Sharm El Sheikh Turu - Atol Turizm

Sharm El Sheikh Turu

Tur açıklaması:: Kurban Bayramı Sharm El Sheikh Misir Turu Pegasus ile 5 Gün 4 Gece 4* Otellerde Herşey Dahil Konaklama. Kapı Vizeli Tur. Yeşil Pasaport'a Vize Yok
Tur Fiyatı::599 €uro

Tur Programı

 

1. Gün  İSTANBUL-SHARM EL SHEİKH

Istanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar Gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde akşam 21:00'de Tur görevlileri ile buluşma bilet bagaj teslimi Check-in işlemlerinin  sonrasında Pegasus Hava Yolları PC-632 sefer sayılı uçağı ile  saat 00:30’te Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel  saat ile: 02:10’da varış. Hava limanında bizi bekleyen özel Tur aracımız ile kalacağımız otelimize transfer  Otelimize ve odalarımıza yerleşme. 

Sabah otelimizde yapılacak kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde deniz & kum ve güneşin tadını çıkartabileceğiniz gibi, arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Çöl Safari Turu (Tek kişilik ATV 35 Euro – Çift Kişilik ATV Toplam 50 Euro) programımıza katılabilirler. Bu turumuzda çölün macera ve adrenalin dolu eşsiz coğrafyasında unutulmaz bir ATV sürüş keyfi yaşayacak, ziyaret edeceğimiz Bedevi Kampı ‘nda özel ikramlar ile keyifli zaman geçireceğiz. Tur sonrası otelimize transfer.

2. Gün  SHARM EL SHEIKH
Otelimizde yapacağımız Sabah Kahvaltısı sonrası Sharm El Sheikh Serbest Gün. Her şey dahil sistemde  konakladığımız otelimizde deniz, kum, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz için kahvaltı sonrası Ekstra Ücretli Öğle Yemekli Ras Mohammed Ulusal Parkı Tekne Turu (55 €ur). Tam gün süren bu gezide marinadan teknemize binerek dünyanın sayılı sualtı ulusal parklarından biri olan Ras Mohamed’e hareket edeceğiz. Teknemiz gün içerisinde 2 veya 3 ayrı noktada durarak sizlere şnorkel ile (şnorkel vs. malzemeler marinadan kiralanabilir) denizaltı güzelliklerini gözlemleme ve yüzme imkânı sunacak. Teknemizde gezimiz esnasında öğle yemeği, su, meşrubat ve çay servisi ücretsiz ikram edilecektir.

Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Çölde Akşam Yemekli Bedevi Gecesi (55 Euro) programımıza katılabilirler. Çöl yaşantısının bir parçası olan Bedeviler’e ait kampta sunulacak olan ve alkolsüz içeceklerin fiyata dahil olduğu eğlenceli akşam yemeği programımızda çöl gecesinin büyüleyici atmosferinde Mısır ve Bedevi mutfağını tadacağız.Bu  gezimizin ardından her şey dahil konsepte konakladığımız otelimizde akşam yemeği ve konaklama.

3. Gün SHARM EL SHEIKH
Otelimizde yapacağımız Sabah Kahvaltısı sonrası Sharm El Sheikh Serbest Gün .Her şey dahil konsepte konakladığımız otelimizde deniz, kum, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz için Öğle Yemekli Kahire Turu (140 Euro) programımıza katılabilirler. Sabah erken saatte Kahire’ye doğru yola çıkarak başlayacağımız programımızda, Kahire’ye varışımız ardından şehir turumuzu düzenliyoruz. Giza Piramitleri, Sfenks, Kahire Ulusal Müzesi, Khan El Khalil Çarşısı gibi dünyaca ünlü cazibe noktalarına gerçekleştireceğimiz ziyaretlerimiz sonrasında lokal restoranda alınacak öğle ve serbest zaman ardından turumuzu tamamlıyor ve Sharm’daki otelimize geri dönüyoruz.

4. Gün SHARM EL SHEIKH

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Extra turlarımıza katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Akşam ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Katamaran Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Programımızda, Kızıldeniz sahillerinin akşam ışıkları eşliğinde açık büfe servis edilecek yemeğimizi alacak ve eğlenceli zaman geçireceğiz. Geceleme otelimizde.

