Benelux Paris Turları

Tur açıklaması:: Pegasus ile İstanbul hareketli Benelux Paris 3*- 4* Otellerde Sabah Kahvaltısı Dahil Haftalik 8 gun 7 gece Paris Bruksel Amsterdam luxemburg rehberli gezileri Şehir turları .Şengen Vize Gerekiyor
Tur Fiyatı::499 €uro

Tur Programı

BENELUX PARİS  TURU -TÜRK HAVAYOLLARI İLE

 AMSTERDAM (2)- LÜKSEMBURG (1) PARİS (3)- BRÜKSEL (1)

1. Gün  İSTANBUL – BRUXEL-AMSTERDAM
İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Havalimanında Tur görevlisi ile Sabah saat:06:45'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin  ardından Pegasus Hava yollarının PC-921uçağı ile saat 09:45'de Brüksele hareket. Yerel saat ile 12:20'de varışımızın sonrasında Amsterdam'a (Hollanda) hareket ediyoruz. Amsterdam'a varışımızın sonrasında panoramik şehir turu yapacağız. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen ulusal anıtı, Amsterdam'ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerindeki istasyon binasını görüyoruz.  “coffee shop”ları ile ünlü Kırmızı Fener Sokağını geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Amsterdam Tekne turuna katılabilirler. Bu turumuzda Amsterdam'ın oluşumunu ve ismini almasında rol oynayan Amsterdam'a bir de Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz. Turumuzun ardından Amsterdam otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Amsterdam Tekne Turu: 20 €
 

 

2. Gün  AMSTERDAM

 

Amsterdam Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın sonrasında  tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Marken - Volendam turuna katılabilirler. Konuklarımızla 200 yıldır hiç değişmemiş lokal ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarımada olan eski balıkçı kasabası Marken'da yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfettikten sonra Volendam'da Hollanda'nın meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda'nın simgelerinden olan “Klompen” adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz.  Hollanda'nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alabileceksiniz. Ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Grand Holland turuna katılabilirler. Bu turumuzda Hollanda'nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam'ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli, büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz. Ardından Hollanda'nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız ve birçok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein Meydanı' ndan şehri panaromik olarak göreceğiz. Turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Marken-Volendam Turu: 60 €uro // Grand Holland Turu: 80 €uro
 

 

3. Gün  AMSTERDAM-LUXEMBURG

 

Amsterdam Otelimizde alacağımız son sabah kahvaltımızın sonrasında odaların boşaltılması ve Lüksemburg'a hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Cochem - Köln turuna katılabilirler. Cochem turumuzda Ortaçağ'dan kalma kaleleri, masallara konu olan şatoları, olağanüstü doğa manzarası ile hafızalarınızdan çıkmayacak bir zaman geçireceksiniz. Turumuzun ardından Köln'e hareket. Köln şehir turumuzda inşaatına 1248'de başlanmış ve inşaatı tam 632 yıl sürdüğünden bitirilemeyen katedral olarak olarak ün yapmış ve 157 metre uzunluğunda iki kuleye sahip olduğu için Almanya'nın ikinci, dünyanın üçüncü büyük katedrali olarak kabul edilen Köln Katedrali, Ortaçağın ünlü gotik tarzında inşa edilmiş bir Katolik kilisesi,1230 km uzunluğuyla Batı Avrupa'nın en önemli nehirlerinden Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Ardından Lüksemburg'a hareket ediyoruz. Luxemburg'a varış ve panoramik şehir turumuzda şahane manzarasıyla fotoğraf çekebileceğiniz Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokakları, Lüksemburg için ulusal bağımsızlık sembolü haline gelmiş önceleri otel olarak hizmet veren ve sonrasında restorasyona uğramış hükümet binası haline gelmiş Dükler Sarayı'nı göreceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme Lüksemburg otelimizde.
Cochem - Köln Turu : 50 €uro

 

4. Gün  LUXEMBURG-PARİS 

 

