Benelux Paris Turları

Tur açıklaması:: THY Uçakları ile İstanbul hareketli Benelux Paris 3*- 4* Otellerde Sabah Kahvaltısı Dahil Haftalik 8 gun 7 gece Paris Bruksel Amsterdam luxemburg rehberli gezileri Şehir turları .Şengen Vize Gerekiyor
Tur Fiyatı::399 €uro

Tur Programı

BENELUX PARİS  TURU -TÜRK HAVAYOLLARI İLE

PARİS (3)- BRÜKSEL (1)- AMSTERDAM (2)- LÜKSEMBURG (1)

1. Gün  İSTANBUL – LÜKSEMBURG – PARİS
Yeni İstanbul Havalimanında Tur görevlisi ile saat: 11:50'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava yolları'nın TK-1355  seferi sayılı uçağı ile saat 14:55'de Lüksemburg'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:15'de varış sonrasında bizleri bekleyen özel aracımız ve rehberimiz refaktinde Paris'e hareket. Paris'e varışımızı takiben panoramik şehir turu. Fransa'nın en önemli sembolü Eiffel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Dünyaca ünlü Louvre Müzesi, şarkılara konu olmuş, en şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champ Elysse ve burada meydan olarak adlandırılan Zafer Meydanı'nı ve 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Tak'ı görülecek yerler arasındadır. Panoramik turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

2. Gün  PARİS

 

Paris Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın sonrasında  tüm gün Paris serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif  ekstra ücretli olarak düzenlenecek Paris Şaheserleri, Montmartre, Eiffel ve Seine Nehri turuna katılabilirler. İlk durağımız Paris'in simgesi Eiffel kulesi olacaktır. Eiffel kulesinin 2.katına çıkarak eşsiz Paris manzarasını seyredeceğiz. Ardından şehri ortadan ayıran ve Fransa'nın en önemli su yolu Seine Nehri'nde tekne gezimizi yapacağız. Tekne gezimizin ardından filmlere konu, şarkılara ilham olmuş Notre Dame Katedral'i görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh'un da tablolarını yaparken ilham aldığı, kendi portrenizi de sokak ressamlarına çizdirebileceğiniz Montmartre ressamlar tepesi ve içinde Fransa'nın en büyük mozaiğini barındıran Sacre Coeur kilisesi görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Paris by Night turuna katılabilirler. Işıklandırılmış gizemli caddelerinde değişik bir yüzünü keşfedeceğiniz. Özel olarak ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra, Eiffel Kulesi'nin ışık gösterisini izleyeceğiz. Ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak 65 yıldır dans gösterileriyle Paris'in dünyaca ünlü kabaresi Lido Show turuna katılabilirler. Işıklı Eiffel gösterisinin tadı henüz damaklarımızdayken, kendimizi dünyanın en meşhur kabarelerinden Lido Show'un sihirli dünyasında, bizlere özel olarak ayrılmış masalarda şampanya yudumlarken bulacağız. Muhteşem sahne ve ışık oyunlarına dansçıların usta dokunuşları eşlik ederken, sizlere gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. Turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Paris Şaheserleri, Montmartre, Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi Turu : 80 €uro
Paris By Night Turu : 30 €uro
Lido Show: 170 €uro

 

3. Gün  PARİS

 

Paris Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün Paris serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek 7'den 77'ye herkese hayallerin son noktasını sunan Disneyland turuna katılabilirler. Bu turumuzda, hayaletler evi, Mark Twain'in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson'un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek La Vallée Outlet Center turuna katılabilirler. Bu turumuzda misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler (Disneyland turunun gerçekleşmemesi durumunda dileyen misafirler alternatif olarak Versailles Sarayı turumuza katılabilirler. Versailles Sarayı Avrupa'nın en büyük sarayı olmakla beraber uçsuz bucaksız bahçesiyle dillere destan olmuştur.) Tur sonrası geceleme otelinizde.
Disneyland Turu : Tek Park 110 € / Çift Park 125 €uro
La Vallee Outlet Center Turu : 30 €uro
Versailles Sarayı Bahçeleri Turu : 60 €uro

 

4. Gün  PARİS - BRÜKSEL

 

