Ege Akdeniz Turları

Tur açıklaması:: Bodrum- Marmaris - Fethiye - Antalya ve civarlarını kapsayan 7 Gece 10 Gün Yarım Pansiyon Otel konaklamalı İstanbul'dan Otobüs ile Hareketli Ege & Akdeniz Turu
Tur Fiyatı::17500 TL

Tur Programı

Ege Akdeniz Turları

İstanbul'dan Otobüs ile Hareketli 7 Gece  10 Gün Yarım Pansiyon Otel konaklamalı 

1.Gün : Gece Yolculuğu

 • 22:00 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı

 • 23:00 Mecidiyeköy Meydan Otobüs Durakları Yanı Mado Pastanesi Önü

 • 23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi İspark Otopark Yanı 

  Yukarıdaki biniş noktalarından hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün İstanbul - İzmit - Bursa - İzmir - Şirince - Selçuk - Efes – Meryemana Evi  - Bafa Gölü - Milas - Bodrum

00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti), 00:30 Çayırova Mc Donald's, 01:15 İzmit Halkevi Duraklarından (Asya Otel Karşısı), 02:30 Bursa Özdilek Önü - Hilton Otel Yanından katılacak olan misafirlerimiz birlikte gece yolculuğumuza devam ediyoruz. Susurluk civarında verilen ilk molanın ardından Balıkesir – Manisa -  İzmir (07:30 İzmir Bornova sapağı-Ege Üniversitesi Girişi Önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması ) üzerinden sabahın erken saatlerinde günümüzün ilk durağı 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları, meyve şarapları ile ünlü Şirince olacak. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz burada köy kahvaltılarını yapabilirler. Sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Bu güzel köyden ayrıldıktan sonra bir sonraki durağımız,100 yıldır kazılan ve daha %10 luk bölümü ortaya çıkarılabilen Efes Antik Kenti olacak. Gezeceğimiz yerler arasında Odeon, Kuretler Caddesi, Latrin ,Skolastika Hamamı ,Celsus Kütüphanesi ,Aşk Evi ,Agora ,Tiyatro, Devlet Sarayı,Trajan Çeşmesi,Hadrian Tapınağı sayılabilir. Efes gezisi sonrasında şeftali bahçelerinin arasından geçerek, Almanya da yaşamış yatalak bir hasta olan Anna Katerin Emmerik in anılarından yola çıkarak bulunmuş,1967 yılında Papa 6.Paul tarafından kutsal Haç merkezi kabul edilen Meryem Ana Evi`ni ziyaret ediyoruz. Ardından Selçuk’tan ayrılıp Söke üzerinden yolumuza devam ederek , Antik dönemdeki ismi Latmos olan Beşparmak dağlarının eteklerinde bulunan Bafa Gölü üzerinden otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
Sabah Kahvaltısı: Şirince'de serpme kahvaltı olarak alınacaktır. (Ekstra) 
Öğle Yemeği: Selçuk’ta menü olarak alınacaktır.(Ekstra) 
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Güzergah : İstanbul-Bursa-Selçuk-Kuşadası-Bodrum / 823 KM 
Konaklama Oteli: Standart Milas veya Bodrum Otelleri

3.Gün : Bodrum Kalesi - Zeki Müren Evi - Deve Plajı - Kumbahçe Plajı 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası sanat güneşimiz Zeki Müren’in uzun yıllar ikamet ettiği ve şu anda müze olarak kullanılan evini ziyaret ediyoruz. Ardından Bodrum Kalesini fotoğraflıyoruz. (Eğer ki Sualtı Arkeoloji Müzesi’nin restorasyonu tamamlanmış olursa müzeyi de ziyaret ediyoruz.). Sonrasında günümüzün geri kalanını yüzerek değerlendirmek için Deve Plajı’na veya Kumbahçe Plajına gidiyoruz. Vereceğimiz uzun bir yüzme molası ile beraber dileyen misafirlerimiz öğle yemeğini de serbest bir şekilde alabilecekler. Akşam saatlerinde plajdan ayrılıp dinlenmek ve akşam yemeği için otelimize geri dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası Bodrum'un eğlence dolu gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.( Ekstra) 
 
