Tunus Turu

Tur açıklaması:: THY direk uçuşları ile Tunus Turu 4 gün 3 Gece 4* Otelde Yarım Pansiyon Konaklama 599 €uro'dan itibaren. Vize Yok .
Tur Fiyatı::599 €uro

Tur Programı

 

1.GÜN: İSTANBUL / TUNUS
Istanbul Avrupa Yakası Yeni İstanbul Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları Kontuarında Saat: 06.30’da Tur görevlisi ile buluşma. Bagaj teslimi Check-in (Çıkış vergisi 150 TL yatırmayı unutmuyoruz)  işlemleri  sonrasında THY’in TK-661  sayılı tarifeli seferi ile 09.00’de İstanbul'dan  - Tunus'a hareket,Tunus yerel saati ile; 10.00’de Tunus Kartaca Hava limanı’na varış. Bagaj işlemleri sonrasında Hava limanı çıkışında Yerel görevliler tarafından  karşılanma ve  alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Ardından Tunus’un tatil merkezi olan Hammamet’e hareket.
 Yaklaşık 65 Dakika süren bir transfer sonrası kalacağımız Otelimize varış, Otele, odalarımıza yerleşme. Arzu edenler Hammamet Çarşı'da alışveriş yapabilecekleri gibi, Casino'da şanslarını deneyebilirler

 2.GÜN:  HAMMAMET / Tunus
 Otelimizde alınacak sabah kahvaltısından sonra Hammamet Tam gün Serbest zaman.
Dileyen misafirlerimiz Ekstra ücretli olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli Tunis, Kartaca, Bardo Müzesi ve Sidi Bou Said turuna katılabilirler. Başkent Tunis ile başlayacak gezide, Roma Antik kenti olan Kartaca ile devam ediyor. Burada öğle yemeğimizi aldıktan sonra, Tunus’un mavi beyaz küçük cenneti Sidi Bou Said gezisini gerçekleştirdikten sonra, son durağımız dünyanın en ünlü mozaik müzesi olan Bardo müzesi. Bardo müzesi gezimizin ardından otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

Tunis, Kartaca, Bardo Müzesi ve Sidi Bou Said turu: 70 €uro

3.GÜN:  HAMMAMET/ Tunus
Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısından sonra Hammamet Tam gün Serbest zaman. Arzu eden konuklarımız Ekstra ücretli  
tam günlük öğle yemekli Kairouan – El Djem ve Sousse turuna katılabilirler. Turumuz ilk olarak Unesco tarafından Dünya Mirasları listesine alınan Kairouan ile başlıyor. Daha sonra Tunus’un bir başka turizm kenti ve Afrika kıtasındaki en etkileyici Roma dönemi harabelerine sahip El Djem ile devam ediyoruz. Ardından Tunus’un 3. büyük şehri olan Sousse’a gezimizi yaptıktan sonra Hammamet’teki otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Dinlenmenin ardından dileyen misafirlerimiz yemekli ve eğlenceli Tunus Gecesi turuna katılabilirler. Tunus’a özgü folklor ve akrobasi gösterileri eşliğinde alacağınız yemeğin ardından çöl bedevileri tarafından yapılan unutulmaz atlı gösterileri izleyeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

Kairouan – El Djem ve Sousse turu: 70 €uro

Tunus Gecesi turu: 60 €uro

4.GÜN: HAMMAMET/ TUNUS / İSTANBUL
Otelimizde yapacağımız son Sabah Kahvaltıdan sonra Hava limanına dönüş saatine kadar serbest zaman. Önceden Rehberiniz tarafından belirlenmiş saatde Tunus hava limanı'na hareket. Hava Limanı'na varış sonrasında Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK-664 sefer sayılı uçağı ile saat;16.45’de İstanbul’a hareket. Türkiye Yerel saati ile 21.30’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Diğer Hareket Tarihleri:  sorunuz

Tunus Hakkında Bilgiler


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:599 €uro

TUNUS TUR BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

 • Türk hava Yolları Uçakları ile İSTANBUL / TUNUS / İSTANBUL Uçak Bileti.

 • Tunus'ta Hava limanı / Otel / Hava limanı Transferleri,

 • Hammamet'te 3 Gece – 4 Gün 4* Otelde Y.P.(Sabah kahvaltı+Akşam yemeği) konaklama

 • Tunus'ta Türkçe rehberlik hizmetleri (* en az 14 kişilik gruplarda)

 • Uçak biletine ait olan Alan Vergisi

TUNUS TUR BEDELİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Tunus'ta yapacağınız Ekstra çevre gezi turları ve tüm şahsi harcamalarınız

 • Tunus'daki tüm Öğle yemekleri ,içecekler vb.