Paris Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın sonrasında Brüksel'e hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Brugge turuna katılabilirler. Brugge Belçika'nın Batı Flandra bölgesinin başkentidir. Farklı tadlarda çikolataları, dantelleri, birası ve kanallarıyla ünlü tipik bir Ortaçağ kentinde hediyelik eşya alışverişi, çikolataları tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir tur olacak. Ardından Bruksel'e hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Gant turuna katılabilirler. Bu turumuz sırasında 13.yy'da ipek merkezi olan ve 16. yy da Kraliçe Elizabet'in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçika'nın kaleleri, şatoları, kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehri göreceğiz. Gant turumuzun ardından Brüksel'e hareket ve Brüksel'e varışı takiben panoramik şehir turu. Brüksel, AB'nin ve NATO'nun başkenti olmasıyla Avrupa'da önemli bir yer tutmaktadır. Turumuzda Belçika kralının Çin ve Japonya'yı ilk ziyaret eden Avrupa kralı olmasından ötürü çinlilerin belçikalılara hediye ettiği Çin ve Japon evleri, bir atom çekirdeğinin 165 milyon kere büyütülmüş hali olan, 102 metre uzunluğunda iç içe geçmiş 9 küreden oluşan ünlü Atomium heykeli ve 29 Mayıs 1985'de oynanmış Juventus - Liverpool Avrupa Şampiyon Kulüpler final maçı öncesi Liverpool taraftarlarının İtalyanlara saldırması sonucu bir duvar çökmesiyle 38 İtalyan ve 1 Liverpool taraftarının hayatını kaybetmesiyle acı bir üne sahip Heysel Stadyumu görülerek şehir merkezine inilip Grand Place, çevresindeki kraliyet ve belediye sarayı, alışveriş merkezleri görülecektir. Turumuzun ardından otelinize transfer ve geceleme Bruxel otelinizde.
Brugge Turu : 40 €uro
Gant Turu : 30 €uro

 

5. Gün  BRÜKSEL - AMSTERDAM

 

Brüksel Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın sonrasında Amsterdam'a hareket ediyoruz. Amsterdam'a varışımız ile başlayacak panaromik şehir turu başlıyoruz. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen ulusal anıtı, Amsterdam'ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerindeki istasyon binasını görüyoruz. Amsterdam'ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee shop'larıyla ünlü Kırmızı Fener Sokağı'nı geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Amsterdam Tekne turuna katılabilirler. Bu turumuzda Amsterdam'ın oluşumunu ve ismini almasında rol oynayan Amsterdam'a bir de Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz. Turumuz sonrasında Amsterdam otelimize hareket ve sonrasında odalara yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
Amsterdam Tekne Turu : 20 €uro

 

6. Gün  AMSTERDAM

 

Amsterdam Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın sonrasında tüm gün Amsterdam serbest Gün. Arzu eden  misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Marken - Volendam turuna katılabilirler. Konuklarımızla 200 yıldır hiç değişmemiş lokal ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarımada olan eski balıkçı kasabası Marken'da yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfettikten sonra Volendam'da Hollanda'nın meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda'nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20.yy'da Picasso, Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda'nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alabileceksiniz. Ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Grand Holland turuna katılabilirler. Bu turumuzda Hollanda'nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam'ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli, büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz. Ardından Hollanda'nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız ve birçok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein Meydanı'ndan şehri panaromik olarak göreceğiz. Turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Marken-Volendam Turu : 60 €uro
Grand Holland Turu Turu : 80 €uro

 

7. Gün  AMSTERDAM - LÜKSEMBURG

 

Amsterdam Otelimizde alacağımız son sabah kahvaltımızın sonrasında odaların boşaltılması ve Lüksemburg'a hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Cochem - Köln turuna katılabilirler. Cochem turumuzda Ortaçağ'dan kalma kaleleri, masallara konu olan şatoları, olağanüstü doğa manzarası ile hafızalarınızdan çıkmayacak bir zaman geçireceksiniz. Turumuzun ardından Köln'e hareket. Köln şehir turumuzda inşaatına 1248'de başlanmış ve inşaatı tam 632 yıl sürdüğünden bitirilemeyen katedral olarak olarak ün yapmış ve 157 metre uzunluğunda iki kuleye sahip olduğu için Almanya'nın ikinci, dünyanın üçüncü büyük katedrali olarak kabul edilen Köln Katedrali, Ortaçağın ünlü gotik tarzında inşa edilmiş bir Katolik kilisesi,1230 km uzunluğuyla Batı Avrupa'nın en önemli nehirlerinden Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Ardından Lüksemburg'a hareket ediyoruz. Luxemburg'a varış ve panoramik şehir turumuzda şahane manzarasıyla fotoğraf çekebileceğiniz Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokakları, Lüksemburg için ulusal bağımsızlık sembolü haline gelmiş önceleri otel olarak hizmet veren ve sonrasında restorasyona uğramış hükümet binası haline gelmiş Dükler Sarayı'nı göreceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme Lüksemburg otelimizde.
Cochem - Köln Turu : 50 €uro

