Galatasaray Maç Turu

Tur açıklaması:: Galatasaray Maç Turları Şampiyonlar Ligi maçına 3 Gün 2 Gece THY veya pegasus ile özel tur .Vize gerekiyor
Tur Fiyatı::0 €uro

Tur Programı

Galatasaray Futbol Klübümüzün Avrupa'da yapacağı Maçlara Özel Turlar organize etmekteyiz..Maç Takvimine göre sayfalarımız güncellenecektir

 1.Gün: İstanbul-Moskova

İstanbul Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat: 04:45'de Tur görevlisi ile buluşma. Bagaj teslimi ve check-in işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Hava yolları’nın TK413 sayılı uçuşu ile sabah saat: 07.45’te Moskova’ya hareket. Moskova Yerel saati ile 10.30’da varış sonrası, bizleri bekleyen özel aracımızla panoramik Moskova turuna başlayacağız. Siyasi ve toplumsal çalkantılara sahne olmuş tarihi merkez Kızıl Meydan’ı; Korkunç İvan olarak bilinen Çar’ın on altıncı yüzyılda yaptırdığı, her kubbesi bir Rus zaferine karşılık gelen Aziz Vasil Katedrali’ni; katedralin önünde bulunan, iki ünlü Rus prensini, Minin ve Pozharski’yi gösteren, kentin simgelerinden olan anıt heykeli; hemen solundaki GUM Alışveriş Merkezi’ni; komşusu Kremlin Sarayı’nı; tüm dünyada komünist ideolojinin simgesi olan Lenin’in mumyasını barındıran ihtişamlı Lenin Mozolesi’ni; Karl Marx heykelini ve tam karşısında, on sekizinci yüzyıldan bu yana faaliyette olan ünlü Bolşoy Tiyatrosu binasını; biraz ilerisinde 1906 yılında Rusya’nın seçilmiş ilk meclisinin çalışmaya başladığı ünlü Duma Parlamento Binası’nı; bir zamanlar Kızıl Meydan’ın giriş kapıları sayılan, on altıncı yüzyılda yapılan ve 1931 yılında tankların Kızıl Meydan’a girebilmesi için bombalanan Voskresenski’yi; Rus Tarihi Müzesi’ni ve daha pek çok tarihi yapıyı gördükten sonra serbest zaman; ancak dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Moskova Nehrinde Tekne Turu’na katılabilecekler (40 Euro). Şehre ışıltı katan nehir boyunca yapılacak bu şiirsel gezi sırasında hem Moskova’nın siluetini oluşturan yapıları toplu halde görecek hem de Puşkin Müzesi, Gorki Parkı gibi ünlü yazarların adını taşıyan kent simgelerine göz atacağız. Ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele döneceğiz.

2.Gün: Moskova (GALATASARAY’IMIZA BAŞARILAR )

Moskova Otelimizde yapacağımız sabah Kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Unutulmaz Moskova Deneyimi: Moskova Metrosu, Novodevici Mezarlığı, Arbat Caddesi Turu’na katılabilecekler (40 Euro). Gezimiz “dünyanın en eski ve büyük, üstelik en güzel dekore edilmiş metrosu” olarak bilinen Moskova metrosuyla başlayacak. 1931 yılında, Komünist rejim sırasında inşa edilen metronun tasarımı, hem dönemin ruhunu yaşatacak hem de ulaşım sisteminin kentleşme üzerindeki etkileri hakkında önemli fikirler verecek. Ardından Nazım Hikmet’in mezarını ziyaret etmek isteyenlerce yakından bilinen Novodevici Mezarlığı’na geçeceğiz. Napolyon’Un emriyle yıkılmak istense de bu karara engel olan rahibelere ev sahipliği yapan manastırla birlikte 1524 yılında kurulan ve günümüzde müze statüsünde olan, kelime anlamı “genç kızlar” olan Novodevici’de, o dönemlerde yaşamış genç kızlarının manastırda geçen ve sona eren hayatlarının hatırlarını hissedeceğiz. Zaman içinde birçok çariçe adayının da yıldızının söndüğü bu manastır ve mezarlıkta, Çehov, Gogol, Mayakowski, Bulgakov, Eisenstein, Kruşçev, Şostakoviç, Yeltsin gibi isimlerin de ebedi istirahatgâhlarını görmemiz mümkün olacak. Tarih, edebiyat, sinema, müzik ve elbette hüzün dolu turumuzun ardından yaşama kucak açarak Moskova’nın en işlek caddesi olan Arbat Caddesi’ne geçeceğiz. Geçmişi 1493 yılına dayanan ve hem Moskova’nın hem de Rusya’nın en ünlü sanat sokaklarından biri olan Arbat’ta on beşinci yüzyıldan günümüze ulaşan bir zaman yolculuğuna çıkacağız. Yolculuğumuzda bizlere sık sık rastladığımız sokak ressamları da eşlik edecekler. Ayrıca cadde üzerindeki 53 numaralı binada Puşkin ile eşi Gonçarova’nın izlerini de bulacağız. Ardından serbest zaman; dinlenmek ve konaklamak üzere otele döneceğiz. Maç Transferi için hareket. (GALATASARAY’IMIZA BAŞARILAR ) Ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele döneceğiz.

3.Gün: Moskova-İstanbul

Moskova Otelimizde yapacağımız son kahvaltı sonrasında otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayacağız. Sonrası serbest zaman; rehberimizi belirleyeceği saatte hava limanına gitmek üzere yola çıkacağız. Türk Hava yolları’nın TK418 sefer sayılı uçağı ile 16.15’de İstanbul’a hareket  ve yerel saat ile 19.15’de İstanbul’a varacağız. 

 

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:0 €uro

Lokomotif Moskova- GS Maç Turu  fiyatlarina Dahil Olan Hizmetler 

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni Hava Limanı -Moskova (VKO) -İstanbul grup ucak biletleri,
 • Moskova'da seçilen Kategorideki otellerde 2 Gece 3 Gün oda  ve kahvaltı konaklama,
 • Moskova Hava limanı otel Hava limanı grup transferleri,
 • Otel-Stadyum-Otel gidiş-dönüş grup transferleri
 • Panoromik Moskova şehir turu,
 • Moskova Turu  Türkçe Rehberlik hizmeti

Lokomotif Moskova GS Maç Turu Fiyatlarına Dahil Olmayan Servislerimiz

 • Öğle ve Akşam Yemekleri,içecekler
 • Maç  Turu süresince tüm Kişisel harcamalarınız ve programda belirtilen ekstra turlar,
 • Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır),
 • Fazla Bagaj Ücretleri
 • Maç Bileti ücreti
 • Yurt dışı çıkış harcı : 50 TL
 • Rusya Vize Ücreti : 145 €uro (Yeşil Pasaport'a vize gerekmiyor)


Önemli Notlar
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
Seyahat Acentemiz  hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Atoll Turizm sorumlu tutulamaz. 
Vize Başvurusu için Pasaport & Arka Fonu Beyaz 2 Resim & Ev ve iş adresi & Sabit ve Cep Telefon Numaralarının olduğu dosyayı tur tarihinden uçuştan minimum 14 gün önce tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
Panoramik şehir turları maksimum 2 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.