Sharm El Sheikh Turu

Tur açıklaması:: Mısır Sharm El Sheikh Turu Tailwind Hava Yolları uçakları ile gidiş-dönüş 4 Gün 3 Gece 4* ve 5* Otellerde Herşey Dahil Konaklama. 349 euro'dan itibaren. Vize yok
Tur Fiyatı::349 euro

Tur Programı

Tailwind Hava Yolları Özel Seferi ile  İstanbul'dan Sharm el Sheikh'e Öğlen Gidiş – Akşam Dönüş

Sharm el Sheikh Turu hareket Tarihleri:19, 26 Ekim, 02, 09, 16, 23, 30 Kasım 07, 14, 21 Aralık 2023 11, 18, 25 Ocak 2024

Türkiye ile Sharm El Seyh arasında Vize Muafiyeti Anlaşması mevcuttur.

1. Gün  İSTANBUL-SHARM EL SHEİKH/Mısır

Istanbul Avrupa yakası yeni Istanbul Hava limanı Dış Hatlar Gidiş terminali özel Charter Tailwind Hava Yolları kontuarı önünde akşam 12:40'de Tur görevlileri ile buluşma, bilet bagaj teslimi Check-in işlemlerinin  sonrasında Tailwind Hava Yolları TWI-12410 sefer sayılı uçağı ile  saat 15:40’de Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel  saat ile: 18:30’de varış. Hava limanında bizi bekleyen özel Tur aracımız ile kalacağımız otelimize hareket ediyoruz. Otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. 

2. Gün  SHARM EL SHEIKH/Mısır
Otelimizde yapacağımız Sabah Kahvaltısı sonrası Sharm El Sheikh Serbest Gün. Arzu eden konuklarımız ekstra ücret ile düzenlenecek Atv Çöl Safarisi’ne ya da Royal Sea Scope Tekne Turu’na katılabilirler. Geceleme yine Şarm El-Şeyh’teki otelimizde.

Ekstra Tur: (Atv Çöl Safarisi) Kişi Başı 45 USD

Bir kum cenneti olarak adlandırılabilecek bölgede yaklaşık iki saat sürecek bu eğlenceli turda macera ve adrenalin dolu bir çöl yolculuğu yapacağız. Her anını tek tek fotoğraflamak isteyeceğiniz ve video çekmeden durmanın neredeyse mümkün olmadığı bu serüvende dileyen misafirlerimiz develerle yolculuk yapma ve çöl halkının yaşamını deneyimleme fırsatı da bulacaklar. Çölde günbatımını izleme ve bu muhteşem atmosfer olayını bizzat görme şansını da yakalayacağımız safarimizde Bedevî çadırlarında verilecek ikramlarla dinlenecek ve ardından konaklamak üzere otele döneceğiz.

Ekstra Tur: (Royal Sea Scope Tekne Turu) Kişi Başı 30 USD

Yarısı denizaltında bulunacak şekilde tasarlanan Royal Sea Scope tekneleriyle yapacağımız Kızıldeniz gezisinde, mitolojik ve dini anlatılarda önemli yeri olan bu abidevi denizin altındaki yaşamı tekne içindeki cam seyir terasından izleme imkânı bulacağız. İki saat sürecek gezimiz sırasında, Hint Okyanusu’na akan Kızıldeniz’in barındırdığı canlıları yakından görme fırsatı bulacağız. Cam berraklığındaki Kızıldeniz’in tuz oranı ve sıcaklığı sayesinde dünyanın en zengin bitki ve hayvanlarla oluşturduğu su altı görüntülerini adeta birer tablo gibi seyredeceğiz. Gördüklerimiz karşısında doğaya hayranlığımız daha da artmış olacak. Fotoğraflarla bu anları herkese göstermek isteyeceğimiz bu harikulade gezimizin ardından serbest zaman. Sonrasında konaklamak üzere otele döneceğiz.

3. Gün SHARM EL SHEIKH/Mısır
Otelimizde yapacağımız Sabah Kahvaltısı sonrası Sharm El Sheikh Serbest Gün . Arzu eden konuklarımız ekstra ücretli Tekne ile Ras Mohamed Millî Parkı ve Egzotik Mısır Gecesi Turu’na katılabilecekler.

Ekstra Tur: (Ras Mohammed Millî Parkı ve Egzotik Mısır Gecesi) Kişi Başı 55 USD

Kuşbakışı morfolojisi sakallı bir erkek yüzünü andıran bir yarımada üzerinde yer alan Ras Mohammed Millî Parkı gerek kamp alanları, gerek park çevresinde yaşayan Bedevîlerin sürdürdükleri kültür, gerekse dalış ve şnorkelle yüzmek açısından oldukça elverişli coğrafyasıyla herkesi büyülemeye hazır halde bizleri bekliyor olacak. Turumuz sırasında yapacağımız tekne turu ile bölgedeki birbirinden etkileyici mercanları, gel-git alanlarında kıyılarda yetişen mangrov ağaçlarını, göz alıcı plajları ve muhteşem sualtı yaşamını gözlemleyeceğiz. Sonrasında hoş ve sıcak bir esinti eşliğinde günbatımını izleyecek ve egzotik bir Mısır gecesi deneyimi yaşamak üzere bölgenin ünlü kulüplerinde Farsha Mountain Lounge’a gideceğiz. Falezlere kurulan, etkileyici dekorasyonuyla geceye özgün bir egzotizm katan mekânda hem ruhumuzu hem de zihnimizi dinlendireceğiz.