Dileyen misafirlerimiz ile Bodrum limandan kalkan Tekne Turumuza çıkıyoruz .( Ekstra ) 
 
Tekne Turumuzda, Orak Adası, Pabuç Burnu, Tavşan Burnu Koyu  başlıca göreceğimiz noktalar olacak.  (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir) .Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gece dileyen misafirlerimiz ile Bodrum Gümbet Barlar Sokağı Turu yapıyoruz. (Ekstra)
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği: Deve Plajı’nde serbest olarak alınacaktır. (Ekstra) 
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama Oteli: Standart Milas veya Bodrum Otelleri

4.Gün : Gökova Tekne Turu - Gelibolu Adası - Sedir Adası - Zeytinli Koy - Lacivert Koy –  Azmak Çayı - Akyaka Beldesi

Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası Akyaka’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde Göcek’i panoramik olarak gördükten sonra evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka’ya varıyoruz. Evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan Akyaka'da , Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidon’un sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz Gelibolu Adası, İncekum,  Lacivert Koy ve Marcus  Antonius'un  Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz.Batı Menteşe Dağları’nın altındaki yüzlerce gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, göçmen kuşların dinlenme yeri olan, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Günümüzü tamamladıktan sonra otoparkta buluşuyoruz. Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı Okaliptüs Ağaçları altında Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Burada çekeceğimiz fotoğrafların ardından otobüsümüze binerek Daha sonrasında Yatağan ve Milas üzerinden Bodrum'a doğru yola çıkıyoruz. Otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle Bodrum barlar sokağında sabaha kadar eğlence.(Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği : Teknede menü olarak alınacaktır. (Ekstra) 
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli: Standart Muğla veya Marmaris Otelleri

5.Gün : Marmaris`te Serbest Gün - Datça - Kızkumu - Selimiye Köyü Turu - Jeep Safari Turu

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimize iki seçenek sunuyoruz.

1. Seçenek: Tam Gün Marmaris Tekne Turu Marmaris’ten bineceğimiz teknemizle gün boyu Marmaris Körfezi`nin eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz. Yüzme molası vereceğimiz koylar arasında Kızıl kum, Baklabükü, Tersane koyu, Turunç gibi güzellikler sayılabilir. Bu güzel günün sonuna doğru teknemizden inerek otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile Marmaris gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.

2. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari : Otelimizin önünden bineceğimiz jeeplerimizle, gün boyu Marmaris'in çam ormanları içerisinde farklı bir heyecan yaşıyoruz. Datça istikameti ile muhteşem çam ormanları içerisinden geçerek Değirmendere off - road parkuruna ulaşıyoruz. Burada eski nehir yataklarındayapacağımız heyecan dolu gezimizin ardından bir doğal güzellik olan Kızkumu'na ulaşıyoruz. Burada verilen yüzme molasını takiben ulaşacağımız Turgut Şelalesi`nde buz gibi suya sahip küvetlerinde yüzme molası veriyoruz. Daha sonrasında tekrar otelimize ulaşıyoruz. (Ekstra. Öğle yemeği fiyata dâhildir.) Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile Marmaris gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra)

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

* Öğle Yemeği: Tercih edilen etkinliğe göre menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

* Güzergâh: Marmaris - İçmeler - Marmaris / 15 KM

* Konaklama Oteli: 3* 4* Standart Muğla veya Marmaris Otelleri

6.Gün : Dalyan Tekne Turu  - Kaunos Kral Mezarları  - Yörük Pazarı - İztuzu Plajı – Ölüdeniz - Kayaköy  - Fethiye

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Sandras Dağları’nın yamaçlarını takip ederek Köyceğiz üzerinden Dalyan'a ulaşıyoruz.  Karia Uygarlığının önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti'nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabası`ndan tekne turumuza çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarları`nı panoramik olarak teknemizden görerek Caretta & Caretta kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajı`na ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz. Daha sonrasında Göcek üzerinden bir sonraki durağımız olan Yörük Pazarı’na uğruyoruz. Ege’ye ait yöresel olan ne varsa çam balından zeytinyağına, kekikten keçiboynuzuna kadar organik olan birçok şeyi bir arada bulacağınız bu yerde küçük bir mola veriyoruz. Ardından Ölüdeniz'e ulaşıyoruz. Yine Dünya nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve bir Lagün olan Belcekız Plajının burun kısmı bu muhteşem yerde verilen yüzme molasını takiben eski ismi Levissi şimdiki ismi Kaya Köy olan Rum kasabasına ulaşıyoruz. Burada Büyük Kilise, İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri gezdikten sonra otelimize ulaşıyoruz. Otelimize yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde arzu eden misafirlerimizle Fethiye gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği: Dalyan'da veya Dalaman’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra) 
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli: Standart Dalyan,Dalaman, Ortaca Fethiye Otelleri

