Budva Turu

Tur açıklaması:: THY ile Karadag Budva Turu Istanbul hareketli 3*- 4* Otellerde 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama. Vize Yok
Tur Fiyatı::449 euro

Tur Programı

 BUDVA TURU

THY ile Istanbul çıkışlı 4 Gün 3 Gece 3* veya 4* Otel  Kategori seçeneği ile  Kahvaltı Dahil konaklama

1. Gün  İSTANBUL - TİVAT - BUDVA (Karadağ)

İstanbul yeni Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde sabah saat 04.40'da Tur görevlisi ile Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel TK-1095 seferi ile 07.40’da Budva'ya hareket. Yerel saat ile 08.20’de varış sonrasında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle otelimize gideceğiz. Azu eden misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turuna katılabilecekler (65 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında yer alan, Balkan yarımadasındaki en büyük göldür. Adını kıyısında kurulmuş olan şehir, İşkodra'dan alır. Diğer Avrupa dillerinde Skadar, Scutari adları ile de bilinir. Geceleme otelimizde.

2. Gün: Budva

Budva Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından yürüyerek panoramik bir gezi yapacağız. Adriyatik Denizi kıyısındaki “Stari Grad”da, yani eski kasaba merkezinde yürürken Venediklilerin inşa ettikleri 2.500 yıllık hisarı; Santa Maria del Punta kilisesini ve bulunduğu meydanı; deniz, kum ve güneşin buluştuğu plajları göreceğiz. Turumuzun ardından serbest zaman ancak dileyen misafirlerimiz ekstra ücretli olarak düzenlenecek ve tam gün sürecek Öğle yemekli Kotor Körfezi Turuna katılabilecekler (90 Eur). Saat 10:30'da Tivat'a hareket edeceğiz. Tekne ile Porto Montenegro ve Bijela Porto Novi gibi yerlerden geçerek saat 12:00'de Herceg Novi'ye ulaşacağız. Burada 1 saatlik serbest zamanınız olacaktır. Ardından Mamula adasına doğru hareket edeceğiz ve Zanjice'ye geçeceğiz. Tekne burada demirlenecek, burada mavi mağarayı ziyaret etme şansımız olacak. Ardından öğle yemeği için yarım saatlik bir mola vereceğiz. Bu molada çipura, tavuk biftek, pizza, şarap, meyve suları ve kokteyller sınırsızdır. Öğle yemeğinden sonra teknenin etrafında yüzme ve dinlenme zamanımız olacak. Saat 16:00'da Perast Gospe od Kamen'e doğru hareket edeceğiz ve son olarak Tivat'a geçeceğiz. Tivat'da sefer saat 17:30'da sona erecek. Gezimiz ardından konaklamak üzere otelimize döneceğiz.

3. Gün: Budva

Budva Otelimizde yapacağımız  sabah Kahvaltısından sonra tüm gün serbest zaman; ancak arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Kotor, Tivat ve Perast Turu’na katılabilecekler (65 Eur). Turumuz kapsamında önce, yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor’a varacağız. Yürüyerek yapacağımız şehir gezisinde bizleri geçmişle günümüz arasında bir hayal perdesine bakar gibi hissettiren tarihi yapıları göreceğiz. Gölgesi denize vuran dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılan San Giovanni Kalesi’ni; İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu da barındıran Kedi Müzesi’ni; Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali’ni; Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi’ni gördükten sonra otobüsümüzle yola devam ederek turumuzun ikinci durağına, Perast’a geçeceğiz. Gerek şairane hikâyesiyle gerekse ilginç müzesiyle Kayalıklar Meryemi (Kayaların Leydisi olarak da biliniyor) ve münzevi keşişlerin halen yaşadığı Aziz George adlı iki adası olan bu sakin, romantik şehrin dağ ve deniz manzarasını izlemeye doyamayacağız. Son durağımız ise Kotor Körfezi kıyısındaki bir diğer bölge, Tivat olacak. Dileyenler Karadağ Limanı’nı barındıran ve Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın zarif kafelerinde dinlenerek, dileyenlerse yüzerek, bisiklet kiralayarak, körfezde tekne turuna çıkarak ya da başka tercihlerde bulunarak günün yorgunluğunu atabilecekler. Rehberimizin belirttiği saatte buluştuktan sonra dinlenmek ve konaklamak üzere Budva’ya, Ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele yerleşeceğiz. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Karadağ Gecesi Turu’nu gerçekleştireceğiz. (65 Eur). Turumuzdan sonra otelimize döneceğiz.

4. Gün: Budva-İstanbul

Budva Otelimizde yapacağımız son Sabah Kahvaltısından sonra otelimizden çıkış işlemlerini tamamlayacağız. Tivat Havalimanı'na doğru yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın özel TK-1096 seferi ile 09.10’de İstanbul'a hareket edeceğiz. Yerel saat ile 11.55’de İstanbul'a varış ve tur hizmetlerimizin sona erişi.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

THY ile Budva Turu 3* Rio Budva Otel v.b. 3 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama
Başlangıç tarihi: 05 Haziran 2024Bitiş Tarihi: 08 Haziran 2024
2 Kişilik odada kişi başı:449 euro
İlave kişi ücreti:449 euro
Tek kişilik oda:639 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Bebek 150 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 449 euro
THY ile Budva Turu 3* Slovenska Plaza Otel v.b. 4 Gün 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Başlangıç tarihi: 05 Haziran 2024Bitiş Tarihi: 08 Haziran 2024
2 Kişilik odada kişi başı:489 euro
İlave kişi ücreti:489 euro
Tek kişilik oda:679 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş Bebek 150 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 489 euro
THY ile Budva Turu 4* + (Plus) Hotel Otel v.b. 4 Gün 3 Gece Oda ve Kahvaltı Dahil Konaklama
Başlangıç tarihi: 05 Haziran 2024Bitiş Tarihi: 08 Haziran 2024
2 Kişilik odada kişi başı:569 euro
İlave kişi ücreti:569 euro
Tek kişilik oda:759 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş Bebek 150 euro
Ücretli çocuk:02-12 Yaş 569 euro

BUDVA TURU ÜCRETE DAHİL OLAN SERVİSLER

 • Türk Hava yolları özel seferi ile Istanbul (IST) -Tivat/Tivat (TIV)-Istanbul parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar

 • Uçak Biletine ait Budva Havalimanı vergileri

 • Budva'da seçilecek Otelde 4 Gün 3 (üç) gece Oda ve Kahvaltı Dahil Konaklama

 • Panoramik Budva şehir tanıtım turu

 • Budva'da Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

 • Rehberlik Hizmetleri

BUDVA TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 • Yurtdışı çıkış harcı vergisi : 150 TL (Bankalara veya Havaalanındaki Maliye Gişesine ödenir)

 • Seyahat Sigortası: 10 euro (Acentemize ödenir)

 • Budva'da gecelik Otel vergileri (Otelde Resepsiyon'a ödenir)

 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar ve ücretleri

 • Budva Turu süresince Öğle ve Akşam Yemekleri

 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)

 • Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.