Galatasaray Maç Turu - Atol Turizm

Galatasaray Maç Turu

Tur açıklaması:: Galatasaray GS Cim bom bom futbol klübünün yurt dışı maçlarına özel turlar
Tur Fiyatı::0 €uro

Tur Programı

1 Gün: 27 Kasım 2018  Salı İstanbul – Moskova (Rusya)
İstanbul Avrupa yakası Yeni Hava limanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Tur görevlisi ile saat: 09:00'da buluşma. Bagaj Teslimi ve check-in işlemlerinin ardından  Onur Air Hava yolları’nın 8Q572 sefer sayılı uçuşu ile 11:30’da Moskova’ya hareket. 14:25’te varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımızla panoramik Moskova şehir turuna başlıyoruz. Moskova şehir turunda göreceğimiz yerler arasında Siyasi ve toplumsal çalkantılara sahne olmuş tarihi merkez Kızıl Meydan, Lenin’in Mozolesi, GUM Alışveriş Merkezi, St. Basil Katedrali, Kremlin Sarayı, Bolşoy Tiyatrosu bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.. Arzu edenler Moskova'nın renkli Gece Hayatını keşife çıkabilirler  Geceleme otelimizde.
 
2 Gün: 28 Kasım  Çarşamba Moskova (Rusya)
Moskova Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının sonrasında Moskoava Tam Gün serbest zaman. Arzu edecek misafirlerimiz için ekstra ücretli olarak düzenlenecek Novodevici Mezarlığı & Arbat Caddesi turuna katılabilirler. (40 Euro) Novodevici Mezarlığında turumuz bailıyor. Öncelikle panoramik olarak göreceğimiz Novodevici Manastırı 1524 yılında kurulmuştur. Zaman içinde birçok çariçe adayının da yıldızının söndüğü yer olmuş. 1812 yılında Napolyon’un emriyle yıkılmak istenmişse de rahibeler bu karara engel olmayı başarmışlar. 1922’de tamamen boşaltılan ve kaderine terk edilen manastır 1994 yılındaki restorasyon sonrası tekrar kapılarını açmış. Kompleks içerisindeki Novodevici Manastırı’nın yanı sıra Nazım Hikmet’in ve eşi Veronica’nın da mezarlığı, Anton Çehov ve Gogol’un mezarlıkları da burada bulunmaktadır. Tarih dolu turumuzun ardından Moskova’nın en işlek caddesi olan Arbat Caddesine geçiyoruz. Bugün Moskova’nın ve Rusya’nın en ünlü sokağı, tarihi 1493 e kadar uzanan, adını Slav dillerinde “tepe” anlamındaki “gorbat” kelimesinden, bir başka söyleme göre de “şehir civarı”, “varoş” anlamına gelen Arapça “Rabad”dan alan “Arbat Sokağı”nda dolaşarak tarihini yaşayacak ve sokak üzerindeki adım başı isimsiz ressamların sanat çalışmalarını izleyeceğiz. Tur sonrası Maç Transferi için Stadyum'a hareket ediyoruz. 
GALATASARAY’IMIZA BAŞARILAR
 
3.Gün 29 Kasım Perşembe Moskova – Istanbul 
Sabah Moskova otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrasında odaları boşaltma ve  sonrasında serbest zaman. Moskova Hava limanı'na dönüş transferimiz için rehberimizin belirteceği saatte buluşma. Onur Air Hava yolları 8Q573 sefer sayılı uçuşumuz ile 15:15’te Istanbul Yeni Hava limanı’na hareket. 18:20’de varış ve  Turumuzun sonu

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:0 €uro

Lokomotif Moskova GS Maç Turu  fiyatlarina Dahil Olan Hizmetler 

 • Onurair Hava Yolları ile İstanbulYeni Hava Limanı -Moskova -İstanbul grup ucak biletleri,
 • Moskova'da Belirtilen otellerde 2 Gece oda kahvalti konaklama,
 • Moskova'da Hava limanı otel Hava limanı grup transferleri,
 • Panoromik Moskova sehir turu,
 • Moskova'da Türkçe Rehberlik,
 • Rusya Vize Ücreti.

Lokomotif Moskova GS Maç Turu Fiyatlarına Dahil Olmayan Servislerimiz

 • Yurtdışı çıkış fonu Vergisi : 15 TL,
 • Öğle ve Akşam Yemekleri,içecekler
 • Moskova Turu süresince tüm Kişisel harcamalarınız ve programda belirtilen ekstra turlar,
 • Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır),
 • Maç Biletleri.
 • Fazla Bagaj Ücretleri

UÇUŞ DETAYLARI

Onur Air Havayolları ile

8Q572 İstanbul - Moskova 11:30 - 14:25

8Q572 Moskova - İstanbul 15:15 - 18:20

Not
Vize Başvurusu için Pasaport & Arka Fonu Beyaz 2 Resim & Ev ve iş adresi & Sabit ve Cep Telefon Numaralarının olduğu dosyayı tur tarihinden uçuştan minimum 14 gün önce tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Önemli Notlar
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
Seyahat Acentemiz  hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Atoll Turizm sorumlu tutulamaz. 
Vize Başvurusu için Pasaport & Arka Fonu Beyaz 2 Resim & Ev ve iş adresi & Sabit ve Cep Telefon Numaralarının olduğu dosyayı tur tarihinden uçuştan minimum 14 gün önce tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
Panoramik şehir turları maksimum 2 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.