4. Gün  SHARM EL SHEIKH-Istanbul
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından  Serbest zaman.  Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına dönüş transferi. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Tailwind Hava Yolları TWI-2712 sefer sayılı özel Charter uçağı ile saat 19:30’da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu bir sonraki seyahatlerinizde tekrar birlikte olmak dileği ile…

Sharm el Sheikh'de Kalınacak Oteller Hakkıknda Kısa bilgiler:

Tivoli Hotel Aqua Park, Şarm El-Şeyh'in merkezine 1 km uzaklıkta, özel plaja ise servisle 5 dakikalık mesafede yer almaktadır.

• El Sharm Maya Koyu'nda bulunan Turquoise Beach Hotel, Kızıldeniz kıyısında yer almaktadır. Otel, bozulmamış özel bir plaj, güneşlenme terasına sahiptirr

Queen Sharm Aqua Park Hotel’ın özel plajı bulunmaktadır.

• Özel bir plaja sahip Nubian Island, Families and Couples only, Kızıldeniz ve Güney Sina Dağları'nın manzarasını sunan bir sahil tesisidir.

• Özel plaja sahip olan Nubian Village, Families and Couples only Hotel, Kızıldeniz’in ve Güney Sina Dağları'nın manzarasını sunan deniz manzaralı bir tesistir.

• Rixos Sharm El Sheikh Resort, deniz kıyısında palmiye ağaçları arasında yer almaktadır.

Rixos Premium Seagate Şarm El-Şeyh'in deniz kıyısında palmiye ağaçları arasında yer almaktadır. Özel plaj ve su parkı bulunamaktadır.

•NOT: Rixos Sharm El Sheikh Resort ve Rixos Premium Seagate yan yana tesislerdir.

NOT: Nubian Village ve Nubian Island yan yana tesislerdir.

Müsaitlik Sorunuz Lütfen  0216 346 70 34 - 0539 711 99 19


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:349 euro

SHARM EL SHEIKH TUR FIYATLARINA DAHIL OLAN HIZMETLER

 •  Tailwind Charter Hava Yolları İle İstanbul (IST) – Sharm El Sheikh (Mısır)- Istanbu (IST) Arası Çift Yön ekonomi sınıfı Uçak Biletleri
 •  Sharm El Sheikh Uçak Biletine ait Hava Limanı Vergileri
 •  Seçtiğiniz Otel Kategorisinde ve yiyecek sistemine göre 3 Gece 4 Gün  Soft Her Şey Dahil (Sabah Kahvaltısı+Öğle-Akşam Yemekleri+içecekler!) Sharm El Sheikh'de   Konaklama
 •  Sharm El Sheikh Hava Alanı karşılama – Kalacağınız Otel - Sharm El Sheikh Hava Alanı arası Çift Yön grup Transferleri
 •  Sharm El Sheikh’te Türkçe, İngilizce Yerel Rehberlik Hizmeti ( Turumuzda 10 kişinin altından olması durumunda İngilizce rehberlik verilecektir)

 SHARM EL SHEIKH TUR FIYATLARINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER

 • Yurt Dışı Çıkış Harcı-Vergisi: 150 TL (Bankalara veyaHava alanında Maliye Gişesine ödenir)
 • Mısır (Sharm el sheikh)'a Vizesiz Gitme İmkanınız Bulunmaktadır. Ancak Bu Kapsamda Sadece Sharm El Sheikh Havalimanına İniş Yapıp Aynı Hava limanından Dönüş Yapılması Ve Güney Sina Bölgesinden Dışarıya Çıkılmaması Gereklidir
 • Sharm el sheikh'te Rehberiniz tarafından organize edilecek çevre gezileri Extra Turlar ve Ücretleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası: 15 €uro (Acentemiz ödenir)
 • Fazla Bagaj Ücretleri; Hava alanı görevlilerine ödenir
 • Şehir ve Otel Vergileri, talep edilirse Otel resepsiyonu'na ödenir
 • Tüm şahsi masraflarınız..

 

Not: 19 Ekim – 2 Kasım Arası gerçekeleşecek uçus seferlerinin saatleri aşağıdaki gibidir;

Gidiş  : TWI2712 IST/SSH 15.40 18.30

Dönüş: TWI2712 SSH/IST 19:30 22:30

Sharm El Sheikh Hakkında Kısa bilgiler
Denizin altındaki 1800 canlının 1300’ü Kızıldeniz’de yaşar
Kızıldeniz’de 12 ay denize girilir en güzel dönem Eylül ayıdır
Kızıldeniz dünyadaki en iyi deniz-kum-güneş bölgelerinden biridir
İstanbul’dan uçak ile sadece 2,30 saatte Kızıldeniz’e ulaşılır
Alışveriş pazarlıklar uzun ama ucuzdur
Vize Bilgileri (gerekli evraklar)
Pasaport
Başvuru formu (tarafımızdan doldurulmaktadır)
2 adet arka fonu beyaz biometrik resim (Yeni çekilmiş)
Antetli kağıda dilekçe (Mısır Konsolosluğuna hitaben,şirketteki görevinizi,seyahat amacınızı,gidiş tarihlerinizi belirten-ingilizce kaşeli-imzalı)
Kimlik fotokopisi
Otel ve uçak rezervasyonu (confirmeli)
Not; Mısır da 45 yaş üstü misafirlerimiz kapıdan vize alabilir