Tayland Turları

Tur açıklaması:: Tayland Turu Singapur Hava Yolları ile Istanbul Hareketli Singapur aktarmalı 5 Gece 8 Gün Kahvaltı Dahil Bangkok Pattaya Tayland Turları. Vize Yok
Tur Fiyatı::749 €uro

Tur Programı

1.GÜN : İstanbul - Singapur

İstanbul Yeni Hava limanı Dış Hatlar gidiş terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde Tur görevlisi ile saat 10:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemleri sonrasında Singapur Hava Yolları'nın SQ-391 sefer No'lu uçağı ile saat 13:30'da Singapur'a hareket ediyoruz.            

2. GÜN : Singapur- Bangkok – Tayland

Sabah Saat; 05:00'de Singapur'a varış. Varışın ardından Singapur Hava Yolları'nın SQ-708 sefer sayılı uçağı ile saat 09:30'da Bangkok'a hareket ediyoruz.Saat;11:00'de Bangkok'a varış sonrasında panoramik şehir turu'muza başlıyoruz. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa'lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu anki kralının Bangkok'taki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra dileyen misafirlerimiz, rehberimizin extra ücretli olarak düzenleyeceği Bangkok Kanal Turu'na katılabilirler Turumuzda Bangkok'un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay'lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland'ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok'un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun'u göreceğiz. Gezi bitiminde otelimize dönüyoruz.

Akşam dileyen misafirlerimiz Ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Baiyoke sky & Pat Pong Gece Pazarı gezisine katılabilirler. 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland'ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğin ardından Bangkok'un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Sıkı pazarlık yapmayı unutmayınız. Turumuzun sonunda otele transfer ve geceleme.
 

Bangkok Kanal Turu: 40 $ (Ulaşım + Rehberlik)
Baiyoke Sky & Pat Pong Gece Pazarı Turu: 40 $ (Ulaşım + Akşam Yemeği + Rehberlik)

3. GÜN : Bangkok /Tayland
Bangkok Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının sonrasında Serbest Gün. Arzu eden konuklarımız extra ücretli olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı turu'na katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok'un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri'nin doğduğu Samut Songkram Kasabası'nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı'nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı'ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı'yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz.  Akşam dileyen misafirlerimiz extra ücretli olarak düzenlenecek olan Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı turu'na katılabilirler. Uzakdoğu'nun Venedik'i olarak bilinen Bangkok'un krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin içiçe geçtiği, içerisinde 1500'den fazla dükkân ve restoran ile Bangkok'un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya'a karşı mola. Geceleme Bangkok otelimizde.

 

Yüzen Çarşı turu: 50 $ (Ulaşım + Rehberlik)
Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı: 45 $ (Ulaşım +Rehberlik + Açık Büfe Akşam Yemeği)

 

4. GÜN : Bangkok-Pattaya/Tayland

Bangkok Otelimizde yapacağımız Sabah Kahvaltısı sonrasında Pattaya'ya hareket ediyoruz. Yolculuk esnasında dileyen misafirlerimiz rehberlerinizin ekstra ücretli olarak düzenleyeceği Timsah Çifliği turu'na katılabilirler. Bu turumuzda milyon yaşında ağaçların bulunduğu ve ödül almış bir park olan Timsah çiftliğinde; timsah, kaplan, dev kedi balığı ve diğer hayvanları görüyoruz. Pattaya'ya varış ve otelinize yerleşme.Akşam; arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra ücretli olarak düzenleyeceği Alcazar Show Turu'na katılabilirler. Tayland'ın Lido tarzı bu en güzel kabare Show'unda, değişen sahne dekorları, ilginç kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle güzel bir aksam geçiriyoruz. Geceleme Pattaya otelimizde.
 

