Lviv Turları - Atol Turizm

Lviv Turları

Tur açıklaması:: Pegasus Hava Yolları ile Istanbul'dan hareket ile 4 Gün 3 Gece Bayi'lere ve Kişilere Özel Vize'siz Lviv fırsat Turları. Tamamen Kişiye isteğinize özel gezi talepleri için size anında KİŞİYE ÖZEL TUR Paketi sunabilmekteyiz
Tur Fiyatı::349 €uro

Tur Programı

Ukrayna ve şehirlerine olan,artan sempati,vize'lerin karşılıklı kaldırılması Vize olmayışı, yeni çipli Kimlikler ile giriş yapılabiliyor olması karşılıklı artan iyi diyalog bu ülkeye grup turları ve Kişisel gezilerin artmasına sebep olmuştur.  Grup harici kişiye özel tur talepleri için size anında KİŞİYE ÖZEL TUR Paketi sunabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken ilgili linki tıklayıp isteklerinizi işaretlemeniz olacaktır

    TÜRK HAVA YOLLARI İLE  3 Gece 4 Gün Çarsamba Gidiş – Cumartesi Dönüş L V İ V  05-08 Haziran 2019

Gün İstanbul – Lviv

Istanbul Yeni Hava limanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Tur Görevlisi ile buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava yolları’nın TK 441 Sefer sayılı tarifeli seferi ile sabah saat: 08:05’de Lviv’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile Lviv'e saat; 10:00’te varışımızın sonrasında şehir turumuz için özel aracımız ile yola çıkıyoruz. Merkeze varışımızı takiben yürüyerek şehir turumuzu yapıyoruz. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam ; arzu eden misafirlerimiz Akşam yemekli Lviv Ortaçağ turuna katılabilirler (30 Eur). Zengin menü ile eğlenceli bir akşam bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz Lviv’in en eğlenceli mekanlarında geceye devam edebilirler. Geceleme otelimizde.

2.Gün Lviv

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile ekstra ücretli olarak düzenlenecek Eczacılık müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal turuna katılabilirler (30 Eur). Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Ardından Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Daha sonrasında bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartmaya devam edebilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3.Gün Lviv

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile  extra ücretli Öğle yemekli Şatolar Turu için hareket ediyoruz (60 Eur). Lviv şehrinin dışında kurulmuş birçok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.Gün Lviv – Istanbul

Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısının ardından, otelimizden çıkış yapıyor ve hava limanına hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları TK442 sefer sayılı uçağı ile saat: 10:55’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 13:00’de varışımız ve Lviv Turumuzun sonu.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:349 €uro

LVİV TUR FIYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER :

 •  İstanbul - Lviv (LWO) / Lviv (LWO) - İstanbul Yeni Hava Limanı Türk Hava yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
 •  Lviv'de Seçilen Otelde 3 gece 4 Gün oda+kahvaltı Dahil konaklama
 •  Lviv'de Hava Alanı - Otel - Hava Alanı çift yön grup transferleri
 •  Panoramik Lviv şehir turu 
 •  Rehberlik hizmeti (Grup Gezilerinde)
 •  Lviv Uçak Biletine ait olan Hava limanı vergileri

LVİV TUR FİYATINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER

 •  Lviv Gezisi boyunca Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 •  Lviv'deki Öğle-Akşam Yemekleri,içecekler
 •  Lviv gezisi süresince Seyahat ve Sağlık Sigortası: 15 €uro
 •  Yurt dışı çıkış harcı bedeli : 15 TL (Bankalara-veya Maliye Gişesine ödenir)
 •  Lviv'deki Rehber ve şoför tipleri, bahşişler
 •  Liviv Uçağındaki Fazla Bagaj Ücretleri
 •  Lviv'deki Müze,ören yeri giriş ücretleri
 •  Lviv Tur Programındaki ekstra ücretli olduğu belirtilmiş çevre gezileri turlar

NOT: Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

Ekstra ve dahil olan turların, özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.

Ukrayna turistik tesisleri standartlarının, Türkiye turistik tesisleri standartlarına henüz ulaşmadığı gözlenmektedir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.

Lvivdeki Alternatif  extra  gezilerturlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentamız sorumlu tutulamaz.

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Panoramik şehir turları maksimum 2 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.