5. Gün  SHARM EL SHEIKH-Istanbul
Rehberimizin belirleyeceği saatte  Sharm el Sheikh hava limanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC-633 sefer sayılı uçağı ile saat 03:05’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 06:55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu bir sonraki seyahatlerinizde tekrar birlikte olmak dileği ile…


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Pegasus ile Sharm el Sheikh 4* Sup.GRAND OASIS RESORT vb. Hotel 4 Gece H.D Konaklama
Başlangıç tarihi: 08 Temmuz 2022Bitiş Tarihi: 12 Temmuz 2022
2 Kişilik odada kişi başı:599 euro
İlave kişi ücreti:599 euro
Tek kişilik oda:749 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 519 euro
Pegasus ile Sharm el Sheikh 4* Sup.GRAND OASIS RESORT vb. Hotel 4 Gece H.D Konaklama
Başlangıç tarihi: 09 Temmuz 2022Bitiş Tarihi: 13 Temmuz 2022
2 Kişilik odada kişi başı:649 euro
İlave kişi ücreti:649 euro
Tek kişilik oda:799 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 75 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 599 euro

SHARM EL SHEIKH TUR FIYATLARINA DAHIL OLAN HIZMETLER

 •  Pegasus Hava Yolları İle İstanbul (SAW.) – Sharm El Sheikh- Istanbu (SAW) Arası Çift Yön Uçak Biletleri
 •  Sharm El Sheikh Uçak Biletine ait Hava Limanı Vergileri
 •  Seçtiğiniz Hotel Kategorisinde 4  Her Şey Dahil  Konaklama
 •  Sharm El Sheikh Hava Alanı – Otel Arası Çift Yön Transferler
 •  Sharm El Sheikh’te Türkçe, İngilizce Yerel Rehberlik Hizmeti ( Turumuzda 10 kişinin altından olması durumunda İngilizce rehberlik verilecektir)

 SHARM EL SHEIKH TUR FIYATLARINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER

 • Yurt Dışı Çıkış Harcı-Vergisi: 150 TL (Bankalara ve ya Maliye Gişesine ödenir)
 • Mısır Vize Ücreti (55 €ur) Mısır Kapı Vizesi : 18 Yaş altı misafirler, 45 yaş üstü misafirler Mısır’da havalimanında 175 $ ödeyerek vize alabilmektedir. 18- 45 yaş arası misafirlerimiz mısır konsolosluğuna şahsen başvuru yaparak vize işlemlerini gerçekleştirebilirler.
 • Herşey Dahil Konaklama Dışında Kalan Tüm Otel Ekstraları,Kişisel Harcamalar
 • Mısır Yerel karşılama ve asistanlık hizmetleri Bedeli 20 USD (yerel hizmet bedeli Mısır lokal acente yetkilisine ödenecektir)
 • Extra Turlar ve Ücretleri
 • Yerel otoriteler tarafından talep edilmesi halinde Covid-19 PCR testleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası: 15 €uro
 • Fazla Bagaj Ücretleri
 • Şehir ve Otel Vergileri
Sharm El Sheikh Hakkında Kısa bilgiler
Denizin altındaki 1800 canlının 1300’ü Kızıldeniz’de yaşar
Kızıldeniz’de 12 ay denize girilir en güzel dönem Eylül ayıdır
Kızıldeniz dünyadaki en iyi deniz-kum-güneş bölgelerinden biridir
İstanbul’dan uçak ile sadece 2,30 saatte Kızıldeniz’e ulaşılır
Alışveriş pazarlıklar uzun ama ucuzdur
Vize Bilgileri (gerekli evraklar)
Pasaport
Başvuru formu (tarafımızdan doldurulmaktadır)
2 adet arka fonu beyaz biometrik resim (Yeni çekilmiş)
Antetli kağıda dilekçe (Mısır Konsolosluğuna hitaben,şirketteki görevinizi,seyahat amacınızı,gidiş tarihlerinizi belirten-ingilizce kaşeli-imzalı)
Kimlik fotokopisi
Otel ve uçak rezervasyonu (confirmeli)
Not; Mısır da 45 yaş üstü misafirlerimiz kapıdan vize alabilir