Girit Turları

Tur açıklaması:: Hava yolları ile istanbul hareketli Atina aktarmalı kişiye özel Girit Turu 3* ve 4* otellerde 4 Gün 3 Gece Konaklama
Tur Fiyatı::0 €uro

Tur Programı

1.GÜN İSTANBUL – GİRİT

Istanbul Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 04.30’da Tur Görevlisi ile buluşma. Check-in ve bagaj teslim  işlemlerinin ardından Tailwind Hava yolları TW 6952 uçuşu ile saat 06:30 ’da Girit’e hareket ediyoruz. Girit Yerel saati ile 08:00’de varış. Varışı takiben yapılacak olan şehir turunda; Plateia Elefterias’tan ( Özgürlük Meydanı ) itibaren başlayacak, Agios Titos, Rasih Bey Konağı, Ayos Minas ( Katedral ), Osmanlı Bon Marche Binası, Valide Sultan Camii Şadırvanı, Evkaf Binası, Morosini Şadırvanı, Osmanlı Kışlaları, Venedik Loggiası, Venedik Limanı ve tersaneleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Girit Gecesi Turu.(Taverna)’na katılabilirler..Bu turumuzda Yunan geleneksel eğlence kültürünü keşfedip, limitsiz şarap, meyve, buzuki ve lir eşliğinde Girit yerel kıyafetli dansçıların folklor gösterisini izleme imkanı buluyoruz. Geceleme otelimizde.

Girit Gecesi Turu (Taverna): 75 € ( Kişi Başı )
2.GÜN GİRİT 

Girit Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının sonrasında Girit tüm gün serbest zaman. Arzu edecek misafirlerimize özel alternatif olarak ekstra bir ücret ile  düzenlenecek Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka Turu.(Tekne Turu)’na katılabilirler.Turumuz tekneye bineceğimiz liman kasabası Plaka’ da başlayacaktır. Kısa tekne yolculuğumuzun ardından ilk olarak Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barındıran Spinalonga Adası ziyareti. Tekne ile Elounda’ ya geçiş ve serbest zaman. Ardından şirin bir kasaba olmasının yanında, kasabanın içinde yer alan gölü ve bu gölün derinliği hakkında var olan birçok efsane ile ünlü olan Aghios Nikolaos’ı görüyoruz.Tur sonrası otelimize transfer ve Geceleme otelimizde .

Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka turu (Tekne Turu) : 70 € ( Kişi Başı )

3.GÜN GİRİT

Girit Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının sonrasında Girit tüm gün serbest zaman. Arzu edecek misafirlerimize özel alternatif olarak ekstra bir ücret ile düzenlenecek Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)– Chania (Hanya) Turu’na katılabilirler. Fodele - Resmo – Hanya: Resmo Venedik ve Türk dönemlerinin kalıntılarını taşıyan Yunanistan’ ın en güzel şehirlerinden biridir. Dar sokakları, eski Venedik evleri, çeşmeleri ile kendine ait karakteristik yapısı vardır. Rethymno’ da verilecek serbest zamanda Fortetza (şehre bakan Venedik Akrapolü girişi tur fiyatına dâhil değildir), eski Venedik limanı, Türk minareleri, şehri çevreleyen Venedik surları görülebilir. Sonrasında Kydonia kalıntıları üzerine inşa edilmiş ve günümüzde eski & yeni şehir diye ikiye ayrılmış olan Hanya’ ya hareket. Hanya’ da bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balık & meyve pazarı ve güzel limanını ziyaret etmek için serbest zaman. Hersonissos’ a dönüş yolunda Fodele Köyü ziyareti. Geceleme otelimizde.

Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)– Chania (Hanya) Turu :55 € ( Kişi Başı )

4.GÜN GİRİT – İSTANBUL

Girit Otelimizde yapacağımız son sabah kahvaltısının sonrasında  odaları boşaltma anahtar teslimi sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için alternatif olarak düzenlenecek Kritsa Köyü & Agios Nikolaos Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda St. Tropez olarakta adlandırılan Küçük sahil kasabası Agios Nikolaos’u gezme fırsatımız olacak. Turumuzun ardından resimlere konu olan küçük Kritsa köyünü gezdikten sonra otelimize geri dönüş yapıyor olacağız . Rehberimizin bildireceği saatte otelden hareketle hava limanı transferi ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Tailwind Havayolları’nın TWI 6535 uçuşu ile saat 18:20’de İstanbul’a hareket, Yerel saat ile 20:40’ta İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Kritsa Köyü & Agios Nikolaos Turu : 50 € ( Kişi Başı )


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:0 €uro

GİRİT TURU FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

* ....... Hava yolları Özel Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Girit dış hatlar, gidiş/dönüş uçak bileti 
* Uçak biletine ait olan Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri  (150€uro)
* Girit'deHava alanı – Otel  - Hava alanı gidiş/dönüş  gurp transferi 
* Seçilecek kategori otellerde Girit’te 3 Gece oda  kahvaltı  dahilkonaklama
* Girit Panoramik şehir turu 
* Zorunlu Mesleki Sigorta (seyahat sigortası değildir)
* Türkçe rehberlik hizmeti 

GİRİT TUR FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

* Şengen Vize Ücreti :120 Euro
* Yurtdışı Çıkış Harcı :50 TL
* Girit Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar,
* Girit'te  Ekstra Turlar, Müze ve Ören Yeri Girişleri,
* Girit'te Öğle ve akşam yemekleri ile içecekler 
* 30.000 €uro teminatlı Seyahat ve Sağlık Sigortası : 15 €uro