Benelux Paris Turları - Atol Turizm

Benelux Paris Turları

Tur açıklaması:: Benelux Paris haftalik 8 gun 7 gece Amsterdam Paris luxemburg Bruksel gezileri Atlas Global H.Y ile
Tur Fiyatı::379 €uro

Tur Programı

LÜKSEMBURG (1) PARİS (3) BRÜKSEL (1) AMSTERDAM (2)

METZ VE ROTTERDAM TURLARI DAHİL

 (Dusseldorf gidiş – Dusseldorf dönüş)

 

 

1.GÜN  İSTANBUL -  DUSSELDORF - LÜKSEMBURG

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Atlas Hava Yollarının kontuarı önünde saat 08.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Atlas Hava Yollarının KK 2075 sefer sayılı uçuşu ile 11:40’da Dusseldorf’a uçuş. Yerel saat ile 13:10’da varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Lüksemburg’a hareket varışımıza istinaden panaromik Lüksemburg şehir turu.  Şehir turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, ve dar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

2.GÜN LÜKSEMBURG – PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Paris’e hareket. Dileyen misafirlerimiz güzergahımız üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Remich ve Schengen turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz. Sonrasında tur sonrası güzergahımız üzerinde Metz şehrine uğruyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu yapıyoruz. Tur sonrası Paris’e hareket ediyoruz. Varışa istinaden panoramik Paris şehir turumuz başlıyor. Turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

Remich ve Schengen Turu: 35 Euro (Kişi başı)

3. GÜN PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (85 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam, dileyen  misafirlerimiz alternatif  olarak düzenlenecek olan Paris by night turuna katılabilirler. Tur sonrası otele  transfer. Geceleme otelinizde.

Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali Turu: 85 Euro (Kişi başı)

Paris by night Turu: 30 Euro (kişi başı)

4.GÜN   PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

  Disneyland Turu: 110 Euro (Kişi başı)

5. GÜN   PARİS – BRÜKSEL
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından  Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugges kenti turuna katılabilirler. Gezi sonrası Paris’e hareket ediyoruz. Varışa istinaden panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

Brugges Turu: 35 Euro (Kişi başı

6. GÜN      BRÜKSEL – AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Rotterdam’ı ziyaret ediyoruz. Rotterdam’a varış sonrası panaromik şehir turu. Tur sonrası Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panaromik Amsterdam turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

7. GÜN    AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından.  serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans’görme fırsatı yakalıyoruz  ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelinizde.

Muhteşem Hollanda Turu: 85 Euro (Kişi başı)

8.GÜN AMSTERDAM – DUSSELDORF - İSTANBU

LOtelimizde alacağımız  sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri sonrası Dusseldorf havalimanına hareket. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Atlas Hava Yollarının KK 2076 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.15’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 19.25’de İstanbul'a varış

Tur Fiyatları Uçak Biletleri Basamaklı artışları nedeniyle Fiyat artışı olabilmektedir


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:379 €uro

BENELUX PARİS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

 • Atlas Global  Hava yolları ile İstanbul- Düsseldorf-İstanbul parkurunda uçak bileti
 • Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri,
 • Benelux Paris turu 3* - 4* otellerde oda kahvaltı dahil 7 Gece 8 Gün konaklamalar
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehirlerarası transferler
 • Amsterdam,Bruksel,Paris,Luxemburg-Köln panoramik sehir turları
 • Benelux Turu boyunca Tur Liderligi Hizmetleri.
 • Uçak Biletine ait Havalimanı vergileri

BENELUX  PARİS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

 • Şengen Vize ücreti 120 Euro ( Acentemize ödenir)
 • Benelux turundaki Extra turlar ve ücretleri
 • Benelux Turu süresince Öğlen ve akşam yemekleri, içecekler ve otellerde alınacak tüm extralar
 • Yurt dışı çıkış fonu: 15 TL (Alanda Maliye Gişesine veya Bankalara ödenir)
 • Zorunlu Seyahat sigortası : 15 €uro ( Acentemize ödenir)
 • Benelux Turu süresince Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Tur Fiyatları Uçak Biletleri Basamaklı artışları nedeniyle Fiyat artışı olabilmektedir