Istanbul Urgenc Bilet Fiyatları

Istanbul,Urgench Özbekistan en ucuza Bilet fiyatları.

                                                            

Istanbul’dan Urgenc Ozbekistan’a Uzbekistan Airways ( Özbekistan Hava Yolları) ile karşılıklı direk aktarmasız sadece Gidiş veya Geliş. Gidiş ve Dönüş çift yönlü uçak biletlerinizi Atoll  Turizm Kadiköy-Altıyol-İstanbul adresimizdeki bilet satış  aviakassa Travel Agency şirketimizden Nakit,Kredi Kartı,Banka Havalesi ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz

Istanbul’dan Urgench’e yeni Istanbul Hava alanından pazartesi  günleri saat: 01:30  Özbekistan Hava Yolları (THY ile ortak uçuş) uçakları ile hareket 3 saat 40 dakika sonra 07:10 varış.

THY Bagaj hakkı ;30 Kilo + 8 kilo el bagajı

Istanbul’dan Urgenc’e yeni Istanbul Hava alanından Salı günleri saat: 13:2 Özbekistan Hava Yolları (Uzbekistan Airways) uçakları ile hareket 3 saat 40 dakika sonra 19:05 varış.

Bagaj hakkı ;35 Kilo + 8 kilo el bagajı

Istanbul’dan Urgenc’e yeni Istanbul Hava alanından Cuma günleri saat: 01:30  Türk Hava Yolları uçakları ile hareket 3 saat 45 dakika sonra 07:10 varış.

THY Bagaj hakkı ;30 Kilo + 5 kilo el bagajı

Urgenc‘ten Istanbul’a ; Salı günleri  sabah :09:25’da Uzbekistan Airways ile hareket 4 saat 20 dakika sonra 11:45’de varış.

Cuma günleri  sabah :08:30 ’da Turkish Airlines ile hareket 4 saat 50 dakika sonra 10:35’de varış.

Rezervasyon Telefonu: 0539 711 99 19 – 0850 360 00 23

www.enucuzabiletler.com

 

Adres: Altıyol Sogutlucesme Caddesi Bestekar Dilhayat Sokağı Sevil Is Hanı No: 74/1 Kadikoy – Istanbul Tr . 

Yol Tarifi: Altıyol meydanında bulunan Boğa heykelinden Kadiköy rıhtım vapur iskelesi yönünde yaklaşık 50 adım yolun sol tarafında yürüdüğünüzde Tuğba Cafe ve Trafik Işıklarını geçtikten sonra önünüze gelen Mavi renkli Bina Sevil İş hanı altında Parfümcü,Tefal Mağazası,Boğam Cafe tam karşımızda Western Union para gönderme şirketi yanımızda ENES kundura vardır. Bina Kapı No: 74 Kat:1.. Dışarıda Uzbekistan Airways,Turkmenistan Airlines,Pegasus,THY,Anadolujet vb reklamlarımızı göreceksiniz..

UYARI: Sahte Bilet , Sorunu yaşamamak Hava alanında pişman olmamak 2 kere bilet parası ödememek için,Uçak Biletlerinizi  yasal güvenli satın alabileceğiniz Ofislerin  şirketlerin TC Turizm Bakanlığına Bağlı TURSAB üyesi ve ruhsatı olan Seyahat Acentesi olup olmadığını sorun kontrol edin mutlaka…başka yerlerden bilet almayın