Roma Beach Resort Spa Oteli - Atol Turizm

Roma Beach Resort Spa Oteli

Antalya Side Çolaklı  mevkiinde  denize sıfır konumda bulunan Roma Beach Resort Spa Herşey Dahil Sistemde Hizmet vermekte olup ince kum ve uzun bir plaja sahiptir.Wirelles internet mevcuttur

Roma Beach Resort Spa Side - Gündoğdu (Çolaklı) mevkiinde bulunmaktadır. Antalya Hava alan'ına 55 km, Manavgat şehir merkezi ve barlar sokağına ise 12 km uzaklıktadır. Denize yalnızca 200 m yürüme mesafesi olan Otel Herşey Dahil sisteminde hizmet vermektedir. Roma Beach Otelde  1 adet açık ve kapalı havuz, 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Balayı çiftlerine özel ikramları tercih sebebi olabilir. Güneşin tadını 250 m uzunluğundaki Kum plajda Denize girerek serinleyerek çıkarabilir, çeşitli aktivite ve animasyonlarla eğlenebilir, günün yorgunluğu spa merkezinde atabilirsiniz. Sakin ve  Elegan bir tatil için Roma Beach Resort Spa'yı tercih edebilirsiniz..


Sınıf / Kategori 5* /H.D
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 143
1 ilave kişi fiyatı : --
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 215
Ücretsiz Çocuk : 0-11
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 3-11 %50

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz