Bangkok Pattaya Phuket Turları

Tur açıklaması:: Mahan Air ile İstanbul'dan Tayland Bangkok (2)- Puket Adası (3) Pattaya (2)Tahran aktarmalı uçuşlar 9 Gün 7 Gece Kahvaltı Dahil Konaklamalar.. Balayı çiftlerine tavsiye edilir..Vize gerekmiyor
Tur Fiyatı::999 €uro

Tur Programı

 
1. GÜN : İstanbul - Tahran

Istanbul yeni Hava limanı Dış Hatlar gidiş terminali Mahan Air Havayolları kontuarı önünde Saat 08:00’de buluşma. Bagaj Teslimi ve pasaport işlemleri sonrasında Mahan air  Havayolları W-5113 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat: 12:15’de Tahran’a (İran) hareket ediyoruz. İran Yerel saati ile: 16:45’de Tahran’a varış. kısa bir bekleyiş sonrasında Mahan Air Hava Yolları W-5051 sefer sayılı uçağı ile 22:10’da Bangkok’a hareket ediyoruz.

2. GÜN :  Tahran-Bangkok/Tayland

Tayland yerel saati ile 07:30`da Bankok Hava limanına varış. Varış sonrası ,panoramik Bangkok şehir turuna başlıyoruz. Tur esnasında  meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa'lar (mezar taşları) Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu anki kralının Bangkok'taki malikânesi panoramik olarak gezilecek yerler arasındadır. Tur sonrası kalacağımız otelimize transfer. Geceleme otelimizde.. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif olarak düzenleyeceği Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler.

Extra Tur : Baiyoke Sky & Pat Pong Gece Pazarı: 40 $ (Ulaşım+Akşam Yemeği+Rehberlik)-İçecekler hariç

3.GÜN : Bangkok/Tayland

Bangkok Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrası Bangkok Tam Gün serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberin ekstra ücretli olarak düzenleyeceği ünlü Yüzen Çarşı Gezisi'ne katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok'un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri'nin doğduğu Samut Songkram Kasabası'nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı'nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı'ya geliyoruz.Yüzen Çarşı'yı öğlen kapanana kadar geziyoruz.

Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok'a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland'ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Öğleden sonra dileyen misafirler rehber tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar Gezisi turuna katılabilirler. Uzak Doğu'nun Venedik'i olarak bilinen Bangkok'ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok'un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylılar'ın kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland'ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok'un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun'u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
Yüzen Çarşı turu: 50 $ (Ulaşım + Rehberlik)
Kanallar Gezisi : 40 $ (Ulaşım +Rehberlik)

4.GÜN : Bangkok-Pattaya/Tayland

Bangkok Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısından sonra Pattaya’ya hareket ediyoruz. Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti ve Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varış. Otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirler extra olarak düzenlenecek Fil Safarisi ve Timsah çiftliği Turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde
Extra Tur: Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 35 Euro 

Extra Tur: Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı : 20 Euro

Extra Tur : Alcazar Show Turu Kişi Başı : 35 Euro

5.GÜN : Pattaya/Tayland

Pattaya Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltisi  sonrasında Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Mercan Kayalıkları ile ünlenmiş olan MERCAN ADASI Turu’muza katılabilirler. Akşam arzu eden konuklarımız Pattaya'nın Gece Yaşantısına katılabilirler. Geceleme Pattaya otelinizde.
Extra Tur: Mercan Adası Turu Kişi Başı : 45 Euro

6.GÜN : Pattaya -Phuket/Tayland

Pattaya Otelimizde yapacağımız son  Sabah kahvaltısı sonrarasında Tur Rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve Bagaj işlerimizin ardından yerel hava yolları ile Phuket’e yaklaşık 1.5 saat sürecek  yolculuğumuz başlıyor. Phuket’e varış ve bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile akşam Ekstra olarak düzenlenecek Fantasea Show Turu'na katılabilirsiniz.

Extra Tur : Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli) Kişi Başı : 60 euro

7.GÜN : Phuket/Tayland

Phuket Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrarasında Phuket Tüm Gün  serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberinizin ekstra ücretli olarak organize edeceği James Bond Adası Gezisi'ne katılabilirler. Ardından anlaşılacağı gibi 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar ünlü kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirebilirler. Adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda eşsiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor. Geceleme otelimizde.
James Bond Adası Gezisi: (Ulaşım+Rehberlik+Öğle Yemeği) İçeçekler hariç:70 euro

8. GÜN : Phuket - Tayland

Phuket Otelimizde yapacağımız  Sabah kahvaltısının sonrasında Dileyen misafirlerimiz extra ücretli olarak organize edilecek olan; Phi Phi Adası Turu'na katılabilirler Akşam; Arzu eden konuklarımız Puket Gece yaşantısına katılabilirler. Geceleme Phuket otelinizde

Extra Tur :  Phi Phi Adası Turu Kişi Başı : 70 euro

9. GÜN : Phuket - Bangkok-Tahran -Istanbul

Puket Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltımızın sonrasında Tur rehberimizin belirteceği saatte Phuket Hava limanına hareket ediyoruz. Yerel Hava yolları ile Puket'den Bangkok’a iç hat uçuşumuz gerçekleşiyor. Bangkok'a varışımızın sonrasında Bagaj Teslimi Check-in işlemleri bitiminde Mahan Air  Hava yolları W5050 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 21:30’da Tahran’a hareket. İran Yerel saati ile 02:30’da Tahran’a varış. Sonrasında saat: 06:50’de Mahan Air Hava yollarının W5114 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 08:35’te İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu

 

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:999 €uro

Phuket Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Mahanair Hava yolları ile Istanbul -Tahran-Bangkok/Phuket-Bangkok-Tahran- Istanbul arası uçuşlar
 • Yerel Havayolları ile Bangkok-Phuket-Bangkok Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
 • Bangkok'ta 3* Otellerde 2 Gece Oda - Kahvaltı  dahil Konaklamalar
 • Pattaya'da 3* Otellerde 2 Gece Oda - Kahvaltı  dahil Konaklamalar
 • Phuket'te 4* Otellerde 3 Gece Oda - Kahvaltı  dahil Konaklamalar
 • Bangkok'ta Hava alanı karşılama / Otel /Havaalanı  dönüş Transferleri
 • Phuket'te İngilizce Rehberlik Hizmeti
 • TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Phuket tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)
 • Puket'teki Öğle-Akşam yemekleri,içecekler
 • Müze-ören yeri giriş ücretleri
 • Extra ücret ile Puket'te düzenlenecek çevre civar gezileri,gece Turları
 • Tüm şahsi harcamalarınız
 • Fazla Bagaj ücretleri
 • Tayland Seyahat Sağlık Sigortası (Covid-19 Kapsamlı) : 50 Euro – Buradan ödenmesi zorunlu 
 • Şoför bahşişleri kişibaşı 5 Euro (isteğe bağlı)

Puket Turu Açıklamalar

*Phuket Gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

* Ülkeler arası diplomatik ilişkilerden kaynaklı olmak üzere, bazı ülkelere giriş-çıkış yapılmış olması başka bir/birden fazla ülke açısından vize alınamaması ya da sınır kapısından girilememesi durumunu sonuçlayabilmekte olup bu durum, seyahat acentemizin hakimiyet alanında olmadığından bu gibi bir durumda  sorumluluğu bulunmadığı tarafların kabulündedir.

* Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir. 

*Gezi sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan seyahat acentemiz sorumlu değildir.

* Misafirlerimizin Seyahat acentemiz temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.