7.Gün : Babadağ da Yamaç Paraşütü İmkanı (Paraglading) - Fethiye’de Serbest Gün - Tam Gün Fethiye Dalış Turu ve Yüzme Molaları  – Tüm Gün On iki Adalar Tekne Turu

Arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak ,buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz'e tekrar aşık olacaksınız.(Ekstra) Detaylı bilgiyi rehberimizden alabilirsiniz.

Otelimizde alınan kahvaltı sonrası, arzu eden misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde dinlenerek geçirirlerken, arzu eden misafirlerimiz de onlar için Ekstra olarak düzenlenen 3 farklı turdan birini seçebilirler. 

1.Seçenek: Tam Gün On iki adalar Tekne Turu (Ekstra)
Fethiye Marina da bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tavşan Adası bulunmakta.(Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye Marina'ya ulaşıyoruz.
 
2.Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) 
Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. Bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de  bulunan otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimizle Fethiye Gecelerinde eğlenmek için lobide buluşma. 
 
3. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra) 
Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak ‘İskender’in Mağarası’na ulaşıyoruz. Sonrasında Tlos Antik Kentini görerek, Yakapark’ta öğle yemeğimizi almak için mola veriyoruz. Devamında Gizlikent Şelalesi gezisi ve Saklıkent Kanyonunda verilen serbest zaman bizleri bekliyor. Dileyenler burada ki macera parkurunda zıplıne, rafting, bungee  jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otellerimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde. 
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Öğle Yemeği: Tercih edilen aktiviteye göre ödenen tur ücretine dahildir. 
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Konaklama Oteli: Standart Dalyan,Dalaman, Ortaca Fethiye Otelleri

8.Gün : Saklıkent Kanyonu – Kalkan - Kaş - Üçağız - Kekova Tekne Turu - Demre - Finike - Kemer - Antalya

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Akdağların eteklerinde bulunan ve Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonu’na ulaşıyoruz. Toros dağlarının gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek kısa bir yürüyüşle ,dağın altından çıkan buz gibi sularına giriyoruz .Arzu eden misafirlerimiz 18 km derinliğindeki bu kanyonda yürüyüş yaparken arzu eden misafirlerimiz de bölgedeki doğa aktivitelerine katılabilirler. Bu keyifli dakikaların ardından ayrılarak muhteşem manzaraya sahip Kalkan ve Kaş’ı panoramik olarak görerek, Kekova'nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü’ne geliyoruz. Burada otobüsümüzden inerek Batık şehir tekne turuna başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü, Kekova Adası ,denizin altına bir deprem neticesinde batmış olan Batık şehir bulunacak. Aynı zamanda Akdeniz'in serin sularında yüzme molalarımız olacak. Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Kumlu İskele Koyu , Tersane Koyu olacak.(Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek Demre – Finike - Kemer üzerinden Antalya'da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Otelimize yerleşeme ve akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz Kaleiçi’nde vakit geçirmek ve doyasıya gezmek için Kaleiçi gece turuna katılabilirler. (Ekstra)
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği : Teknede menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Konaklama Oteli: Standart Antalya Otelleri.