Luxemburg Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın sonrasında Paris'e hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Almanya, Fransa ve Luxemburg sınırlarının birleştiği bölgede üzüm bağlarının arasında bulunan Champagne ve Schengen turuna katılabilirler. Bu turumuzda Champagne'da Fransa'nın kraliyet şehri Reims'e gidilir. Ülkenin dini merkezi Reims Katedrali görülecek yerler arasındadır. Schengen turumuzda ise anlaşmasının bu bölgede imzalanmasından ortaya çıkan Schengen vizesine adını vererek Dünyada ün kazanmış bu topraklarda yerel halkın yaptığı çok özel şarapların tadına bakabilir ayrıca bu doğa harikası köyün ve az sayıdaki yaşayanlarının yaşam tarzlarına tanık olabilirsiniz. Turumuzun ardından Paris'e hareket. Paris'e varışımızı takiben panoramik şehir turu. Fransa'nın en önemli sembolü Eiffel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Dünyaca ünlü Louvre Müzesi, şarkılara konu olmuş, en şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champ Elysse ve burada meydan olarak adlandırılan Zafer Meydanı'nı ve 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Tak'ı görülecek yerler arasındadır. Panoramik turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Champagne ve Schengen Turu: 70 €uro
 

 

5. Gün  PARİS

 

Paris Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde Ekstra ücretli olarak düzenlenecek Paris Şaheserleri, Montmartre, Eiffel ve Seine Nehri turuna katılabilirler. İlk durağımız Paris'in simgesi Eiffel kulesi olacaktır. Eiffel kulesinin 2.katına çıkarak eşsiz Paris manzarasını seyredeceğiz. Ardından şehri ortadan ayıran ve Fransa'nın en önemli suyolu Seine Nehrinde tekne gezimizi yapacağız. Tekne gezimizin ardından filmlere konu, şarkılara ilham olmuş Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh'un da tablolarını yaparken ilham aldığı, kendi portrenizi de sokak ressamlarına çizdirebileceğiniz Montmartre ressamlar tepesi ve içinde Fransa'nın en büyük mozaiğini barındıran Sacre Coeur Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Ardından Paris gezisinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden olan Fragonard Parfüm Müzesini ziyaret ediyoruz. Antik dönemden günümüze parfümlerin üretim sırlarını ve tarihini ortaya çıkartan bu müze hem parfüm severleri hem de parfüm uzmanlarını ağırlıyor. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Paris by Night turuna katılabilirler. Işıklandırılmış gizemli caddelerinde değişik bir yüzünü keşfedeceğiniz. Özel olarak ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra, Eiffel Kulesi' nin ışık gösterisini izleyeceğiz. Turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Extra Tur: Paris Şaheserleri, Fragonard Parfüm Müzesi, Montmartre, Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi Turu: 80 euro
Paris By Night Turu: 30 €uro

 

6. Gün  PARİS

 

Paris Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek 7'den 77'ye herkese hayallerin son noktasını sunan Disneyland turuna katılabilirler. Bu turumuzda, hayaletler evi, Mark Twain'in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson'un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek La Vallée Outlet Center turuna katılabilirler. Bu turumuzda misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler (Disneyland turunun gerçekleşmemesi durumunda dileyen misafirler alternatif olarak Versailles Sarayı turumuza katılabilirler. Versailles Sarayı Avrupa 'nın en büyük sarayı olmakla beraber uçsuz bucaksız bahçesiyle dillere destan olmuştur.) Tur sonrası geceleme otelinizde.