 

8. Gün  LÜKSEMBURG - İSTANBUL

 

 Lüksemburg Otelimizde yapacağımız son sabah kahvaltımızın sonrasında odaların boşaltılması ve serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Shengen-Trier Turu'na katılabilirler. İlk olarak Schengen'e hareket. Shengen anlaşmasının bu bölgede imzalanmasından ortaya çıkan Schengen vizesine adını vererek Dünyada ün kazanmış bu topraklarda yerel halkın yaptığı çok özel şarapların tadına bakıp ayrıca bu doğa harikası köyün ve az sayıdaki yaşayanlarının yaşam tarzlarına tanıklık edeceğizİkinci durağımız ise Almanya'nın en eski şehirlerinden biri olan Trier olacak,2.Dünya savaşında bombalanmayan sayılı şehirlerden biridir ve tarihi yapıları zarar görmeden günümüze kadar getirilmiştir. Katedral,Porta Nigra,Simeon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Lüksemburg hava limanına hareket. Türk Hava Yolları'nın TK-1356  sefer sayılı uçağı ile saat 18:10'de İstanbul'a hareket.Yerel saat ile 22:30'da İstanbul Havalimanına varış ve Tur hizmetlerimizin sonu.
Shengen-Trier Turu : 60 €uro
 

KAYIT ESNASINDA 9 ALTERNATİF TUR %30 İNDİRİMLİ

1.PAKET

450 €uro yerine,  315 €uro

1.Paris Şaheserleri, Montmartre,Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi Turu 80 €
2.Paris By Night Turu 30 €
3.Schengen-Trier Turu 60 €
4.Köln Cochem Turu 50 €
5.Amsterdam Tekne Turu 20 €
6.Marken-Volendam Turu 60 €
7.Grand Holland Turu 80 €
8.Brugge Turu 40 €
9.Gent Turu 30 €

2.PAKET

200 €uro yerine; 150 €

1.Paris Şaheserleri, Montmartre,Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi Turu 80 €
2.Schengen -Trier Turu 60 €
3.Marken-Volendam Turu 60 €

Tur öncesi kayıt esnasında bu 2 paket dışında turlar seçilerek alınamaz.
 
Tur Fiyatları Uçak Biletleri Basamaklı artışları nedeniyle Fiyat artışı olabilmektedir

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:399 €uro

BENELUX PARİS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

 • Türk  Hava yolları ile İstanbul- Luxemburg-İstanbul parkurunda uçak bileti
 • Havaalanı - Otel - Havaalanı grup transferleri,
 • Benelux Paris turu 3* - 4* otellerde oda kahvaltı dahil 7 Gece 8 Gün konaklamalar
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehirlerarası transferler
 • Amsterdam,Bruksel,Paris,Luxemburg panoramik sehir turları
 • Benelux Turu boyunca Tur Liderligi Hizmetleri.
 • Uçak Biletine ait Havalimanı vergileri :150 euro
 • Zorunlu Mesleki sigorta 15 euro

BENELUX  PARİS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

 • Şengen Vize ücreti 150 Euro ( Acentemize ödenir)
 • Benelux turundaki Extra turlar ve ücretleri
 • Benelux Turu süresince Öğlen ve akşam yemekleri, içecekler ve otellerde alınacak tüm extralar
 • Yurt dışı çıkış fonu: 50 TL (Alanda Maliye Gişesine veya Bankalara ödenir)
 • Zorunlu Seyahat sigortası : 15 €uro ( Acentemize ödenir)
 • Benelux Turu süresince Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Şehir vergileri

Tur Fiyatları Uçak Biletleri Basamaklı artışları nedeniyle Fiyat artışı olabilmektedir