Paris Turları - Atol Turizm

Paris Turları

Tur açıklaması:: Yılbaşında Paris Fransa Turu istanbul hareketli 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil 3*-4* otellerde konaklama. Şengen Vizeli
Tur Fiyatı::429 euro

Tur Programı

Yeni Yıla Paris'te Merhaba diyebilirsiniz

1.Gün: 30.12.2021 / İSTANBUL – PARİS 

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava alanı Dış Hatlar gidiş Terminalinde sabah saat 05:30'da Tur Görevlisi ile buluşma. Pegasus Hava Yolları kontuarlarında bagaj, bilet ve biniş işlemleri sonrası saat 08:45'de PC-1133 sefer sayılı uçak ile Paris’e hareket. Fransa Yerel saati ile Saat 10:35'de Paris-Orly’e Varış . Hava limanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Paris merkeze hareket . Paris Panoramik şehir turu. Şehir turu esnasında Eiffel Kulesi , Champs-Elysees , Zafer Meydanı ve takı , Napolyon’un mezarını göreceğimiz yerler arasındadır. Otele varis, check-in işlemleri ve serbest zaman

2.Gün 31.12.2021 - PARİS  (İyi Yıllar dileriz)

Paris Otelimizde alınacak Sabah kahvaltısı sonrasında Paris tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Disneyland turu (110 Euro ) (Ulaşım+Rehberlik+Tek Park giriş ) yapılacaktır. Geceleme otelimizde. 

• Mutlu Yeni Yıllar dileriz!!!

3- Gün 01.01.2022 PARİS  

Paris otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası Paris tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali Turuna katılabilirler. (85 Euro) ( Ulaşım+Rehberlik) 

Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali Turu: Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molası .  

Geceleme otelimizde. 

4. Gün 02.01.2022 PARİS - İSTANBUL

Paris otelimizde alınan son Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Rehberinizin belirttiği saatte Paris-Orly hava alanına dönüş transferi.
Hava limanına varış, bilet ve bagaj işlemleri sonrası Pegasus Hava yolları'nın PC-1136 sefer sayılı uçağı ile saat 16:00'da İstanbul'a hareket. 
Saat 21:25'de İstanbul Sabiha gökçen hava alanına varış ve turumuzun sonu


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:429 euro

PARİS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Pegasus  Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW) – Paris(ORY)  – İstanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
*Paris Uçak Biletine ait Havalimanı vergileri
*Paris'te Seçilecek otelde 3 gece kahvaltı dâhil konaklama 
*Paris Hava limanı-otel-hava limanı transferleri
*Panoramik Paris şehir turu  
*Türkçe rehberlik hizmetleri
*TURSAB Zorunlu Paket tur Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.

PARİS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Şengen Vize hizmet bedeli 140 EUR olup, konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.
*Yurt dışı çıkış harcı bedeli 50 TL
*Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
*Opsiyonel turlar ve yemeklerde alınacak içecekler 
*Paris Müze ve ören yerleri giriş ücretleri *Pariste'ki Öğle ve Akşam Yemekleri,içecekler
*Seyahat sağlık sigortası: 15 euro

*Fazla Bagaj ücretleri