 • Yurt dışı çıkış vergisi Konut Fonu : 15 TL (Banka veya Hava limanındaki Maliye Gişesine ödenir)

 • Tunus için geçerli olacak Seyahat ve Saglik Sigortasi: 15 Euro (Acentamıza ödenir)

 • Tunus çıkış Harç Pulu: 30 Tunus Dinarı (15 €uro- Tunus Hava Limanında ödenir)

 • Tunus'ta Şehir vergileri

 • Fazla Bagaj ücretleri

TUNUS EKSTRA TUR FİYATLARI :

 • Tam Gün TUNUS/CARTHAGE/SİDİ BOU SAİD .... 70 €uro 

 • Tam Gün KAİROUAN - SOUSSE - MONASTIR...... 70 €uro 

 • Cap Bon (Güzel Körfez) ...................................50 €uro 
 • Folklorik Tunus Gecesi Akşam Yemekli................60 €uro 

 • Güney Tunus ve Safari 4 x 4 Jipler ile 2 Gün : ....120 €uro 

KAİROUAN – SOUSSE – MONASTIR - PORT EL KANTAOUİ ( Öğle Yemeği Dahildir)

Sabah 08.00’da otelden hareket, ülkenin güneyine doğru inip yakından tanıma imkanı. İslamiyetin Afrika kıtasına ilk geliş noktası olan ve ilk caminin yapıldığı tarihi KAİROUAN şehrinde OKBA camisinin ziyaretini takiben AGLABİT Havuzları ve meşhur halı dokuma atölyelerinin gezilmesi. Turistik yatırımları ile ünlü SOUSSE kentini ziyaret ve öğle yemeği. Yemekten sonra Monastır kentinde Habib Bourguiba Mozolesinin görülmesi. Tunus’un ünlü turistik limanı PORT EL KANTAOUİ’nin gezilmesini takiben 17:00 civarında hareket, otele dönüş. KİŞİ BAŞI FİYAT : 

BAŞKENT TUNUS - KARTACA – SİDİ BOU SAİD (Öğle Yemeği Dahildir)

Kahvaltıdan sonra check-out yaparak otelden hareket, yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra Başkent Tunus’a varış. Kentteki Medina’da kısa bir gezi sonrası eski şehir merkezindeki Souk’ta Tunus’un eski ve otantik çarşısında alışveriş imkanı ve İslamiyet’de önemli bir yeri olan ZEYTUNA Cami dışarıdan görülecektir. Endülüs-Osmanlı dönemini yansıtan ve Başkent Tunus’a hakim bir tepedeki SİDİ BOU SAİD bölgesinde verilecek kahve ve alışveriş imkanı. KİŞİ BAŞI FİYAT : 

1001 GECE ŞEHRAZAT SHOW – AKŞAM YEMEĞİ GALA

CHAHRAZED Restaurant’ta 1001 Gece showlu, sıcak-soğuk mezeler, pilav ve kuzu etinden oluşan orta doğu tarzı mönülü akşam yemeği (içecekler ekstradır). KİŞİ BAŞI FİYAT: 

 • TUNUS TURU ACIKLAMALAR

 • TL Fiyatlar Euro kuruna göre Değişebilir,Kayıt günündeki Satış kurları geçerli olup,Faturalar TL olarak düzenlenir
 • Kredi kartlarınıza  + Banka faizi ile ödeme ve taksit şartlarını büromuzdan öğrenebilirsiniz
 • Tunus'ta bozduracağınız Döviz'in belgesini saklayınız,dönüşte kalan Tunus parasını Döviz'e çevirmek için sizden istenecektir
 • Tunus'a T.C. vatandaşları için VİZE YOKTUR. 6 ay geçerliliği olan pasaport yeterlidir.
 • Yarım Pansiyon konaklamada; Öğle yemeği ve içecekler tur fiyatına dahil değildir, ücretlidir.
 • Tunus Turu İstanbul Atatürk Hava Limanından (yeşilköy) hergün hareketlidir iptal söz konusu değildir, 2 kişi için bile vaad edilen  hizmet verilir
 • Tunus'taki Ekstra çevre civar gezi tur fiyatları bilgilendirme amaçlıdır. Tur Fiyatlari katılımcı sayılarına göre değişebilir. En az ..... kişi ile turlar gerçekleşebilmektedir.