Timsah Çiftliği Turu: 25 $ (Ulaşım + Rehberlik)
Alcazar Show Turu: 40 $ (Ulaşım + Rehberlik)

5. GÜN : Pattaya/Tayland
Pattaya otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltımızın ardından Pattaya tüm Gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra ücretli olarak düzenlecek Mercan Kayalıkları ünlü MERCAN ADASI TURU’muza katılabilirler. Geceleme otelimizde

Mercan Adası Turu  Kişi Başı : 50 $  (Ulaşım + Öğle yemeği + Rehberlik) İçecekler Hariçtir
        

6. GÜN : Pattaya/Tayland
Pattaya otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltımızın sonrasında Pattaya tüm Gün  serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra  ücretli olarak düzenlecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Geceleme Pattaya otelimizde.

Extra Tur : Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı : 50 $ (Ulaşım + Bilet + Rehberlik)
Tayland’da yillarca en iyi duzenlenmis bahce odulu almis olan bu muazzam tropic bahcede cok sayida fotograf cekeceginizi garanti ediyoruz. Once Tay kulturunu yakindan taniyacagimiz bir kulturel sov izleyecegiz. Tay danslari, Tay Boksu goserisi, tarihi savaslarin canlandirmasini izledikten sonra ikinci bolume gececek ve burda fillerin yaptiklari harika gosteriyi izleyecegiz. Tayland’in simgesi bu sevimli hayvanlarin marifetlerine inanamayacaksiniz. Daha sonra buyuleyici bahceyi gezecek ve envai cesit orkidenin bulundugu ozel bolumu gorecegiz.

7. GÜN : Pattaya - Bangkok-Singapur
Pattaya Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltımızın sonrasında odaların boşaltılması anahtar teslimi ve  Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Bangkok havalimanı'na dönüş transferi. Hava alanına varış Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından
 Singapur Hava Yolları'nın SQ-711 sefer sayılı uçağı ile akşam; 18:30'da Singapur'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21:55'de Singapur'a varıyoruz.

8.GÜN : Singapur- İstanbul
Sinagapur'a Varış sonrasında Singapur Hava Yolları'nın SQ-392 sefer sayılı uçağı ile 01:45'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 07:45'de

İstanbul yeni Haval imanına varış ve tur hizmetlerinin sona erişi.

 
 

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:749 €uro

PATTAYA TURU ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 1. Singapur Hava Yolları ile İstanbul - Singapur-Bangkok /Singapur- İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti
 2. Bangkok Hava alanı / Otel / Bangkok-Pattaya /Bangkok Alan transferleri ( Otobusle )
 3. Bangkok 2 Pattaya da 3 gece tercih edilen kategorideki otellerde oda & kahvaltı konaklamalar
 4. Rehberlik hizmeti (Minumum 10 Kişi Olması Durumunda Türkçe Rehberlik Hizmeti Verilebilir)
 5. Uçak Biletine ait Hava limanı vergisi 
 6. Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk): 30 euro (Hiçbir koşulda iade edilemez)
 7. Bangkok ve Pattaya Panoramik şehir Turu 

PATTAYA TURU ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 1. Yurt dışı çıkış harcı-Pulu :150 TL (Bankalara veya Havaalanında Maliye Gişesine ödeyebilirsiniz)
 2. Tayland Turu süresince yapacağınız tüm Kişisel Harcamalarınız
 3. Tayland'daki Öğle ve Akşam Yemekleri,içecekler
 4. Tayland'daki gündüz ve Gece Yapılacak extra ücretli Turlar
 5. Fazla Bagaj Ücretleri
 6. Tayland için geçerli Seyahat ve sağlık sigortası :30 euro
 7. 100.000 $ teminatlı Covid-19 Sigortası : 50 euro (Kayıt anında tahsil edilir)
 8. Covid-19 PCR testi Pattaya için 2 Adet: 150 euro (Kayıt anında tahsil edilir)


Covid-19 Bilgilendirme;

*Misafirlerin 2 doz aşı olmuş olmaları (Biontech ya da Sinovac) ve 2. Doz aşının üzerinden 14 gün süre geçmiş olması gerekmektedir.
·Misafirlerin uçuştan 48 saat önce PCR testi yaptırmaları gerekmektedir