Pattaya Turları

Tur açıklaması:: Istanbul hareketeli Singapur aktarmalı Bangkok uçuşları. 4* Pattaya otellerinde 5 Gece sabah kahvaltısı dahil konaklama. Vize Yok
Tur Fiyatı::859

Tur Programı

Singapur Hava Yollari Tarifeli Seferi ile Tayland-Bangkok Uçuşları

Pattaya (5 Gece) & Bangkok

Gidiste veya Donuste Singapur Orchard Caddesi veya Marina Bolgesindeki Seckin Hotellerde ilave konaklama imkani…

1.Gün Istanbul-Singapur

Yeni İstanbul Hava alanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde Singapur Hava Yolları kontuarı önünde Tur görevlileri ile sabah saat: 10:30'da buluşma. Bilet, bagaj  teslimi Check-in ve gümrük işlemlerini takiben Singapur Hava Yolları SQ-391 Sefer sayılı ile uçağı ile Bangkok Tayland'a saat: 13:30 hareket. Geceleme uçakta

2.Gün Singapur-Bangkok

Singapur Saati ile sabah 05:00'te varış ve sonrasında Singapur Hava Yollarına ait SQ-706 sefer sayılı uçak ile Bangkok-Tayland'a saat: 07.10'da hareket 08.35'de varışın ardından özel arac ile Pattaya otelinize hareket ediyoruz yaklaşık 90 dakika sonra varış. Saat:15.00 otele giris saatinize kadar local rehberinizin onerecegi Thai saglik masaji veya cevreyi kesif ile zaman gecirebileceksiniz.Geceleme hotelinizde.

3.Gun (Timsah Ciftligi)

Pattaya otelinizde alacaginiz sabah kahvaltisının ardindan Milyon yillik tas park ve Timsah ciftligi turumuz basliyor. Geceleme hotelinizde.

Milyon Yillik Tas Park ve Timsah Ciftligi :

Çevresi tamamı orjinal volkanik taşlar ve dev bonzai agaclari ile donatılmış bu tas parki gezerken , Timsah çiftliğinde yüzlerce timsahı birarada görme olanağı ve meshur Timsah sovu izleyeceksiniz.  Mekong deltasinda yetisen dev kedi baliklarini besleyecek ve Bengal kaplanlari ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız.

4.Gun (Mercan Adasi)

Pattaya otelinizde alacaginiz sabah kahvaltisinin ardindan sürat teknesi ile Mercan Adasi turumuz basliyor. Ogle yemegini adanin otantik restaurantinda alacagiz. Tur sonrası Ana karaya dönüş. Arzu edenler Pattaya'nın renkli gece hayatını keşif edebilirler. geceleme otelinizde.

Mercan Adasi Tekne Gezisi :

Mercan kayaliklari ile unlu adanin beyaz kumsalinda , denizin tum tonlarina sahit olarak tum gun deniz keyfi yapacagiz ve ogle yemegini de adanin lokal restaurantinda alacagiz.

5.Gun (Tropikal Bahceler)

Pattaya otelinizde alacaginiz sabah kahvaltisinin ardindan Nong Nooch tropical bahce turumuz basliyor.Geceleme hotelinizde.

Nong Nooch Tropikal Bahceleri :

Geleneksel Thai danslari ve evlilik seremonisi , fillerin birbirinden eglenceli sovlarini izledikten sonra 500 hektarlik bir alana kurulu dev botanik bahceyi ve orkide serasini gezecegiz.

6.Gun (Fil Safarisi)

Pattaya otelinizde alacaginiz sabah kahvaltisinin ardindan Fil safarisi turumuz basliyor.Geceleme hotelinizde.

Fil Safarisi :

Fillere binerek , dogal koy ve orman ortaminda keyifli bir safari yapacagiz.

7.Gun Bangkok Panoramasi

Pattaya otelinizde alacaginiz erken sabah kahvaltisinin ardindan otelden cikis yaparak Baskent Bangkok cevre gezisi ve AVM’ler turumuz basliyor.

Bangkok Panoramik sehir turu :

Altın Buddha Tapınağı, Uyuyan Buddha Tapınağı, Çiçek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlemento Binası ve Demokrasi Anıtı , Tayland’in yeni en yuksek binasi görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’ un egzotik ama modern güzelliğini hem de Tayland’ ı derinden etkileyen Budizm'i daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. 

Aksam uzeri ozel arac ile hava limanina hareket ediyoruz. Bangkok'dan Singapur'a akşam 20.10'da SQ-713 sefer sayılı uçuş ile hareket 23.30'da varış ve Istanbul uçağına geçiş işlemleri

8.Gun Singapur-Istanbul

Singapur Hava Yolları SQ-392 sefer sayılı uçağı ile saat:01.45'de İstanbul'a hareket ediyoruz. Sabah 07.45'de Istanbul’a varis ve Tur hizmetlerini sona erişi


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:859

Programınıza Dahil Olan Servisler :

Singapur Hava Yollari ile ekonomi sinifi ucak bileti

Seçilen tesislerde oda kahvaltı bazında toplamda 5 gece konaklama

Hava Alanı / Hotel / Hava Alanı özel araç ile transfer servisleri

***Turkiye Cikisli grubunuza ozel Turkce Profesyonel rehberlik hizmeti***

 

Opsiyonel Aktivite Fiyatlari : (Tum grup katilimi ile gecerli ozel fiyat)

Thai saglik masaji 20 euro

Timsah ciftligi 15 euro

Mercan adasi (Surat teknesi ile ogle yemekli) 35 euro

Tropikal Bahceler 25 euro

Fil safarisi 25 euro

Baskent Bangkok ve AVM’ler gezisi 20 euro

 

Aksam Yemekleri icin Restaurantlar : (Tum grup katilimi ile gecerli ozel fiyat)

 

Pattaya Sizzler 20 euro

Pattaya Benihana Tepenyaki 30 euro

Pattaya Hooters 28 euro

Pattaya Wine Connection 28 euro

Pattaya Hard Rock Café 30 euro