Galatasaray Maç Turu

Tur açıklaması:: Galatasaray Maç Turları UEFA Avrupa Ligi Yurt dışı Futbol Maçlarına özel Geziler Turlar Organizasyonlar yapılır . Şengen Çok girişli Vize gerekiyor
Tur Fiyatı::0 €uro

Tur Programı

Galatasaray Avrupa Ligi MAÇ TURLARI Türk Hava Yolları - Pegasus Airlines ile Tarifeli veya Charter Seferleri ve Business Class Seçeneği ile 

 

 1.Gün:  İstanbul-Viyana-Prag

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy - Pendik Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla sabah saat: 06.30’da Tur görevlisi ile buluşma. Bilet, bagaj teslimi ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava yollarının PC901 sefer sayılı uçağı ile saat; 09.10’da Viyana’ya hareket. Yerel saat ile 09:40’da varışın ardından Viyana Şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından merkezde verilecek kısa bir molanın ardından Prag’a transfer. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Bratislava turu’na katılabilirler. Turumuzun ardından Prag’ transfer. Dileyen misafirler akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği Turuna katılabilirler. Ortaçağ eğlencesi sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Bratislava Turu 35 Euro (Kişi Başı)

Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır.Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri,Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti,  Grassalkovich  Palace ,Parlamento, Slovak  Devlet Tiyatro Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini  verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.

Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 80 Euro Kişi Başı

Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.

2.Gün:  Prag (GALATASARAY’IMIZA BAŞARILAR )

Otelde yapılacak Sabah kahvaltısının sonrasında, Prag şehir turu için otelden hareket.Kentin ilk kurulduğu tepeden, Prag kalesinden Prag şehir gezimize başlıyoruz, Hradcany Kale Bölgesi,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman.Turumuzun ardından otelimize transfer. Serbest zamanın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Sparta Prag‘ın stadı Generali Arena’ya transferimizi gerçekleştiriyoruz. Galatasaray’ımıza Başarılar Diliyoruz. Karşılaşma sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde

3.Gün:  Prag-Berlin-İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Berlin Hava limanı’na transfer. Yol üzerinde dileyen misafirler Ekstra olarak düzenlenecek Dresden (Almanya turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Berlin Havalimanı’na transfer oluyoruz. Pegasus Hava yolları'nın PC980 nolu tarifeli seferi ile saat 15:30’da İstanbul'a hareket ediyoruz. Saat 20:20’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.

Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu 65 Euro Kişi Başı

Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır.

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:0 €uro

GS Maç Turu  fiyatlarina Dahil Olan Hizmetler 

 • .......Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanı (SAW) - Viyana (VIE)  - Berlin (BER)- Istanbul (SAW) Sabiha Gökçen grup ucak biletleri,
 • ......'da seçilen Kategorideki otellerde .. Gece .. Gün oda  ve kahvaltı konaklama,
 • ... Hava limanı otel  Hava limanı grup transferleri,
 • Otel-Stadyum -Otel gidiş-dönüş grup transferleri
 • Panoromik .... şehir turları,
 • Türkçe Rehberlik hizmeti

 GS Maç Turu Fiyatlarına Dahil Olmayan Servislerimiz

 • Öğle ve Akşam Yemekleri,içecekler
 • Maç  Turu süresince tüm Kişisel harcamalarınız ve programda belirtilen ekstra turlar,
 • Şoför ve rehber bahşişleri  (İsteğe bağlıdır),
 • Otel Şehir vergileri
 • Fazla Bagaj Ücretleri
 • Maç Bileti ücreti
 • Yurt dışı çıkış harcı : 150 TL
 • Seyahat sigortası: 15 euro
 • Şengen Vize Ücreti : 180 €uro (Yeşil Pasaport'a vize gerekmiyor)


Önemli Notlar
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
Seyahat Acentemiz  hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Atoll Turizm sorumlu tutulamaz. 
Vize Başvurusu için Pasaport & Arka Fonu Beyaz 2 Resim & Ev ve iş adresi & Sabit ve Cep Telefon Numaralarının olduğu dosyayı tur tarihinden uçuştan minimum 14 gün önce tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
Panoramik şehir turları maksimum 2 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.