Sharm El Sheikh Turu - Atol Turizm

Sharm El Sheikh Turu

Tur açıklaması:: Sharm El Sheikh Misir Turu Türk Hava Yolları ucakları ile 4 Gün 3 Gece 4* Otellerde Kişiye özel Turlar organize edilir
Tur Fiyatı::549 €uro

Tur Programı

 

1. Gün  İSTANBUL-SHARM EL SHEİKH

Istanbul Yeşilyurt Atatürk  Hava limanı Dış Hatlar Gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde Tur görevlileri ile buluşma bilet  bagaj ce Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK-698 sefer sayılı uçağı ile  saat 01:05’te Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel  saat ile: 02:35’te varış. Hava limanında bizi bekleyen özel Tur aracımız ile kalacağımız otelimize transfer  Otelimize ve odalarımıza yerleşme. Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası  panoramik şehir turumuz için saat 10:00’da  hareket. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra Cam Tabanlı Tekne ve Naama Bay Deniz turu (35 €ur). Kızıldeniz’in muhteşem güzelliklerini, su altı zenginliklerini cam tabanlı teknelerde geziyor ve sonrasında şehrin merkezi Naama Bay’ı geziyoruz. Tur bitimi otelimize transfer. Hersey dahil konseptte konaklayacağımız otelimizde akşam yemeği ve konaklama.

2. Gün  SHARM EL SHEIKH
Otelimizde yapacağımız Sabah Kahvaltısı sonrası Sharm El Sheikh Serbest Gün. Her şey dahil sistemde  konakladığımız otelimizde deniz, kum, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz için kahvaltı sonrası Ekstra Ücretli Öğle Yemekli Ras Mohammed Ulusal Parkı Tekne Turu (60 €ur). Tam gün süren bu gezide marinadan teknemize binerek dünyanın sayılı sualtı ulusal parklarından biri olan Ras Mohamed’e hareket edeceğiz. Teknemiz gün içerisinde 2 veya 3 ayrı noktada durarak sizlere şnorkel ile (şnorkel vs. malzemeler marinadan kiralanabilir) denizaltı güzelliklerini gözlemleme ve yüzme imkânı sunacak. Teknemizde gezimiz esnasında öğle yemeği, su, meşrubat ve çay servisi ücretsiz ikram edilecektir. Bu  gezimizin ardından her şey dahil konsepte konakladığımız otelimizde akşam yemeği ve konaklama.

3. Gün SHARM EL SHEIKH
Otelimizde yapacağımız Sabah Kahvaltısı sonrası Sharm El Sheikh Serbest Gün .Her şey dahil konsepte konakladığımız otelimizde deniz, kum, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz için bir Sharm El Sheikh klasiği olan Ekstra ATV Motorlar ile Safari Turu (35 €ur). Sina Yarımadasının iç kısımlarına 4 tekerlekli motorlar ile yapacağımız gezi yaklaşık 2 saat sürecek. Çöldeki gezimiz sırasında bir Bedevi Çadırı’nda mola vererek Bedevi çayı içme ve dinlenme imkânı bulacağız.

Gezi sonrası otelimize dönüş. Akşam Sharm’a veda etmeden binbir gece masallarını konu alan Alf Leila We Leila Turu (25 €ur). Geniş bir arazi üzerine kurulu olan Mısır kültürü ve Mısır eğlencesini tam anlamıyla konuklarına sunan şov, Binbir Gece Masalı atmosferine sizleri de içine çekecek. Yapılan şov ve animasyonlar içerisinde İSİS ve OSİRİS miti, Oryantal Evlilik Töreni, Haggala ve Nublan dansları, Arap atların mükemmel şovları, piramitlerin ve firavunların ışık gösterileri ile tanıtım gösterisi, deve dansı gösterileri, Leyla ve Mecnun’un buluşmasını anlatan müzikal yer alıyor.

4. Gün  SHARM EL SHEIKH
Otelimizde yapacağımız son Sabah Kahvaltısı sonrasında Otelden çıkış işlemlerimizin ardından hava limanına transfer için lobby de buluşma. THY TK-699 sefer sayılı uçuşu ile yerel saat 03:30’da İstanbul’a hareket. Yaklaşık iki saat otuzbeş dakikalık bir uçuş sonrası yerel saat 07:05’te varış. Unutulmaz anılar biriktireceğimiz rüya gibi Sharm turumuzun sonu, bir sonraki seyahatlerinizde tekrar birlikte olmak dileği ile


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:549 €uro

SHARM EL SHEIKH TUR FIYATLARINA DAHIL OLAN HIZMETLER

 •  Türk Hava Yolları İle İstanbul (Atatürk Hl.) – Sharm El Sheikh- Istanbul Arası Çift Yön Uçak Biletleri
 •  Sharm El Sheikh UçakBiletine ait Hava Limanı Vergileri
 •  5* Il Mercato Hotel & Spa Vb. 3 Gece 4 Gün Her Şey Dahil  Konaklama
 •  Sharm El Sheikh Hava Alanı – Otel Arası Çift Yön Transferler
 •  Sharm El Sheikh’te Türkçe, İngilizce Yerel Rehberlik Hizmeti

 SHARM EL SHEIKH TUR FIYATLARINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER

 • Yurt Dışı Çıkış Harcı-Vergisi: 15 TL (Bankalara ve ya Maliye Gişesine ödenir)
 • Mısır Vize Ücreti (50 €ur)
 • Herşey Dahil Konaklama Dışında Kalan Tüm Otel Ekstraları,Kişisel Harcamalar
 • Extra Turlar ve Ücretleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası: 10 €uro
 • Fazla Bagaj Ücretleri
Sharm El Sheikh Hakkında Kısa bilgiler
Denizin altındaki 1800 canlının 1300’ü Kızıldeniz’de yaşar
Kızıldeniz’de 12 ay denize girilir en güzel dönem Eylül ayıdır
Kızıldeniz dünyadaki en iyi deniz-kum-güneş bölgelerinden biridir
İstanbul’dan uçak ile sadece 2,30 saatte Kızıldeniz’e ulaşılır
Alışveriş pazarlıklar uzun ama ucuzdur
Vize Bilgileri (gerekli evraklar)
Pasaport
Başvuru formu (tarafımızdan doldurulmaktadır)
2 adet arka fonu beyaz biometrik resim (Yeni çekilmiş)
Antetli kağıda dilekçe (Mısır Konsolosluğuna hitaben,şirketteki görevinizi,seyahat amacınızı,gidiş tarihlerinizi belirten-ingilizce kaşeli-imzalı)
Kimlik fotokopisi
Otel ve uçak rezervasyonu (confirmeli)
Not; Mısır da 45 yaş üstü misafirlerimiz kapıdan vize alabilir