Elegance Hotel International Marmaris

Elegance Hotel Marmaris´e 2 km Dalaman hava alanına 95 km. mesafede ve denize sıfır konumda bulunan Herşey Dahil Konaklama sistemli otelde 190 adet oda 13 süit toplam 425 yatak vardır. 09 Yaş 1 çocuk ailesi yanında ücretsiz Free olarak konaklar


Elegance Otelin Tüm odalarında; özel banyo, telefon, müzik yayını, TV, minibar, saç kurutma makinası, emanet kasa, sıcak ve soğuk havalandırma sistemi, balkon bulunmaktadır.
Elegance Otel Marmaris'de ayrıca 3 adet restaurant, 300 kişilik kahvaltı salonu, snack bar, 3 adet bar, doktor, 24 adet oda servisi, TV salonu, market, çocuklar için oyun yeri, jeneratör, merkezi ısıtma sistemi, sağlıklı yaşam merkezi, çocuklar ve büyükler için havuz, disco, gece kulübü, Türk hamamı, sauna, jakuzi, jimnastik salonu, masa tenisi, su sporları bulunmaktadır.
Konaklama - Yeme İçme Şekli Herşey Dahil 

Deniz ve Havuz Özellikleri
Elegance Otel International denize sıfır konumdadır. Otelin hemen önünde  kum plajı bulunmaktadır. Otelin 2 adet açık havuzu vardır. Su sporlarını sevenler için sahilde   extra ücretli banana, paraşüt, ringo, jet-ski imkanı vardır

Günlük Fiyatlar: Aşağıdaki fiyatlar günlük kişi başı Herşey Dahil Kara Manzaralı Standart oda tiplerine aittir. Fiyatlar sezonlara ve indirim oranlarının değişimine göre Değişebilir. Standart Kenar Deniz Manzaralı,Aile Odası Oda tiplerinin fiyatları,Elegance Otel Marmaris'te Oda,Kontenjan müsaitlikleri,Düğün,Nişan,Balayı Tatili,Grup,Şirket,Bayi,Seminer Kongre toplantıları,Sporcu,Okul,Öğrenci grupları, Kredi kartlarınıza Peşin fiyatına Taksit, Istanbul´dan Otel´e Uçak-Otobüs ulaşımlı paketler ve Dalaman Hava alanı Elegance Otel'e özel Transfer Kesin Rezervasyon için Telefon Numaraları:
0216. 346 70 34 - 0539. 711 99 19


Sınıf / Kategori 5*/H.D
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-09
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-09 % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz