: Sahte Bilet , Sorunu yaşamamak Hava alanında pişman olmamak 2 kere bilet parası ödememek için,Uçak Biletlerinizi  yasal güvenli satın alabileceğiniz Ofislerin  şirketlerin TC Turizm Bakanlığına Bağlı TURSAB üyesi ve ruhsatı olan Seyahat Acentesi olup olmadığını sorun kontrol edin mutlaka…başka yerlerden bilet almayın