Disneyland Turu : Tek Park 100 €uro / Çift Park 120 €uro
DİSNEYLAND BİLET FİYATLARI MÜSAİTLİK VE SEZONA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.
La Vallee Outlet Center Turu : 30 €uro Versailles Sarayı Bahçeleri Turu : 60 €uro

 

7. Gün PARİS-BRÜXEL
Paris Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Brüksel'e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Gent turuna katılabilirler. Bu turumuz sırasında 13.yyda ipek merkezi olan ve 16.yy da Kraliçe Elizabeth'in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçika'nın kaleleri, şatoları, kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehri göreceğiz. Gent turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Brugge turuna katılabilirler. Brugge Belçika'nın Batı Flandre bölgesinin başkentidir. Farklı tatlarda çikolataları, dantelleri, birası ve kanallarıyla ünlü tipik bir Orta Çağ kentinde hediyelik eşya alışverişi, çikolataları tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir tur olacak. Brüksel'e varışımızın ardından özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Brüksel şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Belçika kralının Çin ve Japonya'yı ilk ziyaret eden Avrupa kralı olmasından ötürü Çinlilerin Belçikalılara hediye ettiği Çin ve Japon evleri, bir atom çekirdeğinin 165 milyon kere büyütülmüş hali olan, 102 metre uzunluğunda iç içe geçmiş 9 küreden oluşan ünlü Atomium heykeli ve  Heysel Stadyumu görülerek şehir merkezine inilip Grand Place, çevresindeki kraliyet ve belediye sarayı, alışveriş merkezleri görülecektir. Tur sonrası geceleme otelimizde.
Gent Turu: 30 € Brugge Turu: 40 €uro
 

 

 

 

 

8. Gün  BRÜKSEL- İSTANBUL

 

Bruxel Otelimizde yapacağımız son sabah kahvaltımızın sonrasında odaların boşaltılması ve Brüksel havalimanı'na dönüş için otelden hareket. Varışımızın ardından Pegasus Havayollarının PC-802 sefer Sayılı uçağı ile saat 11:35'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:50'de Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve tur hizmetlerinin sonu.
 

KAYIT ESNASINDA 9 ALTERNATİF TUR %30 İNDİRİMLİ

1.PAKET

460 €uro yerine,  320 €uro

1.Gant Turu 30 €uro
2.Brugge Turu 40 €uro
3.Paris Şaheserleri, Montmartre, Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi Turu 80 €uro
4.Paris By Night Turu 30 €uro
5.Champagne ve Schengen Turu 70 €uro
6.Cochem-Köln Turu 50 €uro
7.Marken-Volendam Turu 60 €uro
8.Grand Holland Turu 80 €uro
9.Amsterdam Tekne Turu 20 €uro

2.PAKET

210 €uro yerine; 150 €

1.Paris Şaheserleri, Montmartre,Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi Turu 80 €uro
2.Champagne ve Schengen Turu 70 €uro
3.Marken-Volendam Turu 60 €uro


Tur öncesi kayıt esnasında bu 2 paket dışında turlar seçilerek alınamaz.
 
Tur Fiyatları Uçak Biletleri Basamaklı artışları nedeniyle Fiyat artışı olabilmektedir

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:499 €uro

BENELUX PARİS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

 • Pegasus  Hava yolları ile İstanbul (SAW)- Luxemburg-İstanbul (SAW)parkurunda uçak bileti
 • Havaalanı - Otel - Havaalanı grup transferleri,
 • Benelux Paris turu 3* - 4* otellerde oda kahvaltı dahil 7 Gece 8 Gün konaklamalar
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehirlerarası transferler
 • Amsterdam,Bruksel,Paris,Luxemburg panoramik sehir turları
 • Benelux Turu boyunca Tur Liderligi Hizmetleri.
 • Uçak Biletine ait Havalimanı vergileri :150 euro
 • Zorunlu Mesleki sigorta 15 euro

BENELUX  PARİS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

 • Şengen Vize ücreti 170 Euro ( Acentemize ödenir)
 • Benelux turundaki Extra turlar ve ücretleri
 • Benelux Turu süresince Öğlen ve akşam yemekleri, içecekler ve otellerde alınacak tüm extralar
 • Yurt dışı çıkış fonu: 150 TL (Alanda Maliye Gişesine veya Bankalara ödenir)
 • Zorunlu Seyahat sigortası : 15 €uro ( Acentemize ödenir)
 • Benelux Turu süresince Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Şehir vergileri

Tur Fiyatları Uçak Biletleri Basamaklı artışları nedeniyle Fiyat artışı olabilmektedir