Atina Turu

Tur açıklaması:: THY ile Atina Turu İstanbul hareketli 4 Gün 3 Gece 3* - 4* Otellerde kahvaltı Dahil konaklama. Şengen Vize gerekiyor
Tur Fiyatı::449 euro

Tur Programı

1.Gün İstanbul - Atina

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava yolları Kontuarı önünde Saat 10:30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın Tarifeli Seferi TK1849 ile Atina'ya saat 13:50’de hareket ediyoruz. Yerel saat 14:15’de Atina’ya varışımızın ardından Panoromik Atina Şehir turumuzu yapıyoruz. Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento Binası, Syntagma - Omonia Meydanları Cumhurbaşkanlığı Sarayı Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Panepistimiou Bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi Üniversitesi panoromik olarak görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turunun ardından serbest zaman. Ardından otelimize transfer. Geceleme Atina'daki otelimizde.

2.Gün Atina

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Akropolis turumuza ve Corint Kanalı turumuza katılabilirler.  Akşam için ise ekstra olarak Pire, Paşa Limanı Gece turuna katılabilrler. Geceleme Otelimizde.

Ekstra Tur: Akropolis Turu 35 Euro Kişi Başı

Atina Akropolisi, Atina'ya hakim yüksek bir kayalık üzerinde bulunan ve büyük mimari ve tarihi önemi olan birçok antik yapı kalıntılarını içeren eski bir hisardır. Atina Akropolisi, tüm akropolislerin en bilineni olduğu için genellikle Akropolis denilince tüm dünyada ilk akla gelen yerdir. 

Ekstra Tur: Nafplion ve Corint Kanalı Turu 70 Euro Kişi Başı

Yunanistan'ın en eski şehirlerinden biri olan Nafplion, Orta Çağ havasına sahip tatlı bir Peloponez -yani Mora Yarımadası- kasabasıdır ardından Corinth kanalı, Yunanistan’ın kuzey kara topraklarını Mora Yarımadası’ndan ayıran, Ege ve Iyonya denizini birbirine bağlayan 6.5 km uzunluğunda yapay bir kanaldır.Süveyş Kanalı,Panama Kanalı,  Tuna-Karadeniz kanalları gibi insan gücü ile yapılan ender kanallardan biridir.

3.Gün Atina

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Patras turumuza katılabilirler. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Yılbaşı eğlencesi ve yemeği Taverna Turuna katılabilirler.

Ekstra Tur: Patras Turu 80 Euro Kişi Başı

Mora Yarımadası’nın en güzel tatil yei olan Patras Yunanistan’ ın 3. Büyük şehridir. Patras da Ortaçağ Kalesi mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Tur sonrası otelimize transfer.

Ekstra Tur: Yılbaşı Eğlencesi Taverna Turu 150 Euro Kişi Başı

Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Yılbaşı eğlencesi ve yemeği Taverna Turuna katılabilirsiniz. MUTLU, SAĞLIKLI, BOL SEYAHATLİ YILLAR! Geceleme otelimizde.

4. Gün Atina - İstanbul

abah kahvaltı sonrası Atina Havalimanına hareket. Türk Havayolları'nın Tarifeli seferi TK1850 ile saat 15:05’de İstanbul'a hareket ediyoruz. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından yerel saat 17:35’de İstanbul Yeni Havalimanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:449 euro

Atina Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler :

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Yeni (IST)-Atina - İstanbul Yeni (IST )- arası uçak bileti,

 • Belirtilen kategorideki otellerde 3 gece konaklama,

 • Sabah kahvaltıları,

 • Alan- Otel- Alan transferleri,

 • Atina Panoramik Şehir Turu

 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Atina Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 150.-TL

 • Vize Ücreti İstanbul : 160.-Eur

 • Vize ücreti izmir Ankara : 170.-Eur

 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur

 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.-Eur

 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 • Şehir ve otel vergileri

 • Opsiyonel turlar

 • İptal Güvence Paketi : 50.-Eur (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihine 10 gün iş günü kalana kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)