9.Gün Düden Şelalesi - Köprülü Kanyon’da Rafting Heyecanı - Isparta - Afyon - Kütahya - Adapazarı  - İzmit – İstanbul

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak Antalya'nın muhteşem güzellikteki fonu Toros dağlarından doğan Düden Şelalesi suyunun üzerinde oluşmuş , Yukarı Düden Şelalesine gidiyoruz .Bu güzel mesire yerinde ve şelalede verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından, Alanya istikametine doğru yol alıyoruz. Bir sonraki durağımız ise Toros dağlarından doğan Köprü çay üzerinde yapılacak olan Rafting olacak.(Ekstra) 7'den 70'e herkesin katılabileceği iki buçuk saat sürecek olan bu muhteşem spor aktivitesinde suyun en çalkantılı olduğu rapidlerde heyecanlı dakikalar bizleri bekliyor olacak. (Bu etkinlik ekstra olup rafting yapmayacak olan misafirlerimiz için farklı bir gezi alternatifi olmayacağından, bu misafirlerimiz rafting alanımızda bulunan restoranımızda beklemek durumundadırlar.) Ardından Isparta-  Afyon – Kütahya – Adapazarı - İzmit üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
 
Önemli Not: Programımız otele dönüş yapmadan son gün rafting turu ile biteceğinden dolayı, konuklarımızın raftingde giyecekleri eşyaları ayrı bir çanta içinde ayarlamaları rica olunur. 
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği: Köprülü Kanyon’`da menü olarak alınacaktır. (Ekstra) 
Akşam Yemeği: Güzergahımız üzerinde yolda serbest alınacaktır. (Ekstra) 
Güzergah : Antalya-İstanbul / 750 km
Toplam Km: Ortalama 2910 km Program Yol Hava Şartlarına Göre Değişebilir.
Konaklama Oteli : Bugün otel konaklaması yoktur.
 
10.Gün: İstanbul'a Varış
Sabah saatlerinde siz sayın misafirlerimizi bir başka Atoll Turizm organizasyonunda buluşmak dileği ile gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Ege Akdeniz Turları 8 Gün 7 Gece Yarım Pansiyon Şehir Otellerinde konaklama
Başlangıç tarihi: 28 Haziran 2024Bitiş Tarihi: 07 Temmuz 2024
2 Kişilik odada kişi başı:17500 TL
İlave kişi ücreti:15500 TL
Tek kişilik oda:24500 TL
Ücretsiz çocuk:02-06 Yaş Çocuk 1400 TL
Ücretli çocuk:06-12 Yaş Çocuk 10500 TL
Ege Akdeniz Turları 8 Gün 7 Gece Yarım Pansiyon Şehir Otellerinde konaklama
Başlangıç tarihi: 05 Temmuz 2024Bitiş Tarihi: 14 Temmuz 2024
2 Kişilik odada kişi başı:17500 TL
İlave kişi ücreti:15500 TL
Tek kişilik oda:24500 TL
Ücretsiz çocuk:02-06 Yaş 1400 TL
Ücretli çocuk:06-12 Yaş 10500 TL
Ege Akdeniz Turları 8 Gün 7 Gece Yarım Pansiyon Şehir Otellerinde konaklama
Başlangıç tarihi: 12 Temmuz 2024Bitiş Tarihi: 21 Temmuz 2024
2 Kişilik odada kişi başı:17500 TL
İlave kişi ücreti:15500 TL
Tek kişilik oda:24500 TL
Ücretsiz çocuk:02-06 Yaş Çocuk 1400 TL
Ücretli çocuk:06-12 Yaş 10500 TL

EGE AKDENİZ TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

 • Konforlu otobüslerle Gidiş – Dönüş.
 • Programda belirtilen Çevre gezileri.
 • 3 Tekne Turu (Gökova Tekne Turu -  Kekova Tekne Turu  - Dalyan Tekne Turu ) 
 • Milli Park Giriş ücretleri
 • Otellerde 7 Gece – 8 Gün Yarım Pansiyon (Sabah kahvaltısı + Akşam Yemeği) Konaklama.
 • Rehberlik hizmetleri.
 • Zorunlu seyahat sigortası.

EGE AKDENİZ TUR ÜCRETİNE DAHIL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Otelde ve gezi boyunca alınan Yapılan tüm şahsi  Ekstra harcamalarınız.
 • Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye - Özel işletmeler v.b)
 • Rafting ücretleri
 • Ekstra Turlar, Aktiviteler,Gece programlari.

AÇIKLAMALAR:

Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dahil olmak üzere 9 Gece 10 Gün olup 7 Gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılmak suretiyle rotasyon uygulanır. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 

 • İPTAL GÜVENCE PAKETİ
 • Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
 • Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 • MÜZE KART
 • Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. .
 • REHBER TAVSİYESİ:
 • Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız